Choinka sztuczna duża

Choinka sztuczna duża

Choinka sztuczna duża może sięgać od kilku do nawet kilkudziesięciu metrów. Z tego względu znajduje ona zastosowanie głównie w przestrzeniach publicznych, choć czasem można się spotkać z takim drzewkiem w wystawnych, prywatnych obszarach. Najlepszym wyborem jest model syntetyczny, zwłaszcza że do dyspozycji są naprawdę różnorodne warianty, nie tylko jeżeli chodzi o same parametry, ale i styl wykonania. Zachęcamy do wybrania tych z naszego asortymentu.

Spis treści:
Kiedy można mówić o większym rozmiarze drzewka świątecznego?
Czy jest jakiś pułap?
W prywatnych przestrzeniach
W obszarach publicznych
Jakie modele możemy zaproponować?
Spory wybór Duże rozmiary

Choinka sztuczna duża, czyli jaka?

Od jakiego rozmiaru zaczynają się duże choinki sztuczne? Rzecz jasna wiele zależy od punktu odniesienia, choć można określić tu pewne bazowe ramy. Takie dekoracje mimo wszystko rzadko pojawiają się w warunkach prywatnych, gdyż w niewielu gospodarstwach znajdzie się na nie miejsce. Najpowszechniejsze jest zatem zastosowanie takich wariantów w miejscach publicznych, gdzie będą doprawdy wyrazistą ozdobą.

O jakim pułapie wielkościowym mowa?

Zależnie od percepcji można tu pewnie dyskutować o pewnych mniej lub bardziej przesuniętych ramach. Często przyjmowaną perspektywą jest jednak pułap 270 cm, od którego zaczynają się już naprawdę pokaźne drzewka. Oczywiście takie w wysokości 180-240 cm też nie należą już do najmniejszych, lecz można uznać, że znajdują się one w górnym przedziale choinek uważanych za średniego rozmiaru. Za naprawdę duże można natomiast uznać te, które osiągają już kilka metrów w górę.

W obszernych gospodarstwach domowych

Czy takie choinki mają jeszcze prawo bytu, jeżeli chodzi o prywatne przestrzenie? W większości przypadków górnym limitem okazuje się właśnie wspomniane 240 cm, ponieważ na więcej nie pozwala dostępna powierzchnia i to zarówno w kontekście wysokości stropów, jak i samej szerokości takich wariantów. Nie można jednak całkowicie przekreślać takich modeli, jeżeli chodzi o takie zastosowanie, ponieważ w przystosowanych do tego gospodarstwach domowych na pewno może pojawić się taka dekoracja. Dotyczy to przede wszystkim sporych domów jednorodzinnych lub naprawdę dużych metrażowo i piętrowych mieszkań. W takich sytuacjach można się pokusić o taką dużą choinkę, ponieważ będzie ona zachwycać, ale jednocześnie zmieści się i nie zdominuje kompletnie całego wnętrza.

Choinki sztuczne

W miejscach publicznych

Zwykle z takich choinek korzysta się już bardziej w warunkach publicznych, gdy przestrzenie są o wiele większe. Gdzie można się zatem spotkać z takimi drzewkami? Na pewno w wielkopowierzchniowych marketach czy obszernych obiektach usługowych. Nawiązując do takich punktów, na pewno nie można zapomnieć o całych galeriach handlowych, ponieważ tego typu choinki często pojawiają się w alejkach takich centrów, umieszczane tam przez osoby odpowiedzialne za zarządzanie całym kompleksem. Czasem można się spotkać z takim większym drzewem świątecznym w biurach renomowanych i dużych firm, pod warunkiem, że jest tam wystarczająco dużo miejsca, żeby dekoracja nie utrudniała potem pracownikom wykonywania obowiązków. Wreszcie z zastosowaniem tego typu choinek na pewno można się spotkać w większych budynkach państwowych oraz zewnętrznych obszarach miejskich. Kilkumetrowe drzewka są często najlepszym wyborem na mniejsze lub średniego rozmiaru place oraz skwery.

