Choinka sztuczna PE 180

Choinka sztuczna PE 180

Choinka sztuczna PE 180 to odpowiedzialny wybór, który na pewno sprawdzi się pod względem funkcjonalnym. Drzewka syntetyczne są wygodne w użytkowaniu, ponieważ nie wymagają specjalnej pielęgnacji i mogą stać tak długo, jak chcą tego domownicy. Modele wykonane z polietylenu są najwyższej jakości, doskonale się prezentują i zyskują kolejne atuty, gdy rozpatruje się choćby sprawę dbania o środowisko. Dobre jakościowo drzewka świąteczne tego typu zamówisz, korzystając z oferty naszego sklepu.

Spis treści:
Świetna do obszarów prywatnych
Korzyści związane z materiałem
Zalety wariantów syntetycznych
Praktyczny rozmiar
W jakich jeszcze miejscach może się sprawdzić?
Przegląd oferty

Choinka sztuczna PE 180 cm będzie doskonała do prywatnych przestrzeni

Choinka sztuczna PE 180 cm to taka wersja, przy której produkcji wykorzystano polietylen, czyli wysokiej jakości materiał, który doprowadził do wielu zmian na rynku tych produktów. Dzieje się tak z uwagi na to, że wyroby z tego surowca są nie tylko piękne, ale do tego gwarantują wymierne korzyści natury praktycznej. Oczywiście nie można przy tym zapominać o zaletach, jakie wiążą się z samym wyborem choinek sztucznych zamiast tych naturalnych. Warianty o takiej wysokości będą z pewnością doskonałe do wielu przestrzeni domowych, choć sprawdzą się też w różnego rodzaju innych obszarach.

Atuty drzewek z polietylenu

Śmiało można powiedzieć, że zastosowanie polietylenu wręcz zrewolucjonizowało w pewnym stopniu rynek drzewek syntetycznych w ostatnich latach, wprowadzając nową jakość. Wszystko przez właściwości tego składnika, które sprawiają, że imitacja igliwia jest elastyczna i przyjemna w dotyku, a jednocześnie naprawdę trwała. O jego wytrzymałości świadczy fakt, że z dobrych choinek z tego materiału z powodzeniem można korzystać nie tylko przez kilka, ale nawet kilkanaście lat. Sporo atutów widać też jednak przede wszystkim w samej estetyce. Polietylen okazał się idealny, jeżeli chodzi o imitację igliwia, nie tylko w kontekście jego struktury, ale przede wszystkim głębokiej i atrakcyjnej barwy. Tym samym choinki z PE stały się tak dobrze odwzorowane, że często naprawdę trudno odróżnić je od żywych odpowiedników.

Dlaczego wybrać sztuczną zamiast żywej?

Poza atutami związanymi z wykorzystaniem polietylenu nie można zapominać o ogólnych zaletach sztucznych drzewek, dzięki którym te są pod wieloma względami lepszym i bardziej odpowiedzialnym wyborem od kupowania żywych drzewek. Na pewno jest to bardzo wygodne, gdyż takich dekoracji nie trzeba podlewać, a mogą przy tym stać tak długo, jak chcesz. Nie jest to oczywiste w przypadku naturalnych opcji, ponieważ natrafiając na niezbyt świeże drzewko, może się okazać, że choinka już po kilku dniach zacznie opadać i prezentować się mało korzystnie. Do tego przy wersji sztucznej nie musisz się przejmować uciążliwym sprzątaniem opadającego igliwia. W szerszej perspektywie komfortowe jest to, że sztuczne drzewko dobrej jakości możesz przechowywać i wykorzystywać przez przynajmniej kilka lat. Takie długoterminowe korzystanie z dekoracji jest przy tym opłacalne finansowo i jest kolejnym czynnikiem przemawiającym za tym, iż drzewka sztuczne są wtedy nawet bardziej ekologiczne, ponieważ zanieczyszczenia związane z wyhodowaniem i przetransportowaniem w tym czasie większej ilości choinek naturalnych dorównają lub przekroczą poziom zanieczyszczeń związany z produkcją jednego modelu sztucznego. Po zakończeniu użytkowania gałązki z PE mogą być do tego poddane recyklingowi.

