Choinka z oświetleniem LED

Choinka z oświetleniem LED

Choinka z oświetleniem LED będzie zachwycającą dekoracją, która pomoże stworzyć prawdziwie świąteczną atmosferę. Takie lampki są dużo lepszym wyborem od klasycznych żaróweczek, ponieważ posiadają wiele korzyści wizualnych i funkcjonalnych. W naszym sklepie możesz zamówić nawet sztuczne drzewka, na których takie oświetlenie zostało już zamontowane. Stanowi to duże ułatwienie i gwarancję, że choinka będzie się potem świetnie prezentować.

SPIS TREŚCI
Zapoznaj się z naszą ofertą
Nasze propozycje
Dlaczego to dobry wybór?
Estetyka
Zalety

Wybierz choinkę sztuczną z oświetleniem LED z naszej oferty

Choinka sztuczna z oświetleniem LED to wybór dostosowany do obecnych standardów. Z myślą o zadowoleniu z takiego wyboru, trzeba jednak postawić na asortyment od sprawdzonego producenta. W sklepie Wiecznie Żywe Choinki znajdziesz produkty firmy Adal, które wyróżniają się wysoką jakością produktów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Co mamy do zaoferowania?

Oferujemy szeroki wybór choinek PVC, żyłkowych i Mix PE. Drzewka są dostępne w różnych rozmiarach - od małych do 80 cm, przez rozmiary do 240 cm, aż po duże choinki i modele gigant, realizowane na zamówienie. Z myślą o zakupie tych ostatnich, skontaktuj się z nami. Bardzo ciekawą propozycją są właśnie choinki sztuczne z oświetleniem LED. W aktualnej ofercie w tej kategorii dostępnych jest parę popularnych modeli w często wybieranych wysokościach. W takim wydaniu możesz kupić na przykład choinkę Exclusive 180 cm i 210 cm, Nevada Mix PE 180 cm i 210 cm oraz Premium Mix PE 180 cm i 210 cm. Jeśli chcesz zamówić jakiś inny model z odpowiednio dobranym oświetleniem, którego nie ma obecnie w tej zakładce, zapraszamy do kontaktu w tej sprawie. Zamawiając warianty z oświetleniem, otrzymasz choinkę, na którą nałożyliśmy już lampki, rozmieszczając je w taki sposób, żeby światła rozkładały się równomiernie i dawały jak najlepszy efekt. Dostępne u nas choinki posiadają certyfikat TÜV Rheinland, który potwierdza ich jakość oraz bezpieczeństwo użytkowe. Atutem choinek są autorskie systemy marki Adal: Hook In oraz Quick Distribute System. Pierwszy z nich polega na możliwości montażu i demontażu poszczególnych gałązek. Drugi pozwala natomiast na składanie i rozkładanie choinek lub ich fragmentów jednym ruchem. Znacząco ułatwia to zarówno ustawianie choinek, jak i ich późniejsze składanie - z myślą o praktycznym przechowywaniu.

Dlaczego choinka z oświetleniem LED to dobry wybór?

Choinka z oświetleniem LED to nowoczesne drzewko świąteczne, które sprawdzi się na wielu płaszczyznach. Dobrej jakości modele będą zachwycające estetycznie, a do tego posiadają zalety czysto praktyczne. Warto postawić przy tym na wersje sztuczne, które są wygodne w użytkowaniu i opłacalne ekonomicznie oraz ekologicznie. Szereg atutów dotyczy również światełek w technologii LED.

Piękny wygląd

Nasze choinki sztuczne są bardzo piękne. Posiadają intensywną barwę i nawet z bliska doskonale imitują wygląd naturalnych drzewek. Oświetlenie LED znakomicie podkreśla ich atuty. Takie lampki dają przyjemny odcień, przyjazny dla ludzkiego oka. Z myślą o uzyskaniu najlepszego efektu warto równomiernie rozłożyć takie oświetlenie, nie pozostawiając pustych połaci na choince. Właśnie od światełek powinno się rozpoczynać przystrajanie choinki, choć wbrew pozorom dla wielu osób jest to najtrudniejszy etap. Z tego względu warto rozważyć wybór naszych choinek z zamontowanym już oświetleniem, dzięki czemu masz pewność, że całość będzie się świetnie prezentować i możesz się już zająć dalszym przystrajaniem drzewka bombkami czy innymi zawieszkami.

