Choinka ośnieżona wąska

Choinka ośnieżona wąska

Choinka ośnieżona wąska zdecydowanie wyróżnia się wyglądem. Białe warianty drzewek świątecznych zyskują na uznaniu, gdyż prezentują się pięknie, a przy tym zaskakująco. Co więcej, często lepiej pasują do współczesnych aranżacji, ale dzięki odpowiednim ozdobom można je wybrać również do tradycyjnie urządzonych przestrzeni. Zwężona średnica stanowi dodatkowy atut, który pozwala dobrać takie dekoracje nawet do bardziej wymagających powierzchni, gdzie nie jest dostępny zbyt duży metraż.

Spis treści:
Skorzystaj z naszej oferty
Jakościowe produkty
Proponowany model
Dlaczego warto zdecydować się na taki wariant?
Charakterystyka
Rozmiar
Kwestia przyozdobienia
Gdzie się odnajdzie?

Choinka ośnieżona wąska w naszym sklepie

Choinka ośnieżona wąska powinna być dużej klasy, ponieważ tylko wtedy będzie się naprawdę dobrze prezentowała. Na rynku pojawiają się tymczasem słabo wykonane imitacje, które nie przypominają prawdziwych drzewek. Wybierając nasz asortyment, na pewno się nie zawiedziesz, ponieważ proponujemy w naszym sklepie produkty marki Adal. W ofercie odnajdziesz idealny wariant, jeżeli chodzi o średnicę i efekt przyprószenia gałązek śniegiem. Chętnie doradzimy, jak wybrać odpowiednie drzewko. W razie pytań, zachęcamy do nawiązania kontaktu.

Najwyższa jakość

W przypadku takich wersji jakość odgrywa szczególną rolę, ponieważ ważne są nie tylko detale wykonania samych gałązek, ale i to, jak wypadnie imitacja śniegu. Oferujemy produkty marki Adal, czyli wieloletniego producenta choinek sztucznych, więc są one dopracowane w najmniejszych detalach. Najlepiej świadczy o tym fakt, że wyroby przeszły pomyślnie proces certyfikacji TÜV, który jest potwierdzeniem jakości i bezpieczeństwa. Ponadto wszystkie drzewka tego typu z naszego asortymentu mają certyfikat Cal Fire. W kontekście tego wariantu warto zaznaczyć, że materiał zastosowany do imitacji śniegu jest niepalny, więc można z pełną odpowiedzialnością korzystać z tej dekoracji świątecznej w warunkach prywatnych i publicznych - choinkę można ustawić nawet w pobliżu źródeł ciepła.

Proponowany model

W obrębie choinek sztucznych ośnieżonych do 240 cm mamy do zaoferowania kilka kolekcji, natomiast w poszukiwaniu wąskiego modelu, polecamy drzewko śnieżone Yukon. Gałązki przypominają te, które można napotkać na choinkach w naturalnym środowisku. Celowo mocniej one opadają, przekładając się na smukłą sylwetkę dekoracji. Igliwie jest starannie i gęsto pokryte imitacją śniegu, nawiązując tym samym do krajobrazu gór ze szczytu okresu zimowego. Choinka Yukon występuje w czterech rozmiarach wysokości: 150, 180, 210 i 240 cm. Każdy z tych wariantów posiada średnicę, która jest nieco mniejsza od standardowej, dotyczącej bardziej rozłożystych choinek w podanym przedziale.

Co przemawia za wybraniem choinki ośnieżonej wąskiej?

Choinka ośnieżona wąska jest nieszablonowa, ale warto rozważyć jej wybór. Takie dekoracje zyskują na popularności, ponieważ coraz więcej osób jest znużonych ścisłym trzymaniem się klasyki, a do tego tradycyjne drzewka nie zawsze pasują do nowocześnie urządzonych miejsc. Pomniejszony obwód dekoracji jest tymczasem ogromnym atutem funkcjonalnym, który pozwala nie martwić się powierzchnią. Podpowiadamy do tego, jak można udekorować taką choinkę i gdzie znajdzie ona zastosowanie.

Choinki sztuczne ośnieżone

Dlaczego biała?

