Prezent na Boże Narodzenie

Prezent na Boże Narodzenie

Prezent na Boże Narodzenie to gest o dużym znaczeniu. Ten okres jest wyjątkowy w roku i całkowicie naturalne jest to, że każdy chce coś przekazać swojej rodzinie, przyjaciołom czy nawet współpracownikom. Często brakuje jednak czasu czy pomysłu na znalezienie czegoś dla danej osoby. Nie warto również szukać na siłę. Ciekawym rozwiązaniem będzie wręczenie bonu podarunkowego, który znajdziesz w ofercie sklepu Wiecznie Żywe Choinki.

Spis treści:
Nasza propozycja
Bon podarunkowy
Zasady działania
Sprawdzony asortyment
Dlaczego to dobry pomysł?
Szybka realizacja
Bez nieporozumień i zawodów
Praktyczny wymiar

Szukasz fajnych i ciekawych prezentów na Święta Bożego Narodzenia dla członka rodziny lub znajomego? Skorzystaj z naszej oferty

Fajne i ciekawe prezenty na Święta Bożego Narodzenia dla rodziny i przyjaciół - brzmi jak wyzwanie? Czasem rzeczywiście trudno o oryginalny pomysł, ale z pomocą może przyjść specjalny bon, który można wykorzystać w naszym sklepie. Obdarowana osoba z pewnością będzie zadowolona, mogąc potem wymienić prezent na produkty sprawdzonego producenta Adal, które posiadamy w naszej ofercie.

Bon podarunkowy

Idea takiego bonu zakłada, że jest on wystawiony na określoną kwotę, którą można wykorzystać na zakupy w sklepie Wiecznie Żywe Choinki. Taką kartę możesz kupić dla osoby, którą chcesz obdarować, a odbiorca wymieni ją na wybrany przez siebie produkt. Jest to wyjątkowe i ciekawe rozwiązanie na prezent. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Jak to działa?

Schemat jest naprawdę prosty, ponieważ w naszym sklepie bon generowany jest elektronicznie. Tym samym kupisz go w pełni internetowo, a po sfinalizowaniu transakcji otrzymujesz bon na wskazany przez siebie e-mail. Jest on przysyłany w formie pliku PDF, więc możesz go wydrukować lub ewentualnie przesłać bezpośrednio do danej osoby. Na bonie widnieje kod jednorazowego użytku, który można wykorzystać podczas zakupów w Wiecznie Żywe Choinki - wpisuje się go w odpowiedniej sekcji w koszyku na stronie. Kod jest aktywny jednorazowo (w ramach jednej płatności), natomiast można go przeznaczyć na zakup wielu produktów. Jeżeli całościowa wartość zakupów będzie wyższa od kwoty, na jaką został wystawiony bon, kwota do zapłaty zostanie automatycznie obniżona o wartość tego bonu. Bon jest ważny przez sześć miesięcy od jego zakupu, więc możesz zamówić go z wyprzedzeniem, a odbiorca i tak będzie miał jeszcze dużo czasu na skorzystanie z oferty. Dostępny jest przy tym w sześciu nominałach: 50 zł, 100 zł, 200 zł, 500 zł, 1000 zł, 1500 zł. Z powodzeniem możesz zatem zadbać zarówno o drobniejszy upominek, jak i większy prezent.

Sprawdzony asortyment

Planując wręczenie bonu, powinieneś wybrać sklep z markowym i dobrym asortymentem. Z takim masz do czynienia w Wiecznie Żywe Choinki, gdzie oferujemy produkty marki Adal, czyli doświadczonego i renomowanego producenta, funkcjonującego na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat. Tym samym masz pewność, że wyroby są dopracowane, jeżeli chodzi o wygląd i trwałość. Doskonale świadczy o tym certyfikat TÜV Rheinland, który otrzymały sprzedawane przez nas produkty. Jest to potwierdzenie, że spełniają one określone kryteria jakości i zdefiniowane aspekty istotne dla bezpieczeństwa.

Dekoracje świąteczne

Na co można go przeznaczyć?

