Choinka PE na pniu

Choinka PE na pniu

Choinka PE na pniu jest podwójnie wyjątkowym modelem, ze względu na swoją konstrukcję i zastosowane materiały. Zdecydowanie przemawiają za nią kwestie wizualne i to rozpatrywane w obrębie dwóch aspektów. Pięknie będzie się prezentował sam trzon, a do tego wykorzystanie tego tworzywa gwarantuje fantastyczną estetykę samego igliwia. Takie warianty przygotowują tylko najlepsi producenci, tacy jak Adal. W naszej ofercie znajdziesz taki model i to dostępny w kilku opcjach, jeżeli chodzi o wysokość.

Spis treści
Czemu warto ją wybrać?
Wygląd
Ekologiczna opcja
Nasza oferta
Proponowany wariant
Dogodna forma zakupów

Co przemawia za wyborem choinki PE na pniu?

Choinka PE na pniu będzie na pewno wyróżniała się jakością oraz samą prezencją. Modele o takiej charakterystycznie wyróżniającej się podstawie mają swoje duże grono zwolenników, a i specyfika wariantów z tego materiału na pewno przemawia za ich wspaniałym wyglądem. Oprócz tego warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem z punktu widzenia środowiska, które wbrew pozorom będzie w ten sposób mniej obciążone, niż miałoby to miejsce przy zakupie kilku naturalnych odpowiedników. Drzewko syntetyczne o takich parametrach spokojnie posłuży tymczasem przez długi czas.

Wartości wizualne

Każdemu zależy na tym, żeby drzewko świąteczne było jak najpiękniejsze. W obrębie sztucznych wariantów istnieje naprawdę duży wybór, jeżeli chodzi o style wykonania. Imitacja prawdziwego pnia jest natomiast elementem poszukiwanym przez wielu nabywców. Po pierwsze choinka nabiera wtedy wizualnie naprawdę solidnego charakteru, a do tego prezentuje się bardzo naturalnie. Zdaniem sporego grona odbiorców taki wyeksponowany fragment drzewka zwyczajnie podnosi jego ogólną wartość wizualną i w zasadzie nie sposób się z tym nie zgodzić. Dodatkowym atutem jest zastosowanie w takim modelu polietylenu, uważanego obecnie za jeden z najlepszych surowców, po który można sięgnąć przy produkcji sztucznych choinek. Przygotowane z niego igliwie ma delikatną i przyjemną w dotyku strukturę, która mocno przypomina naturalne kolki, jakie można kojarzyć z żywych choinek. Oprócz tego są one tak dobrze odwzorowane ze względu na ich kolor, który jest intensywnie zielony i jeszcze lepiej kojarzy się z tym, z jakim masz do czynienia w przypadku naturalnych choinek. Jest to zatem kolejny aspekt, który przemawia za wybraniem modeli PE.

Odpowiedzialny wybór

Pamiętając o kwestiach wizualnych, nie sposób nie zwrócić uwagi na inne aspekty, w tym środowiskowe, które w obecnych czasach są szczególnie istotne dla producentów i kupujących. Tutaj zauważalny jest fakt, że już sam wybór sztucznych modeli jest bardzo rozsądny, nie tylko z perspektywy wygody użytkowników, ale i tego, że z takich drzewek korzysta się długimi latami, a już szczególnie w przypadku tak dobrych jakościowo wariantów. W tym czasie nie trzeba kupować każdego roku nowego drzewka, co pozwala zaoszczędzić pieniądze i sprawia, że i do środowiska dostanie się mniej zanieczyszczeń. Warto pamiętać w końcu, że naturalne choinki też wymagają pielęgnacji, ale i transportu, zatem w praktyce w toku ich przygotowania także do powietrza przedostają się szkodliwe substancje. W takiej długofalowej perspektywie będzie ich więcej niż w przypadku wyprodukowania jednego sztucznego modelu, który po zakupie będziesz przechowywać komfortowo z myślą o korzystaniu z niego w kolejnych sezonach zimowych. Szczególna odpowiedzialność ekologiczna jest widoczna u osób wybierających wersje PE, gdyż polietylen jest tworzywem sztucznym nadającym się do recyklingu, więc produkty z niego przygotowane mogą być potem przetworzone i zostanie im nadane kolejne "życie". Tym samym materiał pozostaje w obiegu i nie musi być nigdzie składowany czy utylizowany, co jest korzystne dla przyrody.

