Choinki sztuczne 300 cm

Choinki sztuczne 300 cm

Choinki sztuczne 300 cm kwalifikują się już do wariantów o dużym rozmiarze, który ogranicza nieco liczbę miejsc zastosowania takich drzewek. Kluczowa jest odpowiednia ilość powierzchni, dzięki której taka dekoracja spokojnie pomieści się we wnętrzu. Takie ozdoby pojawiają się w niektórych gospodarstwach domowych, ale poza tym sprawdzą się w wielu budynkach publicznych. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne produkty wysokiej jakości o takich właśnie wymiarach.

Spis treści:
W jakich lokalizacjach mogą się sprawdzić?
Skorzystaj z naszej oferty w tym zakresie
Dlaczego u nas?
Dostępne modele

Gdzie pasuje choinka sztuczna 300 cm?

Choinka sztuczna 300 cm jest na tyle wysoka, że nie pomieści się w wielu domach, a tym bardziej mieszkaniach. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich gospodarstw domowych, ponieważ w tych naprawdę obszernych właściciele często decydują się właśnie na takie warianty. Z pewnością będą one odpowiednie również do wielu przestrzeni biurowych czy obiektów o charakterze publicznym. Może to być poza tym optymalny wybór, jeżeli chodzi o niektóre sklepy i punkty usługowe.

Większe domy

W przypadku znacznej części mieszkań takie choinki będą już zbyt duże i podobnie może być z mniejszej oraz średniej wielkości domami. W przypadku lokali mieszkalnych wyjątkiem mogą być te kilkupokojowe o wyższych stropach oraz coraz popularniejsze mieszkania piętrowe, lecz z otwartym piętrem w postaci choćby użytkowego poddasza, dzięki czemu takie lokale potrafią być naprawdę wysokie. Oprócz tego powstaje jednak sporo dużych domów, w których poszczególne piętra są wyższe, więc trzymetrowe drzewka świąteczne mogą być wtedy znakomitym wyborem, gdyż część domowników marzy o jak największych choinkach.

Biura

Z myślą o wizerunku wiele firm stara się pomieścić w swoich siedzibach drzewka świąteczne. Nie zawsze jest miejsce na coś bardzo dużego, lecz przestrzenie biurowe z założenia są zwykle nieco obszerniejsze od klasycznych pomieszczeń prywatnych. Z tego względu choinki w takim rozmiarze z powodzeniem pomieszczą się w wielu budynkach o takim właśnie charakterze. Mogą się pojawić w pomieszczeniach pracowniczych, ale i przykładowo w recepcjach, gdzie będą szczególnie wyeksponowane. Takie dodatki są wbrew pozorom naprawdę istotne, gdyż spodobają się personelowi czy kontrahentom, a do tego zdjęcia dekoracji można potem zaprezentować w mediach społecznościowych.

Choinki sztuczne od 240 do 500 cm

Urzędy i inne budynki państwowe

Takie dekoracje są już na tyle zapisane w tradycji, że w zasadzie nie może ich zabraknąć w budynkach państwowych. Większość takich obiektów jest dość obszerna, więc warto postawić tam na większe drzewko. Wariant trzymetrowy może być doskonały, ponieważ będzie się wyróżniał i robił duże wrażenie, ale jednocześnie nie jest jeszcze na tyle rozłożysty, żeby pojawiły się problemy z funkcjonalnym ustawieniem go w zamkniętej przestrzeni. Z pewnością przypadnie do gustu pracownikom państwowym i samym petentom, którzy przychodzą załatwić swoje sprawy.

Obiekty handlowo-usługowe

Duża część lokali sprzedażowych czy usługowych chce wstawić do swoich wnętrz możliwie jak największe choinki, ponieważ w takim wydaniu stanowią one świetne narzędzie marketingowe. Piękne drzewka świąteczne wprowadzają do danych obiektów odpowiednią atmosferę, a widoczne przez witrynę czy drzwi będą przyciągać klientów do odwiedzenia danego miejsca. Większa choinka o takich parametrach z pewnością przykuje uwagę, choć i samo lokum powinno być wtedy oczywiście na tyle obszerne, żeby wystarczyło powierzchni na ustawienie drzewka w taki sposób, by nie przeszkadzało ono sprzedawcom czy klientom. Poza pojedynczymi sklepami i punktami usługowymi takie choinki mogą być dobre do mniejszych galerii handlowych, a nawet do tych większych, gdzie można je wykorzystać jako elementy całej zaplanowanej oprawy.

Jakie choinki sztuczne o wysokości 300 cm mamy do zaoferowania

Dostępne u nas choinki sztuczne 300 cm to produkty marki Adal, które są gwarancją wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Producent zadbał o dedykowane rozwiązania, które mają pomagać w prostym przechowywaniu i montażu, a zakupy w naszym serwisie możesz zrobić w pełni internetowo, bez wychodzenia z domu. Jest to zatem bardzo wygodne, a jednocześnie możesz liczyć na naprawdę szeroki przegląd oferty.

Dlaczego u nas?

Oferujemy asortyment marki Adal, czyli producenta, który zajmuje się przygotowywaniem choinek od wielu lat, co poskutkowało dużym doświadczeniem i dopracowaniem produktów w najmniejszych szczegółach. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz drzewka, które rewelacyjnie oddają estetykę tych naturalnych, a często są wręcz ładniejsze, gdyż są pozbawione defektów i skaz, jakie dopadają choinki z plantacji. Modele sztuczne są przy tym zdecydowanie wygodniejsze, ponieważ nie trzeba ich podlewać czy sprzątać opadającego igliwia. Z drzewek sztucznych można korzystać wiele lat, więc nie trzeba się przejmować kupowaniem i transportowaniem co sezon nowego drzewka, a w dłuższej perspektywie jest to korzystne finansowo i środowiskowo. O tym, jak sprawdzone produkty oferujemy, świadczy to, że dostępne u nas choinki Adal posiadają renomowany certyfikat TÜV, który potwierdza, iż produkty przeszły pomyślnie testy, które gwarantują, że wyrób spełnia określone kryteria i zdefiniowane aspekty istotne dla bezpieczeństwa. Producent zadbał do tego o innowacyjne rozwiązania pomagające w prosty sposób składać i rozkładać choinki, co jest też pomocne w zakresie ich późniejszego przechowywania, gdyż zajmują wtedy mniej miejsca.

Dostępne modele

Duży wybór drzewek o takich parametrach znajdziesz w kategorii dużych choinek sztucznych od 270 do 500 cm. Wszystkie dostępne tam modele występują w wariancie o wysokości 300 cm. Jeżeli szukasz czegoś z PVC, polecamy klasycznie wyglądający wariant Verona lub wersję Exclusive, która jest z kolei specjalnie zagęszczona i ma większą liczbę gałązek, dzięki czemu wygląda na bardziej puszystą. Dostępne są także ciekawe modele Silhouette oraz Slim line, które mają trzy metry wysokości, lecz nieco węższe średnice, więc zmieszczą się nawet do wysokich, ale niezbyt obszernych pomieszczeń. Warto jednak zaznaczyć, że w obrębie takich parametrów oferujemy również nowoczesne choinki MIX PE, w przypadku których część gałązek wykonana jest z polietylentu. To ekologiczny materiał, który nadaje się w pełni do recyklingu, a co szczególnie ważne - doskonale odwzorowuje formę oraz kolorystykę naturalnego igliwia. Są to zatem choinki naprawdę wysokiej jakości, które wyglądają jak żywe. W tym zakresie polecamy zatem warianty: Nevada MIX PE, Rocky MIX PE, Silhouette MIX PE, Premium MIX PE i Noel MIX PE. Sztuczne choinki o wysokości 300 cm to drzewka duże, które wciąż mają szerokie możliwości zastosowania. Zachęcamy przy tym do wybrania tych dostępnych u nas, gdyż są one naprawdę wysokiej jakości i zamówisz je internetowo. Posiadamy szeroki wybór choinek w takim rozmiarze, a z charakterystyką poszczególnych modeli możesz zapoznać się w katalogu na stronie.