Ekskluzywne choinki

Ekskluzywne choinki

Ekskluzywne choinki powinny się wyróżniać spektakularnym wyglądem. W przypadku modeli sztucznych ważna jest jakość materiałów i samego wykonania. Najlepsze warianty są zatem nie tylko efektowne, ale do tego w pełni bezpieczne i komfortowe względem użytkowania. Dodatkowym aspektem jest ekologia, gdyż najwyższe jakościowo wyroby tego typu nadają się do późniejszego przetwarzania w procesie recyklingu. Osoby zainteresowane takimi produktami zachęcamy do zakupu asortymentu Adal w naszym sklepie.

Spis treści
Dlaczego warto je wybrać?
Nieszablonowe warianty z pniem
Mniejsze ozdobne
Duże modele
Produkty Adal w naszym sklepie
Oferta

Czemu warto postawić na ekskluzywne choinki sztuczne?

Ekskluzywne choinki sztuczne będą się wyróżniać nienagannym wyglądem, przez który ciężko je odróżnić od naturalnych odpowiedników, a często prezentują się wręcz lepiej. Wybierając taki asortyment można również liczyć, że jest on naprawdę wysokiej jakości, co przekłada się na jego trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Warto zwrócić uwagę, że jest to wybór odpowiedzialny ekologicznie, gdyż najlepsze wyroby powstają z materiałów syntetycznych, które mogą być jednak potem przerobione na kolejne produkty. Fakt korzystania z takich akcesoriów przez dłuższy okres czasu, przyczynia się jednocześnie do oszczędności w wydatkach, względem konieczności kupowania co roku nowego drzewka.

Piękny wygląd

Jednym z aspektów o których zawsze dyskutowało się w kontekście sztucznych drzewek, był ich wygląd. Do tej pory tańsze wyroby, przygotowywane ze słabej jakości tworzywa i bez starannego dopracowania, nie prezentują się zbyt okazale, znacząco odbiegając wizualnie od swoich żywych odpowiedników. Na przeciwnym biegunie znajdują się jednak ekskluzywne produkty od sprawdzonej firmy. Obecne możliwości dają szanse na stworzenie modeli sztucznych, które nie tylko dorównują naturalnym choinkom, ale często wręcz przewyższają je wizualnie, ponieważ nie trzeba się martwić o przerzedzone czy nierówne gałązki. Są one tak samo piękne przez cały okres w którym są wystawione, gdyż nie wymagają oczywiście podlewania, a więc nie więdną i nie tracą igieł, jak ma to miejsce przy żywych drzewkach świątecznych, które po kilku tygodniach nie przypominają już za bardzo tych jakie się ustawiało.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Tego typu drzewka sztuczne posiadają wszelkie gwarancje i certyfikaty poświadczające ich jakość oraz bezpieczeństwo. W tym ostatnim aspekcie szczególnie istotne są zaświadczenia dotyczące niepalności, dzięki czemu można je ozdobić lampkami czy postawić w zasadzie w dowolnym miejscu w przestrzeni mieszkalnej. Dodatkowym atutem jest fakt, że modele sztuczne są dobre dla alergików, nie wywołując żadnych reakcji, które w przypadku wrażliwych na to osób, mogą się pojawić przy drzewkach naturalnych. Warto dodać, że same gałązki wysokiej jakości sztucznych wyrobów są wytrzymałe, ale przy tym dość delikatne i przyjemne w dotyku. Może to być istotne choćby dla rodzin z dziećmi, gdyż nie trzeba się martwić, że maluch zrani się dotykając ostrego igliwia, a takie trafia się przy wielu żywych choinkach.

Odpowiedzialny wybór ekologiczny i ekonomiczny

Najtańsze modele sztuczne pojawiające się w niektórych supermarketach czy na straganach, nie mają wiele wspólnego z ekologią, gdyż są wykonywane z możliwie jak najtańszych surowców. Przez to powstaje sporo zanieczyszczeń przy ich produkcji, a do tego same wyroby nie nadają się potem do dalszego wykorzystania i zalegają na śmietniskach. Wysokiej jakości, ekskluzywne warianty, będą jednak wykonane z takich surowców, które mogą być potem poddane procesowi recyklingu. W perspektywie ich kilkuletniego użytkowania okazuje się, że są one mniej obciążające dla środowiska niż kupionych w tym czasie kilka naturalnych drzewek, gdyż trzeba pamiętać o zanieczyszczeniach generowanych przy ich przygotowywaniu i transportowaniu. Do tego z perspektywy użytkownika jest to opłacalne finansowo. Choć ekskluzywny model sztuczny może się wiązać jednorazowo z nieco wyższym wydatkiem, to drzewko będzie służyć przez lata, w trakcie których każdego roku trzeba kupić nową choinkę. Chcąc wybierać naprawdę piękne drzewka trzeba się przy tym liczyć z ich wysoką ceną, także w kontekście naturalnych wersji, zatem wybór sztucznego drzewka wiąże się i z oszczędnościami finansowymi.

