Girlanda bożonarodzeniowa

Girlanda bożonarodzeniowa

Girlanda bożonarodzeniowa jest świetnym wyborem dla wszystkich tych, którzy oczekują więcej po swoich dekoracjach świątecznych. Współcześnie coraz więcej osób wykracza poza klasyczne kanony dotyczące przystrojenia wnętrz samą choinką i sięga również po inne elementy. Sprawdza się to w przestrzeniach mieszkalnych, ale i przykładowo handlowych. Taki asortyment daje przy okazji naprawdę szerokie możliwości aranżacyjne oraz liczne sposoby jego wykorzystania.

Spis treści
Dlaczego się na nią zdecydować?
Estetyka
Zastosowanie
Skorzystaj z naszej oferty
Tego typu produkty
Inne dekoracje
Choinki

Czemu warto zdecydować się na girlandę bożonarodzeniową?

Girlanda bożonarodzeniowa jest niezwykle efektowną dekoracją, która podobnie jak choinka może być jeszcze dodatkowo ozdabiana. To świetny element, gdy planuje się większą oprawę świąteczną w obszarach prywatnych lub publicznych. Cieszą się one rosnącą popularnością także ze względu na szerokość zastosowań. Można je układać w różny sposób i pośród licznych elementów, a wszędzie dają fantastyczne efekty wizualne.

Piękny wygląd

Zależnie od wybranego modelu girlanda może mieć swój kształt lub przyjmować prostą formę, którą można jednak modelować, odpowiednio rozmieszczając czy przypinając taką dekorację. Daje to fenomenalną wartość wizualną, przy okazji często pozwalając przykryć fragmenty elewacji lub zwyczajnie wnętrza mieszkalnego, które same w sobie nie prezentują się zbyt dobrze. Jest to zatem coraz częściej wybierany dodatek, zwłaszcza, że z każdym kolejnym rokiem można zobaczyć coraz to bardziej okazałe oprawy świąteczne. Dotyczy to nie tylko obszarów publicznych, ale i prywatnych domów oraz mieszkań, zarówno jeżeli chodzi o ich wnętrza, jak i rejony zewnętrzne, widoczne dla sąsiadów oraz przechodniów. Obecnie wiele domostw nie ogranicza się już tylko do choinek, a w poszukiwaniu czegoś dodatkowego, warto zainteresować się właśnie girlandami.

Jak ją wykorzystać?

Ogromnym atutem girland jest fakt, że możliwości aranżacyjne są tutaj w zasadzie nieograniczone. Niektóre modele mają charakterystyczny kształt, choćby rogali, który mocno nasuwa koncepcję ich wykorzystania, lecz standardowe wersje podłużne można rozplanować całkowicie zgodnie ze swoimi wyobrażeniami. Najczęściej można się spotkać z zastosowaniem takich dekoracji z myślą o przystrojeniu balustrad schodów oraz przestrzeni wokół kominków. Korzystając ze sztucznych wersji nie musisz się przy tym przejmować tym, że dekoracja straci swoje walory wizualne pod wpływem ciepła, ani obawiać się ewentualnego podpalenia danego elementu. Takie girlandy można zatem zastosować i przy paleniskach rzeczywiście wykorzystywanych w okresie zimowym. Interesujący efekt można osiągnąć rozpościerając girlandę w pobliżu okien. Można je łatwo mocować z wykorzystaniem taśmy czy różnego rodzaju haczyków, dzięki czemu girlandy formuje się w zasadzie w dowolny sposób, zależnie od własnej wizji. Niektórzy korzystają z nich oprócz tego na zewnątrz, zdobiąc elewację, okolice drzwi czy ganek. W przestrzeniach publicznych najczęściej spotykane są na budynkach państwowych czy w galeriach handlowych. Mogą być owinięte na kolumnach i słupach czy przy barierkach oraz balustradach, wspaniale wzbogacając estetykę takich obszarów w ramach większych opraw z okazji Bożego Narodzenia.

