Mała choinka na pniu

Mała choinka na pniu

Spis treści:
Zamawianie
Nasza oferta
Dobra alternatywa
Co ją wyróżnia?
W obszarach publicznych
Dobry element oprawy

Zamów małą choinkę na pniu w naszym sklepie

Mała choinka na pniu z Wiecznie Żywe Choinki to wysokiej klasy produkt od marki Adal. Dysponujemy kilkoma takimi wariantami, zależnie od tego, czego dokładnie oczekujesz i jakie masz preferencje, jeżeli chodzi o detale estetyczne. Korzystając z naszego sklepu, zamówisz taki asortyment bez wychodzenia z domu i z wygodną dostawą w wyznaczone miejsce, ponieważ działamy w sposób internetowy. Zachęcamy do nawiązania kontaktu.

Co mamy do zaoferowania?

Odpowiednie propozycje znajdziesz w kategorii choinek sztucznych na pniu do 240 cm. Jeśli poszukujesz czegoś naprawdę niewielkiego, to polecamy Świerk Alpejski, który jest dostępny już w wersjach o 60 i 90 cm wysokości (choć można zamówić także warianty w rozmiarze 120-180 cm). Co więcej, model ten dostępny jest poza tym w wersji ośnieżonej. Charakterystyczna dla tej choinki jest na pewno strzelista forma, kojarzona z górskich krajobrazów właśnie w Alpach. Jeżeli nastawiasz się na coś odrobinę większego, ale wciąż w kompaktowej formie, to dysponujemy modelem Dakota MIX PE w wysokości 120 czy 150 cm (dostępne też w wersji 180-240 cm). Drzewko jest naprawdę piękne, a do tego gałązki z PVC wzbogacono takimi wykonanymi z PE, co podnosi jeszcze wartość wizualną tych dekoracji. Nieco zbliżonym wyborem, jeżeli chodzi o estetykę, jest model Olimpia, lecz ten dostępny jest już w wymiarach od 180 do 240 cm. Wszystkie nasze produkty z tej kategorii wyróżniają się z pewnością tym, że zarówno same pnie, jak i krzyżaki, są wykonane z prawdziwego drewna. Z myślą o wzbogaceniu opraw z okazji Bożego Narodzenia zachęcamy również do sięgnięcia po nasze inne dekoracje świąteczne, w tym zachwycające Gwiazdy Królewskie, Kule Jeżyk czy Stroiki Wiszące. Produkty sprzedawane w naszym sklepie posiadają prestiżowe oznaczenia TÜV, czyli certyfikatu przyznawanego wyłącznie wyrobom, które odznaczają się najwyższym poziomem jakości i bezpieczeństwa, potwierdzonego stosownymi próbami.

Mała choinka sztuczna na pniu jako alternatywa dla klasycznego drzewka

Mała choinka sztuczna na pniu będzie miała bardzo charakterystyczny element w formie swojego trzonu, który dodaje jej uroku wizualnego. Dzięki temu nawet dekoracja z pozoru niewielkich rozmiarów może zrobić świetne wrażenie. Taka ozdoba daje do tego spore możliwości aranżacyjne. Będzie świetnie korespondować z innymi dekoracjami z okresu Bożego Narodzenia, które mogą się znaleźć w tym samym pomieszczeniu, a nawet w bezpośrednim otoczeniu drzewka.

Czym się wyróżnia?

Wybierając sztuczne drzewka na pniu, warto sięgnąć po podstawy wykonane z drewna. Warianty takie znajdziesz w ofercie naszego sklepu. W kontekście mniejszych rozmiarem choinek jest to istotne, gdyż drzewko mimo kompaktowych wymiarów będzie wyglądało naprawdę solidnie. Z tego względu jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych choinek oraz doskonałe rozwiązanie w przypadku osób, które nie mają miejsca na duże drzewko.