Posiadamy szeroką ofertę dużych choinek sztucznych

W sklepie Wiecznie Żywe Choinki znajdziesz szeroki wybór asortymentu, w tym dużych choinek sztucznych. Posiadamy różne warianty, które odbiegają od siebie układem czy gęstością gałązek, a w niektórych przypadkach nawet materiałami, jakie wykorzystano przy produkcji. Każda z takich wersji dostępna jest przy tym w kilku opcjach, jeżeli chodzi o samą wysokość. Tym samym pozwala to dobrać odpowiednie drzewko w zasadzie do dowolnych okoliczności.

Różnorodne wersje w wielu rozmiarach

Przegląd takiego asortymentu odnajdziesz u nas w kategorii dużych drzewek od 270 do 500 cm wysokości. Wybór jest naprawdę spory, a choinki mocno od siebie zróżnicowane, jeżeli chodzi o detale wykonania. Odmienny jest zatem nawet kształt, a przede wszystkim ilość i układ gałązek. Do wysokich, ale węższych przestrzeni świetnie mogą pasować wersje Slim Line czy Silhouette, a tradycyjną estetykę choinek reprezentują warianty Verona i Exclusive. W tej kategorii posiadamy również choinki MIX PE, czyli takie, w których zewnętrzne gałązki wykonane zostały z ekologicznego polietylenu, który jest materiałem nadającym się do recyklingu, ale jednocześnie rewelacyjnie imitującym naturalne igliwie. Polecamy zatem także modele MIX PE: Nevada, Rocky, Silhouette, Premium i Noel. Wybierając je, możesz mieć pewność, że postawiłeś na absolutnie najwyższą jakość.

Potrzebujesz bardzo dużej choinki sztucznej? Polecamy modele Gigant

W niektórych miejscach potrzebna jest nie tyle duża choinka sztuczna, ale naprawdę ogromna, często jeszcze kilkukrotnie większa. Dotyczy to w szczególności najbardziej wystawnych placów i galerii handlowych. W takich sytuacjach definitywnie nie może już być mowy o wykorzystaniu naturalnych wariantów, ale najlepsi producenci przygotowują takie modele syntetyczne. Te pochodzące od renomowanej marki Adal znajdziesz w naszej ofercie.

Co mamy do zaoferowania w tym zakresie?

Czasem choinki, które można ująć w kategoriach tych dużych, nie są jeszcze wystarczające. Kiedy zachodzi taka potrzeba? Przede wszystkim w naprawdę dużych galeriach handlowych oraz na głównych placach dużych miast. W takich lokalizacjach potrzebne są dekoracje, które będą się wyróżniać, a ustawione na zewnątrz będą widoczne z daleka. Dzięki temu takie ozdoby naprawdę przykuwają wzrok, przekładając się przy okazji na promocję danego miejsca. Osoby zainteresowane taką ofertą zapraszamy do segmentu choinek Gigant, czyli takich, które są już doprawdy ogromne. Wystarczy wspomnieć, że zaczynają się one od kilku metrów wysokości, a najwyższe wersje przekraczają mocno pułap dwudziestu metrów. Nasza oferta w tym segmencie jest przy tym zróżnicowana. Wersje Gigant Standard, Gigant Exclusive i Gigant Exclusive Slim posiadają dość klasyczny wygląd oraz stożkowy kształt. Dostępne są jednak i zachwycające warianty tego typu osadzone na pniu, a mianowicie modele My Tree, Pine Giant Tree i Pine Giant Extra. W tym przypadku zachwycają one rozmiarem, efektownymi gałęziami, ale do tego jeszcze solidną i unikalną podstawą. Wszystkie choinki Gigant są realizowane na zamówienie, więc w celu ich zakupu zapraszamy do kontaktu. Choinka sztuczna duża może sięgać kilku metrów wysokości, więc nadaje się głównie do wystawnych obszarów publicznych lub ewentualnie bardzo obszernych domów. Odpowiedniej jakości modele syntetyczne będą się świetnie prezentować i posłużą przez wiele sezonów. Taki asortyment znajdziesz w naszym sklepie, więc zachęcamy do skorzystania z oferty.