Wąska choinka PE

Wąska choinka PE

Spis treści:
Modele z naszego sklepu
Dostępny asortyment
Pozostałe produkty
Wysoka jakość
Dlaczego warto?
Do każdej przestrzeni
Smukła i ciekawa prezencja
Praktyczny charakter związany ze średnicą

Sięgnij po wąską choinkę PE z naszej oferty

Dostępne u nas wąskie choinki PE zachwycają swoim wyglądem. Co szczególnie ważne, nawet w obrębie asortymentu o takiej specyfice w Wiecznie Żywych Choinkach wciąż masz do wyboru kilka modeli, które odbiegają od siebie nie tylko szczegółowymi wymiarami, ale i samymi detalami, jeżeli chodzi o wykonanie czy układ gałązek oraz samego igliwia. Są to produkty przygotowane przez producenta funkcjonującego na rynku od wielu lat, a ich klasa potwierdzona jest stosownymi certyfikatami.

Dostępny asortyment

W poszukiwaniu takich sztucznych drzewek świątecznych zapraszamy do kategorii choinek sztucznych Premium PE do 240 cm. Znajdziesz tam atrakcyjne modele, przy czym kilka z ma pomniejszoną średnicę. Dość równą i smukłą linię ma przykładowo wariant Venus MIX PE, który jest przy tym minimalistyczny, ale i elegancki, świetnie sprawdzając się też w mieszkaniach urządzonych w stylu typowo współczesnym. Z kolei Tundra MIX PE ma nieco większą, ale wciąż pomniejszoną średnicę, podczas gdy estetyka drzewka nawiązuje do krajobrazu rodem ze strefy arktycznej. Ciekawym wyborem wąskiej choinki będzie na pewno Daglezja MIX PE. Jeżeli poszukujesz natomiast czegoś do przedpokojów czy innych naprawdę ograniczonych powierzchniowo pomieszczeń, możemy polecić wersję Silhouette MIX PE, która dysponuje szczególnie zawężoną formą, która sprawdzi się nawet w bardzo wymagających obszarach.

Pozostałe produkty

Poza drzewkami sztucznymi o wąskiej średnicy w ofercie mamy również wiele innych choinek, np. wersje na pniu, warianty wykonane z materiału PVC, modele żyłkowe czy ośnieżone. Nasze produkty dzielimy również na wielkość drzewka, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz zarówno choinki o małym rozmiarze, duże drzewka i unikalne modele Gigant.

Wysoka jakość

W naszym sklepie znajdziesz produkty marki Adal, czyli wieloletniego producenta choinek sztucznych. O ich najwyższej jakości świadczy dobitnie fakt, że drzewka te przeszły pomyślnie proces certyfikacji TÜV Rheinland, które od lat stoi na straży jakości i bezpieczeństwa. Jest to bardzo istotne, ponieważ możesz skorzystać z takich dekoracji z pełnym spokojem, a do tego masz gwarancję, że przy takim poziomie wykonania choinki z pewnością będą się mogły sprawować przez wiele lat. Certyfikat TÜV otrzymały poza tym dostępne u nas girlandy, wianki czy inne dekoracje świąteczne.

Ekskluzywne choinki sztuczne

Dlaczego warto wybrać drzewko sztuczne z polietylenu?