Europa PE na pniu

Choinka sztuczna PE na pniu w sklepie Wiecznie Żywe Choinki

W naszym sklepie znajdziesz choinkę sztuczną PE na pniu o wyjątkowo dopracowanej stylistyce. Zadbano w niej o dopieszczenie najmniejszych szczegółów zarówno, jeżeli chodzi o wszystkie elementy drewniane, jak i samo igliwie, które odgrywa w końcu kluczową rolę w postrzeganiu całości drzewka. Wariant ten odnajdziesz w kilku opcjach, jeżeli chodzi o wymiary, zatem możesz wybrać optymalną pod kątem swojej przestrzeni. Same zakupy odbywają się w pełni online, co jest wygodne, gdyż oszczędzasz czas i wysiłek związany z jeżdżeniem do stacjonarnych sklepów.

Model Europa

Osobom poszukującym takiego drzewka świątecznego polecamy dostępny u nas model Europa MIX PE. To wyjątkowa choinka, w której wykorzystano gałązki z polietylenu, które nadają się do przetworzenia i naturalnie się prezentują. Drzewko jest pięknie zagęszczone, zatem igliwie jest wizualnie nie tylko fantastycznie dobrane kolorystycznie, ale do tego puszyste i efektowne. Same elementy drewniane są z kolei ręcznie wykonane z naturalnego drewna, będąc gwarancją stabilności i niezapomnianej estetyki. Choinka umieszczona jest na pniu i zakończona specjalnym krzyżakiem. Specyficzne dla tego wariantu jest dodatkowo to, że same gałązki zaczynają się wyżej, mniej więcej od połowy choinki. Daje to ciekawy wygląd i stosownie eksponuje właśnie piękny pień, będący jednym z atutów wersji Europa. Przy okazji jest to praktyczne, jeżeli chodzi o późniejsze ustawianie drzewka, w którego otoczeniu swobodnie może się znajdować inne wyposażenie lub wolną przestrzeń po bokach można wykorzystać z myślą o efektownych ozdobach, nadając całej dekoracji jeszcze bardziej świątecznego charakteru.

W różnych rozmiarach

Europa MIX PE dostępne jest aż w czterech rozmiarach. Jeżeli chodzi o wysokość, są to dokładnie parametry: 150 cm, 180 cm, 210 cm i 240 cm. Model ten nie posiada przesadnie dużej średnicy, zwłaszcza że gałązki znajdują się wyżej. W takich wymiarach choinka będzie świetnie pasować do mieszkań o dowolnym metrażu, gdyż można dopasować wariant do kameralnego, ale i obszernego lokum. Z pewnością wybierzesz też wersję odpowiednią, jeżeli chodzi o domy. Poza tym Europa MIX PE może być ciekawym wyborem z myślą o punktach sprzedażowych czy usługowych, w których także pojawiają się w końcu choinki. Ta będzie się wyróżniać, a nie zajmie dużo przestrzeni użytkowej, zachwycając tym samym pracowników i klientów, ale w żadnym stopniu im nie przeszkadzając.

Zamów wygodnie z dostawą

Jesteśmy sklepem internetowym, więc cały proces zakupowy możesz przejść bez wychodzenia z domu. Korzystając z naszej strony, wybierz odpowiedni model do swojej przestrzeni i zamów go wygodnie z dostawą pod wyznaczony adres. Oznacza to komfort związany z brakiem konieczności jeżdżenia do fizycznych placówek i przejmowania się samodzielnym transportem drzewka świątecznego. Oczywiście przy okazji zaoszczędzisz mnóstwo czasu, zatem będzie to naprawdę opłacalny sposób nabycia takiej choinki. Choinka PE na pniu może być ceniona za swoje walory estetyczne, ale i praktyczne oraz ekologiczny wymiar takich produktów, związany z wykorzystaniem w nich polietylenu. Takie modele od renomowanej marki Adal, gwarantującej najwyższą jakość wykonania, odnajdziesz w naszym sklepie. Zachęcamy zatem do wybrania optymalnego wariantu z naszego asortymentu i zamówienia go online.