Choinki gigant

Choinki gigant

Choinki gigant to bardzo duże sztuczne drzewa, które mogą osiągać od kilku do ponad dwudziestu metrów. Tak ogromne dekoracje są oczywiście dedykowane raczej do użytku w obszarach publicznych. Często znajdują się zatem w galeriach handlowych, budynkach państwowych oraz na placach miejskich. Przygotowywane są warianty do użytku wewnętrznego, ale i zewnętrznego. Zachęcamy do wybrania którejś z kilku wersji o takich rozmiarach z naszej oferty, od cenionego na rynku producenta Adal.

Spis treści
Gdzie się z nich korzysta?
Centra handlowe
Obiekty restauracyjne
Kompleksy biurowe
Budynki publiczne
Place w miastach
Nasza oferta w tym zakresie
Przegląd poszczególnych modeli

Gdzie znajdują zastosowanie choinki gigant?

Choinki gigant są bardzo chętnie wybierane przez galerie handlowe, którym zależy na stworzeniu w obiektach wyjątkowego klimatu w okresie świątecznym. Sprzyja to wizerunkowi danego miejsca i przyciąga klientów. Kilkumetrowe wersje można czasem spotkać w dużych restauracjach, jeżeli wstawienie takiego drzewa umożliwia tam oczywiście sam rozkład lokalu. Podobnie jest z niektórymi biurowcami, szczególnie większych korporacji, które zwracają uwagę na takie kwestie. Wielkie choinki znajdują się też w budynkach publicznych, szczególnie urzędowych, ale również w szpitalach. Wreszcie tradycją jest stawianie takich dekoracji na głównych placach, zwłaszcza dużych miast.

Galerie handlowe

Dla galerii handlowych świąteczne oprawy stanowią naprawdę ważną kwestię. Oddziałują one na wyobraźnię klientów, tworząc wyjątkową atmosferę sprzyjającą robieniu zakupów i spędzaniu w takich miejscach większej ilości czasu, co przekłada się bezpośrednio na same wyniki sprzedażowe. Dodatkowo dla danego centrum jest to ważne narzędzie w kontekście budowania ogólnego wizerunku, gdyż informacje o efektownych dekoracjach szybko się rozchodzą. Planując taki wystrój, w zasadzie nie sposób nie postawić na ogromną choinkę, która będzie główną atrakcją. Zależnie od preferencji i możliwości, jakie daje sam budynek, może ona stanąć wewnątrz lub przed wejściem do galerii.

Niektóre restauracje

Pod koniec listopada, w grudniu i styczniu akcenty świąteczne można spotkać w większości restauracji. Często znajdują się tam mniejsze lub standardowych rozmiarów choinki, lecz jeśli obiekt daje takie możliwości, właściciele chętnie decydują się na coś większego. Przy większej sali restauracyjnej warto postawić nawet na kilkumetrowe sztuczne drzewko, które może się stać wręcz wizytówką danego lokalu przez tych kilka tygodni, w których trakcie dużo osób chętnie wybiera się do restauracji, korzystając z nieco luźniejszego okresu roku.

Choinki gigant Adal

Biura

Poszczególne firmy mają różne podejście, lecz wiele z nich decyduje się przynajmniej na oprawę świąteczną w formie choinki, a czasem towarzyszą jej inne dekoracje. To elementy wpływające nie tylko na wizerunek przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim oddziałujące pozytywnie na samych pracowników, ich motywację i nastawienie względem pracodawcy. W biurach dużych korporacji często można się spotkać właśnie z bardzo dużymi choinkami, które mają podkreślać prestiż danego podmiotu. Przy okazji robi to wrażenie na klientach i partnerach przybywających w takie miejsca w interesach.

Budynki publiczne

Takie choinki coraz częściej widoczne są w budynkach publicznych, szczególnie o charakterze administracyjnym. Pojawiają się one w urzędach i innych kluczowych obiektach państwowych w miastach, gminach i powiatach. Oprócz tego niejednokrotnie można zobaczyć takie choinki w większych placówkach medycznych, czasem ustawione na parterze lub nawet przed samymi budynkami.

Place miejskie

Pewną tradycją w dużych miastach jest to, że lokalne władze w grudniu ustawiają w którymś miejscu wielką, zwykle przynajmniej kilkunastometrową choinkę. Ma ona cieszyć mieszkańców, a także promować dane miasto w oczach turystów. Najczęściej ustawia się na ją na rynku lub na innym dużym placu. Jest to powiązane z tym, że często w takich lokalizacjach odbywają się potem wydarzenia tematyczne, jak koncerty świąteczne czy jarmarki dedykowane mieszkańcom i odwiedzającym dany obszar turystom.