Przed laty białe choinki były traktowane trochę jako nietypowy eksperyment, ale z sezonu na sezon są coraz chętniej wybierane przez nabywców. Drzewko pokryte jasnym puchem nawiązuje do magii zimy, nawet jeżeli za oknem jest raczej ponuro i deszczowo, a w ostatnim czasie coraz częściej właśnie taka pogoda dominuje na przełomie grudnia i stycznia. Wybranie takiej dekoracji jest zatem szansą na cieszenie się białymi świętami bez względu na warunki pogodowe. Dla wielu osób głównym atutem takich choinek jest ich odmienny wygląd, pozwalający oderwać się trochę od rutyny, jaką są mimo wszystko dominujące w większości miejsc zielone drzewka.

Kwestia średnicy

Smukłe sylwetki są obecnie dość popularnym trendem i nie inaczej jest w przypadku segmentu choinek sztucznych. Taka linia drzewka prezentuje się naprawdę dobrze i stylowo, a przy tym decyduje o mniejszej średnicy całej dekoracji. Ten aspekt bywa z kolei bardzo istotny, gdy mowa o przestrzeniach, w których liczy się oszczędność miejsca związana z dość ograniczonym metrażem. Wykorzystanie wąskiej choinki sprawia, że nie trzeba się ograniczać w zakresie samej wysokości i wciąż można wybrać całkiem duże drzewko świąteczne, przekraczające nawet dwa metry, co byłoby niemożliwe przy obszerniejszych, tradycyjnych choinkach, które zajmowałyby po prostu zbyt dużo miejsca. Choinka w „odchudzonej” wersji wszędzie się zmieści i jest bardzo praktyczna.

Jak ją ozdobić?

Warto zaznaczyć, że ośnieżone drzewko prezentuje się na tyle unikalnie, iż można rozważyć nawet pominięcie dodatkowych dekoracji i pozostawienie choinki w podstawowej formie. Sprawdzi się to choćby w nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach. Można też zadbać o spójność kolorystyczną i dobrać dodatki w chłodniejszych odcieniach, a więc srebrne czy niebieskie. Z kolei w bardziej luksusowych aranżacjach doskonałym pomysłem będą złote bombki i łańcuchy. Biała choinka w takim wydaniu pasuje nawet do stylu glamour. Czy do takiego drzewka można natomiast zastosować dekoracje w tradycyjnych, żywych kolorach, a więc choćby czerwieni? Otóż w praktyce biel komponuje się w zasadzie z dowolnymi odcieniami, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać dekoracje, które zawiesiłoby się normalnie na zielonej choince. W ten sposób można uzyskać coś bardziej typowego i klasycznego, co odnajdzie się tym samym w tradycyjnych stylach aranżacyjnych. Jak widać biała choinka, mimo swojej nieszablonowej formy, jest tak naprawdę mocno uniwersalnym wyborem i wystarczy umiejętnie posługiwać się dodatkami. Do takich drzewek znakomicie pasują poza tym girlandy i ośnieżone wianki, które znajdziesz w naszej ofercie.

Gdzie będzie pasować?

Na pewno jest to ciekawy pomysł do domów i mieszkań. Taką choinkę można potraktować jako alternatywę dla zielonego drzewka świątecznego lub wykorzystać ją jako dodatkową, uzupełniającą dekorację. Wspomniane już duże możliwości udekorowania takiego modelu, zachęcają do tego, żeby wykorzystać takie produkty we wnętrzach urządzonych w różnym stylu. Taki wariant może być rewelacyjnym rozwiązaniem w punktach handlowo-usługowych, gdzie dekoracje mają zrobić duże wrażenie na klientach, ale jednocześnie powinny być funkcjonalne, żeby nie przeszkadzać konsumentom i samym pracownikom. Wersja ośnieżona, ale wąska, spełnia te kryteria, ponieważ może być dyskretnie ustawiona w bocznych rejonach pomieszczenia, a wciąż będzie przykuwać wzrok. O takiej choince można także pomyśleć w przestrzeniach biurowych, szczególnie nowocześnie urządzonych. Taka dekoracja może robić szczególnie efektowne wrażenie w przeszklonych pomieszczeniach, które są przecież obecnie tak popularne w nowopowstałych biurowcach. Choinka pokryta sztucznym śniegiem z naszej oferty posiada smukłą linię i wywołuje zaskoczenie we wnętrzach swoim białym odcieniem. Jest to świetna alternatywa, gdy chcesz odejść nieco od klasyki. Takie drzewko uda się dopasować do dowolnej przestrzeni, bez względu na jej metraż czy styl, w jakim urządzono pomieszczenie. Dobrej jakości model o takiej charakterystyce znajdziesz w ofercie Wiecznie Żywe Choinki. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.