Choinka sztuczna jak prawdziwa

Choinka sztuczna jak prawdziwa

Choinka sztuczna jak prawdziwa jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem. Pod względem wizualnym nie będzie ona w żaden sposób odbiegała od tego, co oferują naturalne warianty. Takie modele wykazują się tymczasem o wiele większą funkcjonalnością. Będą proste w rozstawieniu, a po udekorowaniu nie trzeba się przejmować zadaniami związanymi choćby ze sprzątaniem igliwia. Z takiego drzewka można korzystać wiele sezonów. Różnego rodzaju wersje o wysokiej jakości wykonania są dostępne w naszym sklepie.

Spis treści:
Widowiskowa i praktyczna
Aspekty wizualne
Prosta w utrzymaniu
Na wiele sezonów
Sprawdź naszą ofertę
Sprawdzony asortyment

Choinka sztuczna jak prawdziwa, czyli piękne i praktyczne rozwiązanie

Choinka sztuczna jak prawdziwa będzie miała dopieszczone szczegóły, które sprawią, że wizualnie naprawdę trudno będzie się zorientować, iż nie jest to naturalne drzewko. Z perspektywy użytkowników jest to tymczasem spore ułatwienie, ponieważ dekorację można ustawić w dowolnym miejscu, a potem nie trzeba już wykonywać żadnych działań pielęgnacyjnych. Dobrej jakości produkt będzie trwały i nadaje się do wykorzystywania przez przynajmniej kilka lat.

Dopracowany design

Nowoczesne sztuczne drzewka świąteczne są już wyrobami naprawdę jakościowymi, które mają solidną bazę i dopracowane najmniejsze szczegóły. Przekłada się to na fakt, że dekoracje są wytrzymałe, a co najważniejsze - rewelacyjnie się prezentują. Obecna technologia produkcji pozwala uzyskać syntetyczne igliwie i gałązki, które doskonale imitują te naturalne. Są one właściwie nie do odróżnienia z dystansu, a co więcej, większość osób nawet z bliska będzie miała problem z tym, żeby odgadnąć, iż drzewko nie jest prawdziwe. Dodatkowym plusem takich choinek jest to, że nie mają one żadnych wad związanych z pustymi fragmentami na pniu czy mało estetycznymi gałązkami, które trzeba by było przyciąć lub próbować zakryć. Takie modele często są jednak celowo zaplanowane w taki sposób, żeby gałązki nie były idealnie równe względem siebie, co podkreśla tylko realizm i autentyczność takiej ozdoby.

Bez problemów pielęgnacyjnych

Sztuczne choinki nie ustępują w niczym tym naturalnym, jeżeli chodzi o wygląd, tymczasem wypadają na ich tle bardzo korzystnie, gdy spojrzy się na aspekty czysto praktyczne. Takiej dekoracji nie trzeba rzecz jasna podlewać. Możesz do tego zapomnieć o uciążliwym, odpadającym po pewnym czasie igliwiu, które sypie się na podłogę, przez co pod choinką trzeba codziennie sprzątać, a samo drzewko z dnia na dzień traci swoje walory estetyczne. W tym przypadku pozostaje ono nienagannie piękne, a co za tym idzie - można je trzymać tak długo, jak się chce, a wiele osób chętnie utrzymuje takie dekoracje do połowy stycznia lub nawet trochę dłużej. Dodatkowym plusem jest to, że sztuczną choinkę możesz ustawić w zasadzie w dowolnym miejscu, w tym w pobliżu kaloryfera, kominka czy innego źródła ciepła, nie ryzykując tym samym, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo czy to, że gałązki zaczną usychać i opadać, a tak stałoby się w przypadku prawdziwego drzewka.

Do wielokrotnego użytku

Rzecz jasna naturalne choinki są dedykowane tylko na określony sezon, inaczej niż w przypadku modeli sztucznych. Te dobrej jakości spokojnie mogą służyć przynajmniej kilka lat, nie tracąc nic ze swojego wyglądu. Nie sprawiają przy tym problemów z przechowywaniem, gdyż produkty najlepszych producentów powstają z wykorzystaniem rozwiązań, które pomagają w prostym składaniu i rozkładaniu takich drzewek. Tym samym nie zajmą one specjalnie dużo miejsca i na pewno uda się znaleźć trochę przestrzeni w szafie czy składziku, żeby przechowywać tam taką dekorację między sezonami świątecznymi. Przy okazji korzystając z takiej choinki przez dłuższy czas, paradoksalnie mniej obciąża się środowisko, niż kupując każdego roku nowe, prawdziwe drzewko, ponieważ wtedy też generowane są zanieczyszczenia związane z utrzymaniem plantacji i transportem. Co nie mniej istotne, będzie to odczuwalnie korzystne z perspektywy finansowej, zwłaszcza wobec rosnących z roku na rok cen naturalnych choinek.