Będąc w posiadaniu bonu z naszego sklepu, można skorzystać z szerokiej oferty naszych choinek sztucznych. W ofercie posiadamy zróżnicowane drzewka – modele ośnieżone, wykonane z PVC, wersje na pniu, choinki z polietylenu, a także warianty żyłkowe. Poza tym posiadamy małe choinki do 80 cm czy duże od 270 do 500 cm. Poza choinkami w naszym asortymencie znajdziesz girlandy, wianki czy ciekawe dekoracje świąteczne.

Dlaczego taki bon to dobry pomysł na prezent na Boże Narodzenie?

Szukanie na siłę pomysłu na prezent na Boże Narodzenie nie jest zwykle dobrym rozwiązaniem. Przeważnie kończy się to kupnem w pośpiechu czegoś, z czego nie jest zadowolony nawet sam nabywca, nie mówiąc już o obdarowanej osobie. Zamiast tego lepiej postawić na bon, ponieważ jest to podarunek, który możesz zorganizować w krótkim czasie, a będzie to zawsze trafiony gest.

Szybka realizacja

Boże Narodzenie kojarzy się z radością, ale okres przed samymi świętami jest często dość napięty i pełny stresu. Większość osób zmaga się z licznymi zadaniami w pracy, które trzeba dopiąć przed końcówką roku, więc nie zawsze znajdzie się czas na chodzenie po sklepach w poszukiwaniu kilku czy kilkunastu prezentów dla osób, które chce się obdarować. W natłoku myśli i obowiązków czasem można też po prostu zapomnieć o takiej sprawie i przypomnieć sobie na tyle późno, że nie ma się już czasu na szukanie prezentu. Świetną alternatywą jest wtedy właśnie karta czy bon podarunkowy, który możesz zamówić i otrzymać internetowo. Transakcja przebiega zatem błyskawicznie i bez konieczności jeżdżenia do stacjonarnych placówek. Doskonale sprawdzi się to nawet w sytuacji, w której kupujesz prezent na ostatnią chwilę.

Unikniesz wpadek

Jednym z dużych wyzwań przy wybieraniu prezentu jest to, żeby trafić w gusta obdarowywanej osoby. W przypadku najbliższych osób zwykle zna się ich preferencje, choć z czasem i tam kończą się pomysły. Jeszcze trudniejsze bywa wybranie czegoś dla znajomego, z którym ma się mniejszy kontakt czy z dalszymi członkami rodziny, którzy przyjeżdżają na święta, ale nie widuje się ich regularnie. W takiej sytuacji łatwo jest wydać pieniądze na coś niepotrzebnego. Bon jest tymczasem prezentem uniwersalnym, który każdy spożytkuje tak, jak chce. Możesz go wydrukować i umieścić w gustownym pudełeczku, dołączając do tego choćby kartkę świąteczną z życzeniami.

Praktyczne rozwiązanie

Przy braku dobrego pomysłu często można wpaść na koncepcję wręczenia czegoś symbolicznego lub zabawnego, co być może wywoła chwilowy uśmiech odbiorcy, ale na nic mu się nie przyda, gdy taka osoba wróci już do domu. Nie jest tymczasem tajemnicą, że najlepsze prezenty to takie, które będą praktyczne i z których będzie można się cieszyć przez długi czas. Bon do spożytkowania w naszym sklepie przyda się zawsze, bo przecież każdy potrzebuje choinki do swojego domu czy mieszkania, a jeżeli ma już jakiś model, może zamówić nowszy lub skorzystać z innych produktów. Sprezentowany bon na pewno zostanie zatem wykorzystany na produkty, które przydadzą się w gospodarstwie domowym i będą mogły być wykorzystywane przez wiele lat. Prezent na Boże Narodzenie bywa sporym wyzwaniem, gdy nie ma się jasnej koncepcji na to, co przekazać danej osobie. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji lub po prostu szukasz jakiegoś dobrego pomysłu, zastanów się nad zakupieniem bonu podarunkowego w sklepie Wiecznie Żywe Choinki i wręczenia go przy okazji świąt. Jest on dostępny w różnych kwotach, więc możesz wybrać odpowiednią według siebie opcję, a odbiorca z pewnością będzie zadowolony z możliwości uzyskania pięknej choinki lub innej dekoracji z naszej oferty. Zapraszamy do skorzystania z naszego sklepu.