Choinki sztuczne z oświetleniem LED

Choinki sztuczne z oświetleniem LED

Choinki sztuczne z oświetleniem LED to oferta dopasowana do potrzeb wielu współczesnych klientów. W naszym sklepie oferujemy w tym przypadku piękne choinki, które zostały już przystrojone światełkami. Jest to rozwiązanie komfortowe i gwarantujące, że dekoracja będzie miała pięknie przygotowaną bazę. Na pewno warto zdecydować się na nowoczesny wariant o takim charakterze, który będzie stylowy, a przy tym oferuje wiele walorów czysto użytkowych.

Spis treści:
Nasza oferta
Czemu warto je wybrać?
Komfort
Zalety takiego oświetlenia
Atuty syntetycznych drzewek
Zamów internetowo

Sprawdź naszą ofertę choinek sztucznych z oświetleniem LED

Choinki sztuczne z oświetleniem LED z naszej oferty to sprawdzony asortyment Adal, czyli wieloletniego, doświadczonego producenta. Oferowane u nas choinki mają oznaczenie TÜV Rheinland, czyli przeszły proces certyfikacji wyrobów, w ramach którego oceniana jest jakość i bezpieczeństwo takich produktów. Możesz liczyć, że kupisz u nas najwyższej klasy choinki z dobrymi światełkami, a nawet z dodatkiem innych ozdób.

Ze światełkami

Jeśli szukasz takich wariantów, sprawdź kategorię choinek sztucznych z oświetleniem LED w ofercie naszego sklepu. Aktualnie uwzględniliśmy tam jakże popularne modele Exclusive, Premium MIX PE i Nevada MIX PE w często wybieranych rozmiarach 180 i 210 cm. Są to choinki, na których montujemy już światło w taki sposób, żeby rozkładało się ono równomiernie i efektownie w obrębie wszystkich gałązek. Jeśli chciałbyś jednak zamówić inną choinkę z naszej oferty z oświetleniem LED lub dany model w innym rozmiarze, niż znajduje się to obecnie w tej zakładce, zapraszamy do kontaktu, a przygotujemy dodatkową ofertę. W przypadku choinek powyżej 270 cm z LED-ami wycena transportu i montażu zostanie uzgodniona indywidualnie.

A może w pełni ubrana?

Drzewka z oświetleniem są wygodnym rozwiązaniem, gdy szukasz minimalistycznej choinki lub chcesz ją udekorować swoimi ozdobami. Wiele osób szuka jednak gotowych zestawów, z innymi dekoracjami. Jeśli jesteś w tym gronie, to odpowiednie propozycje znajdziesz w sekcji choinek sztucznych w dekoracji. W tym przypadku montujemy na choince oświetlenie, a dodatkowo wyślemy bombki i zawieszki do późniejszego udekorowania gałązek. Dzięki temu otrzymujesz ozdoby, które będą gwarancją pięknego wyglądu choinki, zarówno w kontekście estetyki, jak i ilości dodatków. W tej kategorii oferujemy nasze popularne modele Slim Line, Nevada, Silhouette, Rocky czy Exclusive - rzecz jasna wszystkie w dekoracji. Dla osób szukających czegoś wyjątkowego mamy też propozycję udekorowanej choinki Nevada w donicy czy Gaia w skrzyni.

Co przemawia za wyborem choinek sztucznych z oświetleniem LED?

Choinki sztuczne z oświetleniem LED to nowoczesny i przede wszystkim odpowiedzialny wybór. Sięgając po sprawdzony produkt tego typu, możesz się spodziewać, że drzewko będzie piękne wizualnie, a do tego wykaże się odpowiednią wytrzymałością i posłuży przez długie lata. Decydując się na taki zakup, możesz się do tego odciążyć od paru obowiązków, z jakimi trzeba się liczyć, gdy sięgasz po tradycyjne drzewko.

Choinki z oświetleniem

Wygoda

Takie gotowe rozwiązanie jest bardzo komfortowe, ponieważ rozkładanie światełek jest często uznawane za najbardziej kłopotliwy etap przystrajania choinki. Co prawda w przypadku tej sztucznej nie musisz się obawiać ostrych igieł, ale równomierne rozłożenie lampek po całości drzewka wciąż może być dla wielu osób sporym wyzwaniem. Okazuje się to tymczasem kluczowe w kontekście tego, jak potem prezentuje się całość dekoracji. W tym przypadku masz gotową bazę i zyskujesz pewność, że światełka będą wyglądały bardzo dobrze, a pozostałe ozdoby możesz dołożyć już według własnego uznania.

Atuty tego typu oświetlenia

Oświetlenie LED jest obecnie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem w kontekście lampek na choinki, wypierając tradycyjne żaróweczki. Przede wszystkim zużywają one nieporównywalnie mniej energii, co jest korzystne dla środowiska i własnego portfela. Warianty LED mają do tego zdecydowanie dłuższą żywotność, więc można z nich korzystać przez dłuższy czas. W przypadku tradycyjnych żarówek wykorzystywanych w lampkach choinkowych sporym problemem jest zawsze ich nagrzewanie się. Po pierwsze jest to niebezpieczne z perspektywy domowników czy zwierząt domowych, gdyż można się poparzyć, ale przy okazji takie mocno nagrzane żarówki stwarzają ryzyko pożaru czy pojawienia się czarnych smug na ścianie, jeżeli znajdą się bardzo blisko takiej powierzchni. Wersje LED nagrzewają się w naprawdę niewielkim, w zasadzie nieodczuwalnym stopniu. Nie mają do tego tendencji do przepalania się, a nawet jeżeli dojdzie do czegoś takiego w przypadku jednej z lampek, w łańcuchach LED-owych nie powoduje to wyłączenia się reszty światełek, co jest często sporym problemem przy standardowych żaróweczkach. Dodatkowo warto docenić, że w obecnych technologiach światło LED ma atrakcyjną barwę i jest przyjemne dla oka.

Zalety choinek sztucznych

Korzystając z takiej oferty, można docenić nie tylko fakt, że zyskujesz założone oświetlenie, ale korzystasz przy tym ze wszystkich zalet, jakie niosą ze sobą choinki sztuczne. Te są wygodne użytkowo, ponieważ nie trzeba ich podlewać czy pielęgnować. W odróżnieniu od żywych odpowiedników z gałązek nie będzie odpadało igliwie, co obniżałoby wartość dekoracyjną choinki i wymuszało częste sprzątanie podłogi. Takie opcje są również optymalne dla alergików, którzy nie będą mieli problemów z pyłkami wydzielanymi przez naturalne igliwie. Wreszcie trzeba zaznaczyć wymierne korzyści ekologiczne i ekonomiczne. Z dobrej jakości modelu sztucznego możesz korzystać długi czas, od kilku do nawet kilkunastu lat. W tym czasie w każdym sezonie trzeba by było kupić żywe drzewko, którego wyhodowanie i transportowanie także generuje w końcu pewne zanieczyszczenia. Okazuje się, że wybór choinki sztucznej oznacza mniej zanieczyszczeń w środowisku, a do tego możesz teraz wybrać modele z gałązkami z polietylenu, który nadaje się do recyklingu. W takim okresie zauważysz do tego spore oszczędności, gdyż jeden model sztuczny będzie tańszy niż kilka naturalnych choinek, które musiałbyś kupić w tym czasie.

Zamów u nas bez wychodzenia z domu

Wiecznie Żywe Choinki to sklep internetowy i wszystkie produkty z naszej oferty możesz zamówić w sposób całkowicie zdalny. Pozwala to zapomnieć o jeżdżeniu po sprzedawcach w poszukiwaniu ładnych drzewek, a wybierając model z oświetleniem, unikasz do tego konieczności kupowania oddzielnie lampek. Wszystkie choinki do 5 metrów wysokości transportujemy gratis, więc nie musisz nic dopłacać, a swoją wymarzoną choinkę otrzymasz od razu pod wybrany adres. Choinki sztuczne z oświetleniem LED to komfortowe rozwiązanie, które ułatwi przygotowanie tej wspaniałej dekoracji świątecznej w domu czy mieszkaniu. W tym przypadku otrzymasz drzewko z założonymi już światełkami, więc pozostaje je jedynie udekorować dodatkowo bombkami czy innymi zawieszkami. Takie produkty znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Zapraszamy do kontaktu.