Choinki sztuczne premium PE

Szukasz wyglądającej jak prawdziwa choinki sztucznej? Wybierz ze sklepu Wiecznie Żywe Choinki

Choinka sztuczna od Adal wygląda zdecydowanie jak prawdziwa. Mamy do zaproponowania naprawdę szeroki wachlarz dostępnych drzewek świątecznych w różnym stylu wykonania. Odbiegają one od siebie także wielkością, więc możesz kupić drobną dekorację do ustawienia na stoliku, ale masz również możliwość zamówienia ogromnych choinek do miejsc publicznych. Proponujemy do tego intrygujące modele, których gałązki są pokryte imitacją śniegu.

Wysoka jakość

Dostępny u nas asortyment składa się z choinek renomowanej marki Adal, czyli producenta działającego w tej branży od ponad dwudziestu lat. Jest to gwarancją tego, że dekoracje są rzeczywiście starannie zaprojektowane i wykonane, a przygotowane zostały z dobrych gatunkowo materiałów. Tym samym prezentują się zachwycająco i rzeczywiście są na tyle trwałe, żeby korzystać z nich przez wiele lat. W poszczególnych produktach wykorzystano do tego autorskie technologie Quick Distribute System lub Hook In System. Pierwszy pozwala na składanie i rozkładanie drzewek jednym ruchem, w podobnym schemacie jak otwiera się i zamyka parasolkę. Z kolei rozwiązanie Hook In opiera się na montowaniu i demontażu poszczególnych gałązek.

Małe i średnie

Posiadamy bardzo szeroki wybór małych choinek do 80 cm, które doskonale odnajdują się wszędzie tam, gdzie ważna jest oszczędność miejsca. Oferujemy też różnorodne modele o średniej wielkości od 90 do 240 cm, czyli z przedziału, który jest najczęściej wybierany w kontekście gospodarstw domowych. Znajdziesz w tym przypadku drzewka sztuczne z PVC, ale również warianty żyłkowe czy premium PE, a więc przygotowane z polietylenu, który świetnie imituje naturalne igliwie, a do tego nadaje się do recyklingu. Takie choinki sprawdzą się do tego w wielu biurach, punktach handlowo-usługowych czy jako element większych opraw. Poszczególne warianty odbiegają od siebie nie tylko parametrami, ale i stylem wykonania, a więc charakterem, układem czy gęstością gałązek. Przy tych wielkościach dostępne są do tego szczególnie ozdobne choinki z pniami z naturalnego drewna czy takie ośnieżone, które mają na gałązkach pokrycie przypominające śnieg, co daje zachwycający i zaskakujący efekt.

Duże i ogromne

Kolejnym punktem naszej oferty są choinki duże, czyli od 270 do 500 cm. Są one dedykowane do większych domów, przestrzennych biur i galerii handlowych. Z powodzeniem sprawdzą się w urzędach i innych budynkach użyteczności publicznej. W tej kategorii mamy też do dyspozycji różne warianty, więc zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi w katalogu. Wreszcie oferujemy choinki Gigant, a więc ogromnych rozmiarów, sięgające nawet kilkunastu metrów wysokości. Są one wykonywane na zamówienie, więc z myślą o ich zakupie zapraszamy do kontaktu. Takie modele wykorzystuje się głównie w przypadku centrów handlowych oraz placów miejskich. Choinka sztuczna jak prawdziwa to wybór, którego na pewno nie będziesz żałować. Takie dekoracje są niezwykle piękne, a jednocześnie okazują się zgoła bardziej funkcjonalne od naturalnych, gdy weźmie się pod uwagę to, że nie trzeba po nich sprzątać i można z nich korzystać przez kilka sezonów zimowych. Duży wybór takich drzewek świątecznych znajdziesz w naszym sklepie.