Nowoczesna choinka ubrana

Nowoczesna choinka ubrana

Nowoczesna choinka ubrana jest podstawową dekoracją, jaka pojawia się w domach i mieszkaniach w okresie świątecznym. Oprócz tego nie może jej zabraknąć w niektórych przestrzeniach publicznych, w tym punktach handlowo-usługowych. Dla wielu osób gustowne przystrojenie drzewka stanowi jednak spore wyzwanie. Warto trzymać się pewnych sprawdzonych reguł. Obecnie możesz też sięgnąć po choinkę, która ma już przygotowany zestaw starannie dopasowanych ozdób. Taką ofertę znajdziesz w naszym sklepie.

SPIS TREŚCI
Skorzystaj z naszej oferty
Drzewka z oświetleniem
Z całą dekoracją
Na co zwrócić uwagę?
Dobór kolorów
Odpowiedni układ
Zalety gotowych rozwiązań

Sięgnij po nowoczesną choinkę ubraną z naszego sklepu

Nowoczesna choinka ubrana może być drzewkiem, do którego sam dobierzesz dekoracje, ale obecnie stworzyliśmy dodatkowe możliwości. Odpowiadając na zapotrzebowanie na rynku, przygotowaliśmy opcję zamówienia popularnych modeli choinek, do których została już dobrana część lub nawet całość oprawy. Wszystkie dostępne u nas choinki to produkty marki Adal, spełniające najwyższe standardy. O ich wysokiej jakości świadczy fakt, że posiadają oznakowanie TÜV Rheinland, które potwierdza, iż choinki przeszły wymagający proces certyfikacji, więc są sprawdzonym i całkowicie bezpiecznym wyborem.

Drzewka z oświetleniem

Światełka są jednym z kluczowym elementów w kontekście przystrajania choinek, ale jednocześnie bywają największym wyzwaniem, którym jest nie tylko wybór odpowiednich produktów, ale przede wszystkim umiejętne rozmieszczenie oświetlenia na całym drzewku. Jeśli nie czujesz się w tym pewnie, ale lubisz przystrajać choinki swoimi ulubionymi bombkami i zawieszkami, które masz już w domu, możesz zdecydować się na model z oświetleniem LED. Dzięki temu otrzymasz pięknie oświetloną choinkę z nowoczesnymi lampkami w technologii LED, które dają przyjemne światło, a do tego nie mają tendencji do przepalania się i pobierają mniej prądu od standardowych żarówek. W tym wariancie znajdziesz obecnie w naszej ofercie takie modele, jak: Exclusive, Nevada MIX PE czy Premium MIX PE. Jednocześnie, jeżeli chcesz zamówić inną choinkę z oświetleniem lub jeden z tych modeli, ale o innej wysokości, zapraszamy do kontaktu i przygotujemy dodatkową ofertę.

W pełnej dekoracji

Poszukujesz choinki, która będzie miała dobrane nie tylko oświetlenie, ale i inne ozdoby? U nas znajdziesz odpowiedź również na takie potrzeby. W kategorii choinek sztucznych w dekoracji na naszej stronie odnajdziesz przystrojone drzewka w różnej wysokości. Wybraliśmy w tym celu popularne modele choinek w najczęściej wybieranych rozmiarach. W takim wydaniu możesz zamówić choinkę: Slim Line, Nevada, Gaia, Exclusive, Rocky czy Silhouette. To gotowe i komfortowe rozwiązanie.

Choinki sztuczne w dekoracji

Jaka powinna być nowoczesna choinka ubrana?

Nowoczesna choinka ubrana może się prezentować na wiele różnych sposobów. Warto dopasować ją do stylu w jakim zaaranżowane jest całe wnętrze, dzięki czemu taka dekoracja będzie spójna z pozostałymi elementami wystroju, co pozwoli uzyskać najlepszy efekt. W tym celu należy przemyśleć dobór kolorystyki czy zainteresować się pewnymi podstawowymi zaleceniami, co do strojenia drzewka. Jeżeli nie masz do tego predyspozycji, a chcesz uzyskać piękną choinkę, wybierz gotowe rozwiązania dostępne w naszym sklepie.

Kolorystyka

Jeśli chcesz się zająć dekoracjami od początku do końca samemu, zapraszamy do wybrania którejś z podstawowych wersji naszych choinek sztucznych. Masz wtedy pewność, że samo drzewko będzie naprawdę piękne, a całą oprawę wybierzesz według własnego gustu i upodobań. Dopiero wtedy można zadbać o to, by całość przystrojonej już choinki wyglądała nowocześnie i modnie. Warto mieć jednak na uwadze, że taka choinka może być przygotowana w różnym stylu i nie ma tutaj jednej, określonej ścieżki. Dużą rolę odgrywa kolorystyka. Obecnie dość popularnym wyborem jest ubieranie choinki w ozdoby w jednym kolorze lub w zbliżonych do siebie odcieniach. Dotyczy to szczególnie drzewek ubieranych choćby na srebrno, które są często doskonałe do współcześnie urządzonych wnętrz, w tym takich w wydaniu glamour. Podobnie można jednak postępować z dekoracjami w innych odcieniach, od czerwieni czy niebieskiego, po fiolet, a nawet zieleń. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stosować kombinacje kolorystyczne, ale warto wtedy pamiętać, żeby dobierać je tak, by całość dekoracji pozostała spójna z ogólną aranżacją wnętrza. Klasycznym, ale i eleganckim zestawieniem są choćby połączenia czerwonych i złotych ozdób. Takie tradycyjne zestawy wciąż mogą mieć nowoczesny charakter, gdy wybierze się odpowiednie ozdoby i umieści je na dobrej jakości drzewku sztucznym.

Proporcje

Przy dekorowaniu drzewka jednym z największych wyzwań jest zadbanie o stosowne proporcje. Częstym błędem jest przesadzenie z ilością ozdób, przez co dominują one nad samym drzewkiem, a całość wygląda kuriozalnie zamiast atrakcyjnie. Co więcej przesadna ilość dekoracji może prowadzić do nadmiernego obciążenia gałązek, które zaczną się wyginać. Psuje to efekt wizualny, a w przypadku sztucznych choinek mogłoby prowadzić nawet do odkształcenia się gałązek. Planując dekoracje, pamiętaj zatem o zachowaniu umiaru. Nie warto przykrywać każdego centymetra gałązek, ponieważ przytłumi to całą choinkę i będzie wyglądać karykaturalnie. Dobrym rozwiązaniem jest na przykład umieszczanie większych bombek i dekoracji na dole oraz sięganie po coraz mniejsze, gdy zmierza się na górę, gdzie gałązki są krótsze i delikatniejsze. Poza zachowaniem proporcji ważną zasadą przy dekorowaniu choinek jest utrzymanie odpowiedniej kolejności. Dekorowanie zawsze powinno się rozpocząć od rozłożenia oświetlenia. Następnie można się skupić na łańcuchach, a potem dopełnić całość dekoracji poprzez rozwieszenie bombek i innych ozdób wiszących. Taka kolejność jest praktyczna i pozwoli uzyskać najlepszy efekt końcowy.

Atuty gotowych wariantów sztucznych

Jak widać kwestia przystrajania choinek niekoniecznie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Rzecz jasna niektórzy mają do tego zmysł, a planowanie wystroju gałązek stanowi dla takich osób jedną z największych przyjemności przed okresem świątecznym. Sporo osób ma jednak problem z wybraniem stosownej ilości ozdób czy dobraniem właściwych kolorów lub po prostu chcą zaoszczędzić trochę czasu przed świętami. Odpowiedzią na takie problemy są nasze choinki ubrane, do których zostały dopasowane elementy oświetlenia, ale też inne ozdoby w pasującym do siebie stylu, i co ważne, we właściwej ilości, żeby całość prezentowała się atrakcyjnie. Dzięki temu masz gwarancję, że całość będzie spójna. Przy okazji zaoszczędzisz sporo czasu potrzebnego na poszukiwanie właściwych dekoracji. Jest to rozwiązanie wygodne i szybkie, a do tego sprawdza się na długie lata. Dobrej jakości choinki sztuczne, takie jak te dostępne w naszym sklepie, nadają się do wykorzystywania przez kilka, a nawet kilkanaście lat. Kupując przystrojoną już choinkę zyskujesz tym samym drzewko świąteczne i dopasowane do niego ozdoby, z których możesz korzystać przez wiele sezonów świątecznych. Nowoczesna choinka ubrana może być przygotowana w różnym stylu. Najlepiej, jeżeli będzie to dobrej jakości drzewko sztuczne z oświetleniem LED. Do tego mogą być dobrane różne bombki, zawieszki czy łańcuchy - warto zadbać o ich odpowiednią proporcję i kolorystykę, która będzie pasować do całości aranżacji. W naszym sklepie - Wiecznie Żywe Choinki -możesz zamówić gotowe choinki sztuczne w dekoracji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.