Polietylen to dość wyjątkowy materiał, który z pewnością w dużej mierze odmienił cały rynek choinek sztucznych. W praktyce świadczy o tym kilka aspektów, powiązanych z właściwościami tego tworzywa. Różnica jest widoczna już na pierwszy rzut oka i wiąże się z tym, że PE ma kolor i fakturę doskonale wręcz imitujące naturalne igliwie, które może być tym samym odwzorowane lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Jeżeli chodzi o strukturę samego materiału, to po takich gałązkach widać do tego sporą elastyczność, co sprawia z kolei, że drzewko jest przyjemne w dotyku, a przede wszystkim o wiele odporniejsze w zakresie łamania się czy odkształcania, co było częstym problemem gorszych jakościowo choinek, które można było znaleźć choćby w marketach jeszcze kilkanaście lat temu. Nowoczesne choinki z PE w niczym nie przypominają już jednak tamtych produktów i naprawdę warto rozważyć ich wybór, ponieważ wypadają korzystnie nie tylko w kategorii wariantów sztucznych, ale i na tle żywych odpowiedników. Z takiej choinki można korzystać przez kilka, a czasem nawet kilkanaście sezonów, a w takim wymiarze czasowym będzie to inwestycja opłacalna zarówno ekonomicznie, jak i ekologicznie. Zanieczyszczenia związane z wyhodowaniem i transportowaniem w tym czasie szeregu naturalnych choinek będą przewyższać poziom związany z produkcją syntetycznego drzewka. Z tego względu warto rozważyć wybór produktów z PE i to nie tylko w kontekście choinek, ale i choćby girland czy wianków świątecznych, które również odnajdziesz w naszej ofercie.

Wąska choinka PE zmieści się w każdej przestrzeni

Wąska choinka PE będzie miała nieco ograniczoną średnicę, co jest oczywiście celowym zabiegiem zastosowanym przez producenta. Dzięki temu drzewko świąteczne ma ciekawą i atrakcyjną linię, a przede wszystkim zyskuje sporo atutów czysto praktycznych. W takiej sytuacji nie trzeba się będzie ograniczać w kontekście samej wysokości dekoracji, nawet jeżeli planuje się umieszczenie produktu w niezbyt dużym pokoju. Nie mniej istotna jest kwestia samego materiału, który gwarantuje w tym przypadku najlepsze wrażenia wizualne i dużą trwałość.

Smukła i ciekawa prezencja

Działania mające ograniczyć średnicę sprowadzają się przy okazji do tego, że gałązki siłą rzeczy są dość równo ułożone względem siebie, tworząc tym samym smukłą linię, która pod wieloma względami może być uznana za dodatkowy atut wizualny. Tego typu drzewko jest naprawdę atrakcyjne i można je przystroić na różne sposoby, korzystając choćby z większej ilości światełek zamiast klasycznych zawieszek. Dzięki temu dekoracje o takim charakterze można umiejętnie dopasować do wnętrz w różnym stylu, w tym do nowoczesnych koncepcji, w których często domeną jest minimalizm. Wykorzystanie wtedy tradycyjnej choinki bywa problematyczne, podczas gdy taka wąska może się okazać naprawdę trafionym pomysłem.

Praktyczny charakter związany ze średnicą

Decyzja o pomniejszeniu szerokości drzewka przekłada się na wygląd, lecz za takim działaniem kryją się też kwestie funkcjonalne. Wiele osób zmagało się już pewnie kiedyś z sytuacją, w której chce się sięgnąć po stosunkowo wysoką i wyrazistą choinkę, która będzie się wyróżniała, lecz po uwzględnieniu rozłożystego drzewka okazuje się, iż zwyczajnie nie zmieści się ono lub po prostu zajęłoby zbyt dużo powierzchni, przez co utrudniałoby codzienne funkcjonowanie. Wybór modelu z takiej kategorii pozwala pozbyć się tego dylematu, ponieważ przy wąskiej średnicy zwykle nie trzeba się obawiać o samą wysokość, ponieważ nawet choinki o wysokości 210-240 cm zmieszczą się spokojnie w większości pomieszczeń. Taki wybór jest zatem o tyle korzystny, że sprawdzi się w zasadzie w każdej przestrzeni, nawet jeżeli planujesz ustawić choinkę choćby w przedpokoju, co także jest dość często spotykaną praktyką we współczesnych realiach. Choinka z polietylenu o wąskiej średni to wybór dla osób poszukujących doskonałej funkcjonalności. Modele te są bardzo praktyczne do ograniczonych przestrzeni, w związku ze swoją pomniejszą średnicą, a do tego gwarantują atuty związane z zastosowanym w nich polietylenem. Takie drzewka świąteczne kupisz w sklepie Wiecznie Żywe Choinki. Zachęcamy do nawiązania kontaktu.