Jakie choinki gigant oferujemy?

Posiadamy szeroką ofertę choinek gigant. To wysokiej klasy produkty Adal, znane w różnych zakątkach świata, o czym świadczy choćby to, że w zeszłym roku pojawiły się one nawet w jednym z hoteli w Dubaju. Proponujemy różne modele, które mają swoją charakterystykę. My Tree to dość tradycyjne drzewka na efektownym pniu, sięgające ośmiu metrów. Wersja Standard to klasyczny, prosty stożek, chętnie wybierany do wielu obszarów publicznych. Opcje Exclusive mają zbliżony kształt, lecz mniej regularną, a przez to naturalną formę. Popularnością cieszą się też ogromne choinki na pniu, a więc warianty Pine Giant.

Czemu warto wybrać te z naszego sklepu?

Adal zajmuje się przygotowywaniem choinek sztucznych od lat, w tym właśnie ogromnych modeli, które wykorzystano już niejednokrotnie w oprawach krajowych i zagranicznych. Takie zaufanie podmiotów z całego świata najlepiej świadczy o jakości tych drzew świątecznych. W zeszłym roku na nasze choinki zdecydował się hotel Atlantis w Dubaju. Właściciele obiektu w przeszłości korzystali z choinek od innego producenta, które były trudne i czasochłonne w rozkładaniu. Po otrzymaniu naszych choinek gigant byli zachwyceni tym, jak szybko można je ustawić. We wspomnianym hotelu pojawiły się dostępne w naszym sklepie choinki Gigant Exclusive w wersjach 4 i 6 metrów. Dodatkowo sztuczne choinki gigant zachowują swoje walory wizualne nie tylko w konkretnym okresie, a przez cały rok, co jest koronnym argumentem klientów za zakupem takiego drzewka. Są one również doskonałym rozwiązaniem, gdy konsument nie może sobie pozwolić na posadzenie prawdziwej choinki.

My Tree

My Tree to model na pniu. Choinka bazuje na stożkowym schemacie, a nieregularnej długości gałązki są osadzone na głównym trzpieniu, pokrytym imitacją kory drzewnej. Całość daje efekt niesamowicie realistyczny i sprawia, iż to sztuczne drzewko prezentuje się w zasadzie jak naturalne. O atutach tego modelu świadczy duże zainteresowanie tym wariantem, który świetnie nada się choćby do obiektów usługowych. Wersja ta dostępna jest w trzech rozmiarach: 4, 6 i 8 metrów.

Standard

Model Gigant Standard to pewna klasyka, która przyjdzie do głowy wielu osobom myślącym o ogromnych choinkach. Jest to zresztą jeden ze sztandarowych produktów Adal. Drzewo ma równą, stożkową formę i jest dostępne w 33 rozmiarach, od 370 cm do ponad 26 metrów. To świetny wybór do galerii handlowych oraz placów miejskich.

Exclusive i Exclusive Slim

Wariant Gigant Exclusive bazuje na podobnym kształcie co Standard, lecz odróżnia się tym, że igliwie nie układa się tutaj idealnie płasko. Układ gałęzi względem trzpienia pozwala uzyskać naturalny efekt, przypominający żywe drzewo. Model jest do dyspozycji w 20 rozmiarach, od 460 do 1790 cm. Dostępny jest także wariant Gigant Exclusive Slim, ze specjalnie zwężoną podstawą, dzięki czemu choinka zajmuje mniej miejsca, jeżeli chodzi o szerokość. Często jest to istotne w węższych galeriach handlowych czy na placach o niezbyt dużym rozmiarze.

Pine Giant i Pine Giant Extra

Pine Giant Tree to choinka ogromnym rozmiarów w wersji na wyraźnie podkreślonym pniu. Daje to solidny efekt, który zdecydowanie robi wrażenie. Trzpień jest przy tym pokryty imitacją kory drzewnej. Model dostępny jest w wersji przeznaczonej do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego. Rozmiary tego wariantu rozpoczynają się od 5, a kończą na ponad 15 metrach. W tej choince same gałęzie rozpoczynają się też mniej więcej od połowy, co daje więcej miejsca przy podstawie choinki. Często wykorzystuje się je w związku z tym w galeriach handlowych. W ofercie jest również jednak choinka Pine Giant Extra, w której gałęzie zaczynają się bliżej podstawy. Choinki gigant zdobią obszary sprzedażowe i przestrzenie miejskie na przełomie grudnia oraz stycznia. To bardzo efektowne i majestatyczne dekoracje, które zachwycają mieszkańców danych okolic i turystów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Choinki gigant realizujemy na zamówienie, zatem w razie zamiaru kupna – zapraszamy do kontaktu.