Choinka sztuczna ośnieżona

Choinka sztuczna ośnieżona

Choinka sztuczna ośnieżona może przyozdobić obszar mieszkalny, przestrzeń biurową i punkty usługowe. Drzewka te mają wyjątkowy, szczególnie ozdobny charakter. W naszym sklepie kupisz tego typu asortyment marki Adal, który odznacza się wysoką jakością wykonania. Dzięki temu konkretny model może służyć kilka sezonów, a dekoracja cały czas będzie się prezentowała efektownie i bardzo naturalnie. Dysponujemy różnymi wariantami takich choinek, które mogą zastąpić te tradycyjne lub uzupełnić wystrój.

Spis treści
Odpowiednie do domu i nie tylko
Modele średniej wielkości jako alternatywa dla klasycznego drzewka
Czy takie choinki może potraktować jako główne dekoracje?
Model Olivia
Pozostałe drzewka tego typu w naszym sklepie

Choinka sztuczna ośnieżona sprawdzi się w domu i nie tylko

Na choinkę sztuczną ośnieżoną można się zdecydować w domu lub mieszkaniu. Taka dekoracja będzie mniej typowa niż zwykłe zielone drzewko z ozdobami, gwarantując spektakularny efekt we wnętrzu. Wprowadzisz dzięki temu do środka zimową atmosferę i zachwycisz wszystkich odwiedzających. To też świetny pomysł, gdy chcesz zdecydować się na świąteczne drzewko w biurze lub sklepie czy innym punkcie handlowo-usługowym. Przystrojenie takich obszarów w okresie Bożego Narodzenia jest swego rodzaju tradycją, natomiast białe modele mogą być rozwiązaniem na przygotowanie wystroju w nowym, odmienionym wydaniu.

Zaskakujący efekt w przestrzeni mieszkalnej

W grudniu, zwłaszcza bliżej samych Świąt, w większości domów i mieszkań widać dekoracje świąteczne. To pewna tradycja, w ramach której domownicy wprowadzają do wnętrz odpowiedni nastrój, który cieszy zarówno ich samych, jak i wszystkich odwiedzających. W tym czasie typowy jest zatem widok zielonej choinki z łańcuchami czy bombkami oraz różnych stroików. To oczywiście piękne ozdoby, lecz chcąc wprowadzić do przestrzeni mieszkalnej element zaskoczenia, warto postawić na drzewko sztuczne imitujące pokrycie śniegiem. Będzie to pewne odświeżenie względem corocznych dekoracji i coś, co pozwoli zrobić wrażenie na wszystkich gościach. Dobrze wykonane modele tego typu potrafią naprawdę dobrze odzwierciedlać dopiero co wycięte drzewka, więc można uzyskać spektakularny efekt.

Doskonała ozdoba do biur czy przestrzeni usługowych

Poza obszarami prywatnymi, w okresie tym dekoruje się biura i inne miejsca pracy, a także sklepy czy punkty usługowe. Również w tym przypadku warto zastanowić się nad wariantami ośnieżonych drzewek. Będą one wzbudzały zainteresowanie pracowników firmy, a w przypadku obiektów sprzedażowych, zachwycą klientów. To pomysł godny rozważenia, gdyż pozwala zaskoczyć innych, oczywiście w jak najbardziej pozytywny sposób.

Modele choinek ośnieżonych

Choinka sztuczna ośnieżona o wysokości 180 cm może zastąpić tradycyjne drzewko

Choinka sztuczna ośnieżona 180 cm, a więc średniej wielkości, może być z powodzeniem wykorzystana zamiast klasycznego drzewka bożonarodzeniowego. Może to być ciekawa odmiana, ale często jest to wręcz optymalne rozwiązanie. Przy ograniczonej przestrzeni, gdy do środka nie można wstawić bardzo dużej i okazałej choinki, taka imitująca przyprószenie śniegiem, będzie się po prostu prezentować bardziej intrygująco. Z takim zamysłem polecamy w szczególności dostępne u nas modele z serii Olivia, wyglądające naprawdę efektownie. Są one dostępne w kilku rozmiarach, co pozwala dopasować je do konkretnych wnętrz.

Czy taka choinka może pełnić rolę podstawowej?

Rzecz jasna niektórzy nie wyobrażają sobie Świąt bez tradycyjnej, zielonej choinki. W takiej sytuacji białe modele można potraktować jako dodatkowe elementy dekoracyjne. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby same w sobie stanowiły one główną ozdobę. To oczywiście mniej typowe rozwiązanie, lecz to też wiąże się z plusami, ponieważ uzyskany efekt może być nawet lepszy i bardziej widowiskowy. Pomysł jest szczególnie godny uwagi, gdy mowa o niezbyt dużych mieszkaniach lub kameralnych domach, w których nie ma dużo wolnej przestrzeni. Jeżeli choinka nie może być przesadnie duża, to warto zadbać o to, żeby była jak najbardziej ozdobna, a taki zdecydowanie będzie model ośnieżony.

Model Olivia

Jeśli chcesz potraktować takie drzewko jako bazowe na okres świąteczny, to dobrym wyborem będzie linia Olivia. Przyjmuje ona klasyczną formę, choć wyróżnia się oczywiście gałązkami wyglądającymi jak pokryte śniegiem. Doskonale sprawdza się tym samym jako alternatywa dla tradycyjnej choinki i pasuje do domów oraz mieszkań. Jest ona dostępna w kilku wariantach jeżeli chodzi o wymiary, a mianowicie o wysokości: 120, 150, 180, 210 i 240 cm. Z powodzeniem zmieszczą się one zatem w standardowych pomieszczeniach, także w blokach.

Inne choinki sztuczne ośnieżone w naszej ofercie

W naszym sklepie kupisz również inne modele choinek ośnieżonych firmy Adal. Jeżeli szukasz klasycznej formy, lecz w mniejszym wydaniu, to optymalnym wyborem jest kolekcja Mini. Takie drzewka świetnie nadają się do ustawienia ich na biurku czy stoliku. Intrygującą propozycją są Świerki Alpejskie, które mogą wprowadzić do wnętrza trochę górskiego krajobrazu. Prezentują się one bardzo naturalnie, choćby ze względu na widoczny fragment pnia. Jeśli liczysz na coś jeszcze bardziej dekoracyjnego, to polecamy Drzewka Alpejskie W Jucie, czyli zestaw małych choinek na specjalnej podstawce.

Mini

Częstą praktyką w mieszkaniach o małym metrażu, ale i choćby w pomieszczeniach biurowych lub kameralnych sklepach, jest wybieranie mniejszych choinek, które mogą stać na meblu, a nie na samej podłodze. Jeśli ma to być dość tradycyjne drzewko, lecz po prostu niewielkie, to modele Mini będą w tym przypadku dobrym wyborem. Choinka Mała Ośnieżona jest sprzedawana w wymiarach 40, 60 lub 80 cm. To optymalne parametry, gdy ma być ustawiona na biurku, stole czy choćby komodzie. Będzie ona stanowiła subtelny, ale bardzo efektowny dodatek do każdej przestrzeni.

Świerk Alpejski

Choinki Świerki Alpejskie w wariancie ośnieżonym prezentują się niezwykle efektownie i naturalnie. Dłuższe oraz ułożone w dół gałęzie nawiązują do widoku gór w zimie, a sam odsłonięty kawałek pnia dodatkowo potęguje wrażenie, jakby widziało się rzeczywiście żywe drzewka na zewnątrz. W ofercie posiadamy taki model również w wymiarach 150 czy 180 cm, jeżeli chcesz postawić na jeszcze wyraźniejszą alternatywę dla klasycznej choinki. Dostępne są one jednak i w mniejszych wysokościach, od 60 do 120 cm. Równie dobrze mogą one zatem zdobić meble i stanowić uzupełnienie dekoracji konkretnego pomieszczenia.

Drzewa W Jucie

Jeśli szukasz modeli, które mogą dopełnić całą oprawę świąteczną i zrobić duże wrażenie, to polecamy ośnieżone Drzewka Alpejskie W Jucie. To zestaw trzech choinek do około 70 cm wysokości, znajdujących się na jednym stojaku, a podstawa owinięta jest ładną jutą. Taki dodatek może wprowadzić do wnętrz typowo alpejską atmosferę. Wariant ten rekomendujemy w szczególności w formie dodatkowych dekoracji, chyba że chcesz całkowicie zrezygnować z tradycyjnej choinki, ale mimo wszystko posiadać w pomieszczeniu pewien świąteczny akcent. Choinki ośnieżone coraz bardziej zyskują na popularności. Sztuczne modele wykonane przez dobre firmy, takie jak Adal, prezentują się naprawdę dobrze. Można je dzięki temu traktować jako główne lub uzupełniające dekoracje bożonarodzeniowe do obszarów mieszkalnych i innych przestrzeni. Jeżeli chcesz kupić takie drzewka, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.