Choinki sztuczne na pniu

Dobrze skomponuje się z innymi ozdobami

Plusem takich drzewek jest to, że bardzo dobrze komponują się z wieloma innymi elementami dekoracyjnymi, a same choinki można postawić wyżej na meblach czy parapetach. Można przy nich ustawić drobniejsze ozdoby czy choćby małe prezenty, co będzie się świetnie prezentować. Dobrym pomysłem jest zadbanie o wzbogacenie oprawy całego pomieszczenia, poprzez dodanie w nim choćby girland czy wianków, które znajdziesz też w naszej ofercie. Dzięki temu mimo niewielkiej choinki dalej można zadbać o prawdziwie świąteczny klimat.

Czy mała choinka na pniu 60 cm może mieć zastosowanie w obszarach publicznych?

Mała choinka na pniu 60 cm z pewnością będzie optymalna, jeżeli chodzi o kameralne mieszkania, w tym choćby kawalerki. Wbrew pozorom taki wybór może być jednak trafiony z myślą o mniej oczywistych lokalizacjach, gdzie dekoracja ma wprowadzać nastrój, ale jednocześnie bez zajmowania dużej ilości miejsca. Poza tym warto brać pod uwagę fakt, że taka ozdoba może być nie tylko centralnym elementem dekoracyjnym, ale również można ją umiejętnie dopasować do jakiejś większej oprawy.

Biura

Może to być ciekawy pomysł, jeżeli chodzi o przestrzenie biurowe. Te kojarzą się czasem z dużymi choinkami, choć wiele zależy od rozmiarów biura, jak i koncepcji samego kierownictwa. Czasem lepszym rozwiązaniem okazuje się postawienie na szereg mniejszych drzewek, które pojawią się na ladzie recepcji czy stanowiskach pracy, a w niektórych biurach jest to nawet dodatkowa opcja, którą stosuje się niezależnie od większego drzewka świątecznego. Jeżeli planujesz wykorzystać małe choinki w takiej formie, wersje na pniu mogą być doskonałym wyborem.

Obiekty handlowo-usługowe

W pojedynczych sklepach czy punktach usługowych często zwraca się uwagę na to, żeby udekorować taką przestrzeń, ale bez zajmowania cennego miejsca, które może być potrzebne na ekspozycje lub zwyczajnie z myślą o wygodzie pracowników i klientów. Mniejsza wersja na pniu będzie wtedy rewelacyjna i można ją umieścić choćby w okolicach kasy czy przy witrynie, jeżeli dany obiekt taką posiada. Pomimo niewielkich rozmiarów takie drzewko wprowadzi do wnętrza odpowiednią atmosferę Bożego Narodzenia i z pewnością przypadnie do gustu odwiedzającym, jednocześnie nie przeszkadzając w codziennym, sprawnym funkcjonowaniu danej lokalizacji.

Jako element oprawy

Warto mieć na uwadze, że mniejsze choinki nie zawsze stanowią jedyną i podstawową alternatywę dla dużej dekoracji. Czasem mogą być ich dopełnieniem, jeżeli chce się umieścić parę drzewek świątecznych w gospodarstwie domowym lub gdy mowa o przygotowaniu większej oprawy, choćby w galeriach handlowych. W takiej sytuacji bardziej kompaktowe choinki, uzupełniające całość dekoracji, tym bardziej powinny się wyróżniać i wersje na pniu są świetne do takich celów. Kompaktowych wymiarów drzewko na pniu może się wydawać wyborem niepozornym, lecz mimo mniejszych rozmiarów wciąż będzie zachwycać, co zawdzięcza w dużej mierze właśnie drewnianej podstawie. Dobrej jakości modele tego typu będą mogły służyć przez wiele lat, zastępując większe choinki lub służąc za ich dopełnienie. Zachęcamy do wybrania takiego właśnie asortymentu z naszej oferty. Poza wspomnianymi modelami, w naszym sklepie znajdziesz również duże choinki do 500 cm, warianty PVC, Premium PE czy żyłkowe do 240 cm, oraz drzewka sztuczne Gigant.