Choinki sztuczne Premium PE

Świetne wymiary do domów i mieszkań

Drzewka o 180 cm wysokości należą do jednych z najczęściej poszukiwanych do domów. Są to bardzo optymalne wymiary, ponieważ dekoracja jest już pokaźnych rozmiarów, ale bez problemu zmieści się w zdecydowanej większości mieszkań. Dodatkowo takie choinki są wygodne, jeżeli chodzi o strojenie, gdyż znaczna część osób sięgnie nawet na sam czubek bez dodatkowego podwyższenia lub korzystając jedynie ze stołka.

Gdzie jeszcze może pasować?

Prywatne gospodarstwa domowe nie są rzecz jasna jedynymi miejscami, gdzie pasują choinki o takich wymiarach. Mogą być doskonałym wyborem do mniejszych i średniej wielkości punktów handlowo-usługowych. Z podobnych względów może to być ciekawy wybór do niewielkich restauracji, biur czy urzędów. Średnich rozmiarów choinki potrafią służyć również jako element większej oprawy, przykładowo w galeriach handlowych.

Zamów choinkę sztuczną PE 180 cm w sklepie Wiecznie Żywe Choinki

W naszym sklepie znajdziesz choinkę sztuczną PE 180 cm i to w kilku wariantach stylistycznych, więc na pewno dobierzesz dla siebie odpowiednie drzewko. Polecamy też oczywiście inne choinki z dostępnego asortymentu i pozostałe dekoracje, które pomogą w przygotowaniu niezapomnianych opraw z okazji Bożego Narodzenia. Dużym plusem zakupów w naszym sklepie jest przy okazji to, że wszystko związane z zamawianiem dzieje się całkowicie internetowo, więc cały proces odbędzie się szybko i wygodnie.

Dostępne modele

W poszukiwaniu takich drzewek świątecznych zapraszamy do kategorii Choinki sztuczne Premium PE do 240 cm. Wszystkie modele widoczne w tej zakładce są dostępne w wymiarze 180 cm wysokości, więc wybór jest naprawdę szeroki. Bardzo ciekawym rozwiązaniem będą na pewno modele: Noel MIX PE, Gaia MIX PE, Nevada MIX PE, Tajga MIX PE, Tajga II MIX PETundra MIX PE czy Daglezja MIX PE. Wariant Venus MIX PE to gęste, ale przy tym dość klasyczne drzewko, podobnie jak efektowny Rocky MIX PE. Z kolei Premium MIX PE posiada dużo bujnych i naturalnie wyglądających gałązek, co przekłada się na świetny wygląd tego modelu. W pomieszczeniach, które są dość wysokie, doskonałym wyborem może być Silhouette MIX PE, ponieważ koncepcja tej choinki opiera się na smukłej i zwartej linii, a przez to stosownie pomniejszonej średnicy.

Inne choinki i dekoracje

W Wiecznie Żywe Choinki znajdziesz oczywiście zdecydowanie szerszy wybór najróżniejszych choinek, więc polecamy także inne warianty. Wszystkie drzewka świąteczne są najwyższej jakości i posiadają wyróżnienie TÜV, które oznacza, że produkty przeszły pomyślnie wymagający proces certyfikacji. Pośród naszego asortymentu odnajdziesz poza tym girlandy czy wianki, a w kategorii Dekoracji świątecznych wyjątkowe ozdoby, takie jak: Gwiazdy Królewskie, Kule Jeżyk, stroiki wiszące, kokardy czy eko bombki, czyli elementy, które pomogą w stworzeniu opraw bożonarodzeniowych. Drzewko o wysokości 180 cm to uniwersalne rozwiązanie, ponieważ pasuje do wielu przestrzeni. Modele z polietylenu to produkty nowoczesne i najwyższej jakości, które zachwycą wyglądem i będą się sprawować przez długi czas. Możesz je kupić w sklepie Wiecznie Żywe Choinki. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań.