Mini choinki

Mini choinki

Mini choinki to rozwiązanie dla osób dysponujących bardzo ograniczoną przestrzenią lub preferujących po prostu drobniejsze drzewka. Najlepiej sprawdzą się ustawione na meblach czy parapetach, dzięki czemu pozostają widoczne, mimo niewielkich gabarytów. Można je wykorzystać w domach, ale i do przystrojenia stanowisk pracy w biurach czy mniejszych punktów sprzedażowych i usługowych. W naszej ofercie znajdziesz bardzo kompaktowe choinki o dość klasycznej formie, jak i specjalną dekorację.

Spis treści
Do niewielkich przestrzeni
Ozdobne drzewka w niewielkim rozmiarze
Jaką wybrać?

Mini choinki pasują do niewielkich mieszkań oraz biur czy przestrzeni usługowych

Na mini choinki często decydują się posiadacze niewielkich lub średniej wielkości mieszkań, gdzie większe modele mogłyby się nie zmieścić lub zabierałyby zbyt dużo miejsca. Takie drzewka są na tyle zgrabne, że można je ustawić na meblu czy nawet wyeksponowanym parapecie. To także świetne rozwiązanie dla pracowników biur, którzy chcą udekorować swoje stanowiska pracy. Tego typu modele nadają się również do ustawienia na ladzie, witrynie czy po prostu oddzielnym meblu, z myślą o udekorowaniu obiektu sprzedażowego bądź usługowego.

Przy małym metrażu

Osoby mieszkające w lokalach o ograniczonym metrażu muszą szukać pomysłowych rozwiązań na wykorzystanie dostępnej powierzchni. Obejmuje to wyposażenie użytkowe, ale i dekoracje. W okresie świątecznym wyzwaniem może być umieszczenie wtedy w mieszkaniu choinki, ponieważ możesz nie mieć miejsca na postawienie jej na podłodze, nawet w kontekście drzewek o średniej wielkości. Odpowiedzią na ten problem będą najmniejsze modele, które można, a wręcz trzeba ustawiać na jakimś podwyższeniu, żeby były dobrze widoczne. W tym przypadku zajmą niewiele więcej miejsca niż choćby doniczka z kwiatkiem, więc taką choinkę z pewnością uda się zmieścić, nawet w małej kawalerce. Dobrym pomysłem jest ustawienie takiego drzewka na stoliku czy komodzie. Możesz również pomyśleć o wykorzystaniu szerszego parapetu, gdzie taki element też może pomóc w stworzeniu efektownego wystroju.

Na stanowisku pracy

Bliżej Bożego Narodzenia świąteczne ozdoby pojawiają się niemal wszędzie i nie inaczej jest w biurach. Chcąc udekorować stanowisko pracy trudno jednak o wybór większego drzewka, gdyż dekoracje muszą być raczej dyskretne i ozdabiając wnętrze, nie mogą przeszkadzać w wykonywaniu samych obowiązków. Malutkie wersje choinek rewelacyjnie sprawdzają się zatem w przestrzeni biurowej. Mogą się znaleźć na biurkach pracowników, ale nie tylko - będą doskonałe do ustawienia na recepcji czy parapetach i stolikach w obszarach wspólnych.

Ciekawa dekoracja na ladę czy witrynę

Wielu właścicieli mniejszych sklepów czy punktów usługowych zastanawia się jak optymalnie przystroić swoją przestrzeń, żeby zrobić przyjemność klientom, jednocześnie nie zabierając specjalnie samego obszaru użytkowego. Zgrabne modele mini są rozwiązaniem tego dylematu, ponieważ efektownie, ale przy tym dyskretnie ozdobią one wnętrze. Takie niewielkie drzewo można ustawić choćby na ladzie, przy której rozliczane są płatności lub przy samej witrynie sklepowej, jeśli dane miejsce taką posiada. Ostatecznie zawsze można postawić niewielki stoliczek gdzieś z boku pomieszczenia i postawić tam choinkę. Taki subtelny dodatek na pewno nie zaburzy ładu czy przestronności danego lokalu, a sprawi wiele radości pracownikom oraz samym klientom.

Odpoczynek przy świątecznej choince


Mini choinki dekoracyjne? Sprawdź drzewka alpejskie w Jucie w naszej ofercie

W ofercie naszego sklepu odnajdziesz specjalne mini choinki dekoracyjne Drzewka Alpejskie w Jucie. To wyjątkowa dekoracja przygotowana z trzech drzewek osadzonych na jednym stojaku. Prezentuje się to bardzo efektownie, a kompaktowy rozmiar takiego elementu pozwala na ułożenie go na meblach, podobnie jak pojedynczych, małych choinek. Może to potraktować jako dodatkową dekorację lub alternatywę dla klasycznego drzewka świątecznego.

Specjalna ozdoba

Drzewka Alpejskie W Jucie to kombinacja trzech drzewek, umieszczonych na jednej podstawie. Dekoracja ma kompaktowe wymiary, gdyż średnica stojaka wynosi zaledwie 35 cm, a cała dekoracja ma w najwyższym punkcie 70 cm wysokości. Bez problemu można ją zatem umieścić na meblach, nawet tych używanych przy codziennych obowiązkach, jak biurka czy lady. Sama podstawa jest owinięta jutą, co dodatkowo zwiększa walory estetyczne całej ozdoby. Rekomendujemy wybranie tego produktu jako dodatkowej dekoracji lub ewentualnie czegoś zamiast standardowej, pojedynczej choinki, jeśli preferujesz odważne i zaskakujące rozwiązania.

Jaką mini choinkę sztuczną wybrać?

Mini choinka sztuczna to rozwiązanie korzystne z punktu widzenia ekologii i samych finansów kupującego. Wbrew pozorom przygotowanie takiej dekoracji będzie na przestrzeni kilku lat mniej szkodliwe dla środowiska niż wyhodowane w tym czasie naturalne odpowiedniki. Perspektywa użytkowania takiego elementu przez dłuższy okres czasu, wiąże się też z oszczędnością pieniędzy. Jest to o tyle komfortowe, że taką choinkę można bardzo łatwo i wygodnie przechowywać, zatem bez problemu zaczeka ona na kolejne okresy świąteczne. Jeśli szukasz takiej choinki o niewielkim rozmiarze, to polecamy wybór wariantu Mini lub Lena.

Opłacalny wybór

Wersje sztuczne świątecznych drzewek cieszą się dużym uznaniem z paru względów. Obecnie są na tyle dopracowane, że wyglądem w niczym nie ustępują naturalnym odpowiednikom. Wbrew pozorom ich zakup stał się również odpowiedzialny ze względów ekologicznych. Wiele z nich wykonywanych jest z materiału dobrego do recyklingu. Co więcej już sam fakt tego, że z dobrze wykonanej choinki sztucznej możesz korzystać przynajmniej kilka lat, sprawia, że w praktyce przy jej produkcji powstaje mniej zanieczyszczeń niż w przypadku kilku żywych drzewek z plantacji, które kupiłbyś w tym samym czasie. Jednocześnie widać przy tym samą opłacalność finansową, gdyż choć jednorazowy koszt może być nieco większy niż zakupu zwykłej choinki, to jest to inwestycja na pewien okres czasu, w trakcie którego trzeba byłoby powielać wydatek na żywe drzewka.

Łatwe przechowywanie

W przypadku małych modeli dodatkowym atutem jest fakt, że zajmują one mało miejsca, także w kontekście przechowywania. Nie musisz się zatem martwić gdzie schować drzewko w oczekiwaniu na kolejne Święta, gdyż potrzebujesz tylko kawałek wolnej przestrzeni, choćby w szafie. Takie warianty są naprawdę kompaktowe, więc bez problemu znajdziesz dobry obszar na trzymanie tam takiej choinki, która w żadnym stopniu nie będzie przeszkadzała domownikom.

Polecamy modele Mini i Lena

Jeśli chcesz wybrać dość klasycznie wyglądające choinki, lecz w bardzo małej wersji, to zdecyduj się na wariant Mini. Niewielki, lecz efektownie wyglądający model dostępny jest w wersjach o 40, 60 lub 80 cm wysokości. Inną z propozycji jest choinka Lena. Posiada równomiernie rozłożone, elegancko prezentujące się gałązki i doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach. Ta wersja może mieć 40 lub 70 cm wysokości. Przy niewielkim metrażu lub poszukując dekoracji świątecznej o ograniczonym rozmiarze, warto sięgnąć po choinki mini. Mają one mniejsze wymiary, lecz wciąż prezentują się bardzo dobrze i pomagają zbudować wyjątkowy nastrój we wnętrzach. Doskonale sprawdzą się ustawione na różnych meblach. Zachęcamy do wybrania modeli Mini lub Lena z naszej oferty, a jeśli poszukujesz mniej typowej, lecz pięknej dekoracji, to wybierz Drzewka Alpejskie W Jucie.