Choinki sztuczne stożkowe

Choinki sztuczne stożkowe

Choinki sztuczne stożkowe zaliczają się do pewnych klasyków, gdy mowa o tego typu dekoracjach do przestrzeni publicznych. Warianty w ogromnym wydaniu często można napotkać na rynkach dużych miast, gdy zbliża się okres Bożego Narodzenia. Obecnie dostępne są też jednak mniejsze wersje takich drzewek, o które można się pokusić nawet w gospodarstwach domowych. Mają one smukłą i atrakcyjną linię i zdecydowanie wyróżniają się swoim wyglądem.

Spis treści:
Nasza oferta takich modeli
Do przestrzeni publicznych
Obszary miejskie
Centra handlowe
W jakich jeszcze miejscach można je wykorzystać?
Warunki prywatne
Mniejsze i średniej wielkości obiekty

Jakie choinki sztuczne stożkowe mamy do zaoferowania?

Choinki sztuczne stożkowe w naszej ofercie występują w różnych rozmiarach. Tym samym z powodzeniem odnajdziesz drzewka o standardowej wielkości do domów czy mieszkań, ale możesz zamówić też ogromne modele dedykowane do otwartych przestrzeni. Wszystkie produkty z naszego asortymentu wyróżnia wysoka jakość, której potwierdzeniem jest to, że każdy z wyrobów posiada certyfikat TÜV. Oznacza to, że produkt przeszedł pomyślnie próby dotyczące nie tylko jakości, ale i bezpieczeństwa dla użytkowników.

Mniejsze i średnie warianty

W kategorii choinek sztucznych PVC do 240 cm znajdziesz model Stożek Cone, który posiada taką właśnie formę. Jeżeli potrzebujesz czegoś mniejszego, wybierz wariant o 150 lub 180 cm wysokości. Wersja ta jest jednak dostępna także w opcji 210 i 240 cm, w których uwzględnione zostały do tego metalowe stojaki, odpowiadające nieco większej wadze samego produktu. Nasze drzewko Stożek posiada równo ułożone gałązki, natomiast sam szczyt został delikatnie zaokrąglony, co dodaje modelowi pewnej elegancji i będzie stanowiło spore ułatwienie przy ewentualnym świątecznym dekorowaniu choinki. Sztuczne igliwie dobrze imituje prawdziwe pod względem wizualnym, a przy tym jest wytrzymałe i nie odpada, więc choinka jest łatwiejsza pielęgnacyjnie od takiej żywej, a do tego możesz z niej korzystać przez wiele sezonów. Charakterystyczna dla tej choinki jest pomniejszona średnica, więc wariant sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się oszczędność metrażu.

Wersje gigant

W przypadku modeli stożkowych nie sposób pominąć wariantu Gigant Standard, który jest w zasadzie flagowym produktem marki Adal. Jest to olbrzymia choinka w kształcie stożka, która dostępna jest w wielu rozmiarach osiągających od 370 do 2610 cm wysokości. Dzięki takiej formie dekoracja nadaje się rewelacyjnie do pokrycia jej oświetleniem, dzięki czemu możesz uzyskać efekt choinki LED-owej. Podobnie jak wszystkie produkty z kategorii choinek gigant model Standard jest realizowany na zamówienie, zatem w celu jego zakupu zapraszamy do kontaktu.

Choinki sztuczne stożkowe popularnym wyborem w przestrzeniach publicznych

Choinki sztuczne stożkowe możesz doskonale kojarzyć z obrazków, które napotkasz w grudniu i styczniu w różnych przestrzeniach publicznych. Szczególnie większe modele tego typu nieodmiennie kojarzą się z oprawami, które przygotowuje się w znanych lokalizacjach dużych miast. Świetnie sprawdzają się poza tym w centrach sprzedażowych, gdzie zrobią duże wrażenie, a do tego nie zajmą nadmiernie dużo powierzchni, co zawdzięczają swojej smukłej linii.

Duże choinki sztuczne

Place miejskie

Wielka choinka w kształcie stożka, która stoi na rynku czy innym dużym placu miejskim, to obrazek, który możesz doskonale kojarzyć. Taki wybór jest najbardziej powszechny, gdy mowa o przestrzeniach miejskich. Wersje w takim wydaniu często pojawiają się do tego przed budynkami państwowymi czy w urzędach. Ich użytek zewnętrzny jest bardzo uzasadniony w związku z tym, że tak przygotowane gałązki można obficie pokryć oświetleniem LED, tworząc zapierający dech w piersiach obrazek choinki, która będzie się świecić i wyróżniać z daleka. Wykorzystanie takiej choinki w obszarach miejskich jest poza tym rozsądne pod względem tego, że dekoracja nie ma aż tak rozbudowanej średnicy, a obszar przy samej podstawie możesz łatwo zabezpieczyć, żeby uniknąć sytuacji, w której przechodnie próbowaliby przykładowo wejść pod dolne gałęzie choinki.

Galerie handlowe

Z podobnych względów co w obszarach miejskich, stożkowe drzewa świąteczne sprawdzają się doskonale w galeriach handlowych. Oświetlone wersje mogą się pojawić przed samym centrum, ale taka choinka jest do tego doskonała w kontekście ustawienia jej we wnętrzu. Większe drzewko można ustawić na parterze, gdzie nie zajmie ono tak dużo powierzchni, a zwężająca się w górę dekoracja może sięgać wyższych pięter budynku, gdzie będzie widoczna z poziomu balkonów czy ruchomych schodów. Z tego względu jest to popularny wybór w takich obiektach.

Gdzie jeszcze mogą się sprawdzić choinki sztuczne stożkowe?

Choinki sztuczne stożkowe w standardowych rozmiarach zyskują coraz bardziej na popularności, nawet w prywatnych obszarach. Użytkownicy doceniają ich unikalny charakter, więc jest to dobry wybór dla osób, które poszukują pewnej odmiany od klasycznych drzewek świątecznych. Dzięki bardziej ograniczonej średnicy, dekoracje mieszczą się nawet w bardziej kameralnych pomieszczeniach. Jest to zatem intrygujący wybór do przestrzeni biurowych, sklepów czy punktów usługowych.

Alternatywa do domów i mieszkań

Drzewka sztuczne o wysokości 150-240 cm są wykorzystywane w prywatnych gospodarstwach domowych, gdzie użytkownicy doceniają możliwość korzystania z dekoracji przez wiele sezonów, bez konieczności jej podlewania czy sprzątania opadającego igliwia. Na rynku dostępne są modele nawiązujące estetyką do wyglądu naturalnych choinek, których forma nie jest tak równa. Ciekawe propozycje takich produktów znajdziesz w naszym sklepie, w kategoriach choinek PVC do 240 cm czy choinek MIX PE do 240 cm. Wariant stożkowy odbiega nieco od tradycji, ale jest bardzo ciekawą alternatywą, gdy mowa o mniejszych domach i mieszkaniach. Wbrew pozorom niemalże gładkie pokrycie takich choinek świetnie prezentuje się w przeciwieństwie do klasycznych dekoracji choinkowych, które również można na nich zawiesić. Jest to zatem ciekawa propozycja także dla domowników szukających po prostu jakiegoś urozmaicenia.

Obszary biurowe i punkty handlowo usługowe

Modele stożkowe można polecić do biur, gdzie często ważna jest oszczędność miejsca w samym poziomie. Przy okazji nowoczesna forma takich choinek pasuje po prostu do współcześnie urządzonych przestrzeni biurowych. O wersjach do 240 cm można też pomyśleć w pojedynczych sklepach i mniejszych obiektach usługowych. Takie drzewka z pewnością zwrócą uwagę klientów, a dzięki swojej funkcjonalnej formie nie będą przeszkadzać pracownikom. Drzewka stożkowe to wyjątkowe produkty, które mają bardzo równą i usystematyzowaną formę. Stanowi to pewną odmianę względem klasycznych choinek, tworząc przy tym spore możliwości aranżacyjne, ponieważ takie warianty można efektownie przystroić oświetleniem LED lub tradycyjnymi bombkami i zawieszkami. Zachęcamy do skorzystania z oferty takich produktów w naszym sklepie.