Sztuczne choinki wąskie

Sztuczne choinki wąskie

Sztuczne choinki wąskie są doskonałym rozwiązaniem, gdy dysponujesz wysokimi, ale niezbyt obszernymi pomieszczeniami w domu czy mieszkaniu. Decydują się na nie również właściciele obiektów, którzy poszukują dużych choinek, niezajmujących zbyt wiele przestrzeni roboczej. Mowa tu szczególnie o punktach sprzedażowych i biurach. Bardzo wysokie warianty o pomniejszonej średnicy sprawdzą się również w centrach handlowych oraz niektórych przestrzeniach miejskich. Taki asortyment znajdziesz w naszym sklepie Wiecznie Żywe Choinki.

Spis treści
Gdzie znajdą one zastosowanie?
Wysokie przestrzenie mieszkalne
Budynki biurowe
Centra handlowe
Oferta sklepu Wiecznie Żywe Choinki
Egzemplarze o standardowych wymiarach
Większe wersje drzewek
Ogromne warianty

Gdzie wykorzystuje się sztuczne choinki wąskie?

Sztuczne choinki wąskie mogą być dobrym wyborem w przestrzeniach mieszkalnych, w których sufity osadzone są wysoko, ale sama powierzchnia nie jest specjalnie duża. Zdarza się to dość często, zarówno w domach, jak i blokach. Ogromnym atutem takich wariantów jest to, że nie zajmują tak naprawdę wiele miejsca, a jednocześnie wydają się spore gabarytowo dzięki swojej wysokości. Świetnie sprawdza się to wszędzie tam, gdzie dekoracje mają uświetniać wnętrze, ale nie zabierać miejsca do pracy. Można je zatem spotkać w obiektach sprzedażowych i usługowych, a także w biurach i siedzibach firm. Większe modele tego typu chętnie są wybierane przez galerie handlowe oraz władze miast, które decydują się umieścić choinkę na niezbyt obszernych placach.

Wysokie domy i mieszkania o ograniczonym metrażu

Istnieją różne style budowania domów i nie brakuje takich, które nie są zbytnio rozbudowane w szerokości, lecz mają za to wysokie pomieszczenia. Takie sytuacje zdarzają się również w kontekście mieszkań, szczególnie w starszych kamienicach oraz blokach budowanych przed wieloma laty. Pułap sufitu często jest wręcz nieproporcjonalny do samej powierzchni, ale daje to ciekawe możliwości aranżacyjne. Stwarza to także sposobność do wstawienia tam węższych, wysokich choinek. Wtedy nie zajmują one cennego miejsca użytkowego, podczas gdy wspaniale ozdobią wnętrze i wpłyną na postrzeganie samych proporcji takich pokoi.

Punkty usługowe

Większość butików i punktów usługowych stara się na przełomie roku umieścić we wnętrzach akcenty świąteczne, a flagowym wyborem jest oczywiście choinka. Problemem jest jednak przestrzeń, którą właściciele wolą zagospodarować pod kątem ekspozycji lub po prostu może być ona potrzebna do samej obsługi klientów. Nie oznacza to jednak, że trzeba się ograniczyć do małej choinki na ladzie czy parapecie. Wysokie drzewko o niewielkiej średnicy spokojnie zmieści się do znacznej części obiektów, a ustawione w bocznych sektorach pomieszczeń nie będą w niczym przeszkadzać, podczas gdy wspaniale wzbogacą wnętrza.

Choinki Silhouette

Biura

Dekoracji świątecznych nie brakuje zwykle w biurach, gdzie także nikt nie chce, żeby ich ustawienie odbywało się kosztem komfortu pracowników, jeżeli chodzi o wykonywanie przez nich obowiązków. Przestrzenie biurowe są często wysokie, więc trafnym rozwiązaniem mogą być właśnie wąskie choinki. Można o nich pomyśleć bezpośrednio w pomieszczeniach biurowych, ale i z myślą o holu czy recepcji, zależnie od tego, jak rozplanowany jest dany budynek.