Ekskluzywne choinki sztuczne

Zaskakujące ekskluzywne choinki sztuczne na pniu

Osoby szukające nieszablonowych rozwiązań mogą postawić na ekskluzywne choinki sztuczne na pniu. Część z nich to mniejsze warianty o typowo ozdobnym charakterze, które odróżniają się wyraźnie od klasycznych choinek. W takiej formie przygotowane są również duże modele, które wykorzystuje się raczej w przestrzeniach publicznych, a niekoniecznie domowych. Wyeksponowany pień ma wtedy dodatkowe atuty, gdyż poza efektem wizualnym, charakteryzuje się mniejszą średnicą na dole, niż ewentualne rozłożone tam gałęzie, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca użytkowego.

Ozdobne

Wiele osób poszukuje nie tylko klasycznych choinek, ale i takich bardziej ozdobnych. Takie na pniu są na pewno efektowne, szczególnie gdy postawisz na jakiś wyjątkowy wariant. W naszej ofercie znajdziesz choćby bardzo dekoracyjne modele Świerku Alpejskiego, w naturalnym odcieniu lub wersji ośnieżonej. Ma on pięknie podkreślony pień i stojak z naturalnego drewna. To świetny wybór jako dodatkowy element ozdobny do domu czy biura lub alternatywa względem tradycyjnej choinki.

Duże warianty

W naszym sklepie znajdziesz także propozycje choinek Gigant na pniu, które są realizowane na zamówienie, zatem w celu ich zakupu zachęcamy do kontaktu. To bardzo duże modele, sięgające od kilku do kilkunastu metrów, które wykorzystuje się w przypadku obszarów publicznych, należących do miast, ale i choćby właścicieli galerii handlowych. W ofercie posiadamy efektowne choinki My Tree lub szczególnie duże Pine Giant Tree i Pine Giant Extra. Bardzo cenione są modele w których gałązki zaczynają się nieco wyżej - dodatkowo eksponuje to pień, a jednocześnie nie ogranicza przestrzeni przy podstawie choinki, co przydaje się w centrach handlowych.

Zdecyduj się na ekskluzywne choinki Adal w sklepie Wiecznie Żywe Choinki

Wiecznie Żywe Choinki znajdziesz ekskluzywne choinki Adal, a więc bardzo doświadczonej i renomowanej firmy. Wyroby te są znane nawet poza granicami kraju, a znajdują zastosowanie nie tylko w licznych domach i mieszkaniach, ale również w kontekście opraw świątecznych na terenach miejskich czy w galeriach handlowych. W naszej ofercie odnajdziesz dużo różnorodnych modeli, odbiegających od siebie nie tylko wymiarami, ale i samą stylistyką wykonania, dzięki czemu każdy odnajdzie coś dla siebie.

Duży wybór

W sklepie oferowany jest asortyment Adal, a więc firmy z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie produkcji sztucznych choinek. To gwarancja wysokiej jakości, w połączeniu z wyjątkowymi rozwiązaniami, mającymi na celu ułatwienie użytkowania produktów. Stąd w wielu z drzewek wykorzystano hook in system lub quick distribute system, ułatwiające zarówno odpowiedni montaż, jak i późniejsze komfortowe przechowywanie choinki do kolejnego sezonu, bez konieczności zajmowania przesadnie dużej ilości miejsca. Znajdziesz u nas pięknie wyglądające choinki, do których produkcji wykorzystany został polietylen, a więc surowiec o ekologicznym charakterze, gdyż po zakończeniu okresu użytkowania drzewka nada się ono do recyklingu. Do dyspozycji jest naprawdę szeroka oferta. Poza wspomnianymi wcześniej modelami ozdobnymi czy większych rozmiarów, proponujemy ekskluzywne choinki sztuczne o standardowych wymiarach, świetnie nadające się do warunków domowych, jak i do ogrodu. Poszczególne modele różnią się przy tym charakterystyką i stylem wykonania. Polecamy choćby wersję Exclusive z dużą liczbą gałązek, klasyczne warianty Silhouette czy Verona, jak i wąskie drzewko z serii Slim Line. To tylko niektóre z naszych ekskluzywnych choinek, w których odnajdziesz też modele MIX PE. Ekskluzywne choinki sztuczne przewyższają swoje tańsze odpowiedniki i nie ustępują w niczym naturalnym drzewkom, a są wręcz wyborem bardziej rozsądnym z perspektywy finansowej i ekologicznej. Dostępne są różne wersje, odbiegające od siebie wymiarami czy wyglądem. Zachęcamy do wybrania wysokiej jakości wyrobów Adal w naszym sklepie.