Wyjątkową girlandę bożonarodzeniową kupisz w sklepie Wiecznie Żywe Choinki

Girlandę bożonarodzeniową i nie tylko znajdziesz w ofercie Wiecznie Żywe Choinki. W kontekście tego działu mamy do zaoferowania kilka wariantów o różnych wymiarach. Proponujemy też jednak inne elementy dekoracyjne, jeżeli poszukujesz jeszcze czegoś więcej. Rzecz jasna bazą naszej oferty są choinki sztuczne w szerokim przekroju, jeżeli chodzi o styl wykonania, jak i rozmiary.

Girlandy świąteczne

Takie produkty w naszym asortymencie

Proponujemy wysokiej jakości girlandy w kilku wariantach. W kontekście prostych wersji o różnej długości, polecamy model Standard lub Deluxe Apollo bądź wersję Świerkową. Z powodzeniem można owinąć nimi balustrady czy przygotować ozdobne oprawy na elewacji. Oferujemy także warianty Fason oraz Rogale. Te girlandy o charakterystycznym kształcie rewelacyjnie sprawdzają się przy kominkach, drzwiach lub oknach. Do naszych girland możesz również dołożyć dodatkowe elementy ozdobne, od wielokolorowych bombek, po światełka LED, osiągając jeszcze lepszy efekt. To zatem świetny pomysł na dodatek do dekoracji świątecznych w domach, mieszkaniach, obiektach handlowych i w wielu innych miejscach.

Co jeszcze oferujemy?

Jeżeli poszukujesz czegoś innego lub jeszcze dodatkowych dekoracji do swoich wnętrz, zachęcamy do zapoznania się z kolejnymi dekoracjami z naszej oferty. To choćby Wianki, które można zawiesić na drzwiach lub w innych rejonach pomieszczeń. Proponujemy przy tym wariant Czesany lub Królewski, w kilku rozmiarach. Z innych ozdób oferujemy jeszcze Gwiazdy Królewskie, Kule Jeżyk czy Stroiki Wiszące. Polecamy wybór tych elementów do swoich niezapomnianych kompozycji świątecznych.

Duży wybór choinek

W ofercie Wiecznie Żywe Choinki nie brakuje oczywiście choinek sztucznych renomowanej marki Adal. Proponujemy szeroki wybór drzewek świątecznych o niewielkich lub standardowych rozmiarach, które świetnie odnajdują się w przestrzeniach mieszkalnych i sprzedażowych, jako podstawowa choinka lub taka dodatkowa. Poszczególne modele różnią się od siebie nie tylko wymiarami, ale przede wszystkim stylem wykonania, a więc stylizacją i liczbą czy układem gałązek. Z pewnością znajdziesz zatem wariant, który spełni oczekiwania. W asortymencie mamy i choinki z polietylenu, które doskonale imitują swoje żywe odpowiedniki, a przy tym są wykonane z materiału, który może być poddawany procesowi recyklingu. To szczególnie odpowiedzialny wybór jeżeli chodzi o wymiar ekologiczny, gdyż z takiego drzewka będziesz korzystać wiele lat, a po zakończeniu użytkowania produktu można go przekazać do dalszego przetworzenia, dzięki czemu trafi on do dalszego obrotu, nie obciążając samej planety. W naszej ofercie mamy poza tym duże choinki sięgające do kilku metrów wysokości, a wreszcie modele Gigant, sięgające kilkunastu metrów, a nawet więcej. Największe drzewka stosuje się rzecz jasna przede wszystkim w kontekście opraw szykowanych w galeriach handlowych, na placach i rynkach miejskich czy przed najważniejszymi budynkami państwowymi. Choinki Gigant są realizowane na zamówienie, więc z myślą o ich zakupie zachęcamy do kontaktu. Pozostałe produkty wybierzesz wygodnie z katalogu oferty na stronie, zamawiając je internetowo z dostawą. Girlanda bożonarodzeniowa jest obok choinki jedną z flagowych dekoracji jeżeli chodzi o ten okres roku. Znakomicie się prezentuje, a przy tym daje ogromne możliwości w kontekście wykorzystania jej w obszarach prywatnych i nie tylko. Warto sięgnąć po nią, gdy chcesz przygotować tym razem większą oprawę, wykraczającą poza samo drzewko świąteczne. Zachęcamy do wyboru tego oraz innego asortymentu z oferty naszego sklepu.