Galeria handlowe

Choinki dużych rozmiarów są nieodzownym elementem krajobrazu galerii handlowych w grudniu i styczniu. Właściciele takich kompleksów często borykają się jednak z problemem dotyczącym zagospodarowania na to przestrzeni tak, by nie utrudniało to klientom poruszania się po galerii. Tego typu centra z założenia mają raczej wysokie piętra, a do tego często na parterze wydzielony jest obszar, który sięga do samego dachu i jest widoczny z różnych pięter. Takie miejsca są doskonałe pod kątem ustawienia tam węższych, ale bardzo wysokich i efektownych choinek.

Mniejsze place miejskie

Kolejnymi rejonami, w których trudno wyobrazić sobie brak świątecznych dekoracji, są place miejskie. Władze poszczególnych aglomeracji prześcigają się w pomysłach, ale tradycyjnym punktem jest zawsze choinka. Nie w każdym mieście znajduje się jednak obszerny rynek czy plac, a czasem ze względów logistycznych po prostu wybiera się mniejsze drzewka. Nie oznacza to jednak, że trzeba wtedy rezygnować z wielkiego, kilkunastometrowego drzewa. Wystarczy sięgnąć po takie, o możliwie jak najmniejszej średnicy, dzięki czemu choinka nie zajmie całego placu, tylko jego fragment, a mieszkańcy i turyści będą ją mogli swobodnie oglądać.

Sztuczne choinki wąskie w naszej ofercie

Posiadamy szeroką ofertę sztucznych choinek wąskich od Adal. Dostępne są one w różnych rozmiarach - te standardowe do 240 cm najczęściej wybiera się do domów i mieszkań. Trochę większe wersje do 500 cm sprawdzą się w naprawdę wysokich przestrzeniach mieszkalnych oraz w wielu obiektach handlowych oraz publicznych. Posiadamy taką propozycję nawet w zakresie choinek Gigant, które są już naprawdę ogromne i osiągają do kilkunastu metrów.

Standardowe

Wąskie drzewka mamy do zaoferowania w kategorii choinek do 240 cm, które są najczęściej wybierane do obszarów mieszkalnych. W poszukiwaniu mniej klasycznej choinki możesz wybrać model Stożek. Wąską formę ma wersja Silhouette, która samą stylistyką przypomina już bardziej tradycyjne drzewka świąteczne. Polecamy również wariant Slim Line - te choinki mają dużo gałązek i są obfite, ale do tego mają odpowiednio pomniejszoną średnicę. Prezentują się one naprawdę efektownie. Nowością w naszej ofercie jest choinka Venus, której wysokość wynosi maksymalnie 240 cm.

Duże

Dużych choinek nie brakuje także w kategorii już nieco większych drzewek, czyli takich od 270 do 500 cm. Znajdują one zastosowanie w większych obszarach mieszkalnych, biurach czy obiektach handlowych. W tym przypadku ponownie dobrym wyborem będzie choinka Silhouette, dostępna też w wariancie MIX PE. Oprócz tego polecamy stylowy model Slim Line.

Wersje gigant

Zapotrzebowanie na ogromne choinki zgłaszają przede wszystkim galerie handlowe i władze miast, które chcą je umieścić w środku lub przed ważnymi budynkami oraz oczywiście na placach miejskich. W oferowanym przez nas asortymencie Adal znajdują się dedykowane takim celom choinki Gigant i nie brakuje w tym przypadku również wąskiej wersji. Mowa tu o Gigant Exclusive Slim, czyli niezwykle pięknych modelach, ale ze specjalnie zwężoną podstawą, dzięki czemu zajmują one mniej miejsca. Wariant ten dostępny jest w kilkunastu opcjach, jeżeli chodzi o wysokość, od 460 aż do 1510 cm. Co więcej, oferujemy również Pine Gigant Tree, w której gałęzie rosną dopiero od połowy drzewka, dzięki czemu można zaoszczędzić dolną przestrzeń, podobnie jak w wariancie Świerka Alpejskiego. Choinki Gigant są realizowane na zamówienie, zatem w celu ich zakupu prosimy o kontakt. Sztuczne, wąskie drzewka są poszukiwane wszędzie tam, gdzie dostępne są wysokie obszary o niewielkim metrażu lub w rejonach, gdzie liczy się oszczędzanie przestrzeni. Dotyczy to choćby miejsc pracy i sprzedażowych, w których ważne jest utrzymanie komfortu dla pracowników oraz klientów. Różnorodny wybór takich choinek o pomniejszonych średnicach znajdziesz w sklepie Wiecznie Żywe Choinki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.