W porównaniu do standardowych lampek

Oświetlenie LED towarzyszy nam coraz częściej w wielu sferach życia i tym samym staje się coraz popularniejsze właśnie w kontekście przystrajania choinek. Jeśli wciąż korzystasz z tradycyjnych lampek świątecznych, zdecydowanie rozważ ich wymianę, ponieważ te w nowszej technologii nie tylko będą atrakcyjniejsze wizualnie, ale do tego bardziej funkcjonalne.

Choinki premium mix PE

Wysoka wytrzymałość

Tradycyjne światełka kojarzą się niestety z wysoką awaryjnością. Korzystając z nich, trzeba się liczyć z tym, że każdego roku przed zamontowaniem ich na choince należy koniecznie sprawdzić czy w ogóle działają, bo wiele zestawów sprawdza się tylko na jeden sezon. Wersje LED-owe wypadają na tym tle dużo korzystniej. Wynika to z jednoczęściowej konstrukcji, w której dioda jest połączona z soczewką. Lampki są dzięki temu szczelne, więc do środka nie dostaną się niepożądane zanieczyszczenia czy wilgoć, które mogłyby doprowadzić do ich awarii. Oświetlenie LED jest wytrzymałe i można z niego korzystać wiele lat. Dodatkowym plusem jest fakt, że jest ono lżejsze, co ułatwia jego rozkładanie. Odporność na wilgoć sprawia również, że bez problemu można z niego korzystać nawet na zewnątrz. Tym samym warto pomyśleć o takich lampkach nie tylko, by przystroić choinkę wewnątrz, ale również by ozdobić dom oraz znajdujące się przed nim drzewa czy krzewy.

Niski pobór energii

Jednym z największych atutów takiego oświetlenia jest mniejszy pobór energii elektrycznej, który będzie wymiernie odczuwalną korzyścią, gdy przyjdzie do płacenia rachunków za prąd. Takie oświetlenie może zużywać nawet do 70% mniej energii, więc mowa tutaj o ogromnych różnicach. Warto zaznaczyć, że jednocześnie nie wpływa to w żaden negatywny sposób na samą intensywność światła, a wręcz przeciwnie - lampki LED gwarantują piękne, intensywne barwy, które będą doskonale wyglądać na choince. Wspomniana oszczędność energii przekłada się jednocześnie na to, że wybór takiego oświetlenia jest bardzo odpowiedzialnym działaniem w kontekście ekologicznym, które w mniejszym stopniu obciąża środowisko.

Żywotność

Wspomniane wcześniej czynniki, takie jak mniejsza awaryjność i niski pobór energii sprawiają, że oświetlenie LED charakteryzuje się długą żywotnością, zdecydowanie lepszą od tradycyjnych lampek. Możesz zapomnieć o konieczności wymieniania ich co rok lub dwa lata, zamiast tego ciesząc się takim zestawem przez długi czas. Dzięki temu generuje się mniej elektroodpadów, a do tego nie narażasz się na kolejne wydatki, zatem jest to jednocześnie kolejnym atutem czysto finansowym. Specyficzne dla diody LED jest to, że nie nagrzewa się ona do wysokich temperatur. Dzięki temu nie występuje ryzyko przepalania się żarówek, tak częstego przy standardowych lampkach żarowych. Jednocześnie jest to ważne z perspektywy bezpieczeństwa. Docenią to choćby rodzice, którzy nie muszą się przejmować, że dziecko podziwiając choinkę, postanowi jej dotknąć i poparzy się lampkami. Korzystając z tego oświetlenia, nie trzeba się obawiać zagrożenia pożarem, więc można spokojnie pozostawić lampki włączone, nawet jeśli nie będzie się przez jakiś czas w pobliżu. Jak widać lampki LED są wyborem bardzo praktycznym, a gdy uwzględni się do tego ich atrakcyjny wygląd, nie ma wątpliwości, że warto zastąpić nimi tradycyjne zestawy światełek. Choinka z oświetleniem LED z pewnością będzie zachwycała swoim wyglądem. Pozostaje dodatkowo ozdobić ją różnego rodzaju ozdobami i cieszyć się świąteczną atmosferą. W naszym sklepie przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, w ramach której możesz zamówić piękną choinkę sztuczną, która zostanie przez nas udekorowana oświetleniem i trafi do ciebie od razu w takiej formie. Pozwala to zaoszczędzić czas, jest wygodne i gwarantuje, że oświetlenie będzie dobrze rozłożone. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty.