Dekoracje świąteczne w hotelu

Dekoracje świąteczne w hotelu

Spis treści:
Skorzystaj z naszych produktów
Choinki
Girlandy i wianki
Inne dekoracje
Jak zaplanować taką oprawę?
Rola takich ozdób
Przygotowanie koncepcji
Dlaczego lepiej zrezygnować z naturalnych ozdób?

Pomysły na dekoracje świąteczne w hotelu ze sklepu Wiecznie Żywe Choinki

Dekoracje świąteczne w hotelu powinny być piękne i gustowne. Takie produkty znajdziesz w ofercie naszego sklepu, w którym nie brakuje bogatego wyboru choinek sztucznych o różnych stylach wykonania i rozmiarach. Jest to element, który absolutnie powinien się pojawić w takim obiekcie w okolicach Bożego Narodzenia. Poza tym warto zadbać o dobór innych ozdób, jak przykładowo girlandy i wianki, żeby świąteczna atmosfera udzielała się na każdym kroku.

Choinki

Choinka to w naszej kulturze w zasadzie główny symbol świąt Bożego Narodzenia, więc na pewno powinna się pojawić w hotelu. W naszej ofercie znajdziesz bardzo duży wybór takich produktów. Dysponujemy propozycjami małych choinek, które możesz ustawić choćby na ladzie w recepcji, ale oferujemy też średnie i duże drzewka, przy czym poszczególne modele różnią się detalami estetycznymi, a nawet materiałami, z których zostały wykonane. W asortymencie są m.in. choinki z polietylenu, które świetnie się prezentują i zyskują dodatkowy atut w postaci tego, że jest to surowiec, który nadaje się do recyklingu. W sklepie znajdziesz do tego kategorię choinek gigant, które rzeczywiście są spektakularnych rozmiarów, sięgających kilkunastu metrów. Może to być ciekawy wybór do bardzo dużych i wystawnych hoteli, którym zależy na uzyskaniu wyjątkowego efektu, który zapadnie na długo w pamięci klientów. Choinki gigant są przygotowywane na zamówienie, więc w celu ich zakupu zapraszamy do kontaktu. Poza tym dysponujemy również ofertą sztucznych drzewek na pniu, zróżnicowanych wariantów ośnieżonych czy modeli żyłkowych. Wszystkie dostępne u nas choinki łączy fakt, że są najwyższej jakości wykonania, co potwierdza uzyskany przez nie prestiżowy certyfikat TÜV, który jest dowodem, że produkty przeszły pomyślnie testy dotyczące nie tylko jakości, ale i bezpieczeństwa wyrobów.

Girlandy i wianki

Nasza oferta to nie tylko choinki, ale i inne atrakcyjne produkty. Ciekawym wyborem są na pewno girlandy, które z pewnością doskonale sprawdzą się w kontekście przystrajania różnych części hotelowych obiektów. Można je przymocować do ściany czy drzwi oraz oplatać nimi balustrady schodów. Inną interesującą propozycją są wianki, które mocno wpisują się w tradycję Bożego Narodzenia. W ich przypadku również można mówić o różnych możliwościach, jeżeli chodzi o ich wykorzystanie, ponieważ można je zawiesić lub położyć, przygotowując choćby piękny stroik.

Inne dekoracje

W kategorii dekoracji świątecznych w naszym katalogu odnajdziesz pozostałe propozycje, jeżeli chodzi o ozdoby. To choćby piękne Gwiazdy Królewskie, Kule Jeżyk czy stroiki wiszące. W ofercie tej znajdują się do tego kokardy i eko-bombki, które mogą posłużyć do dodatkowego przystrajania wspomnianych wcześniej dekoracji. Wreszcie możesz sięgnąć po specjalny świąteczny zapach, który jeszcze bardziej pomoże w budowaniu nastroju. Do zapachu dołączona jest ciekawa maskotka Renio.

Choinki sztuczne w dekoracji

Jak zaplanować dekoracje świąteczne w hotelu?

Dekoracje świąteczne w hotelu pomagają w zadbaniu o odpowiednią atmosferę w okolicach Świąt. Jest to bardzo ważne dla wizerunku konkretnego miejsca, ponieważ goście będą wyrabiać swoje zdanie na ten temat, którym zapewne chętnie podzielą się ze znajomymi czy w mediach społecznościowych. Rozsądnym podejściem jest przygotowanie planu na całość oprawy, żeby wszystko było spójne i pasowało do ogólnego wystroju hotelu. W takich miejscach najlepiej sprawdzą się przy tym dekoracje sztuczne, gdyż widać kilka atutów, które przemawiają za tym asortymentem, kosztem naturalnych odpowiedników.

Jaką pełnią rolę?

W związku z dużym znaczeniem świąt Bożego Narodzenia, w drugiej połowie grudnia świąteczne akcenty pojawiają się w zasadzie na każdym kroku. Zdobią one nie tylko prywatne gospodarstwa domowe, ale i liczne przestrzenie publiczne. W interesie właściciela czy menedżera hotelu leży zatem przygotowanie oprawy w samym obiekcie i ewentualnie przed nim, dzięki czemu tworzy się stosowny klimat, a goście poczują się równie komfortowo jak we własnych domach. Odwiedzający z pewnością podzielą się potem dobrymi wrażeniami z bliskimi i będą polecać hotel na stronach z opiniami, co wpływa na renomę takiego obiektu.

Ilość i rozmieszczenie ozdób

Dobrym pomysłem jest zaplanowanie dekoracji w taki sposób, żeby goście natrafiali na takie akcenty nie tylko na wejściu, ale i choćby w drodze do swojego pokoju czy hotelowej restauracji. Jeżeli chodzi o same choinki, to najlepiej prezentują się w wyeksponowanych miejscach, czyli przede wszystkim w holu, a nawet przed samym hotelem, jeżeli znajduje się tam odpowiednia powierzchnia. W innych miejscach z powodzeniem odnajdą się girlandy, wianki czy wieńce, które sprawią, że oprawa będzie bardziej zróżnicowana, a do tego rzeczywiście rozłoży się na całość obiektu. Warto pamiętać przy tym o takim doborze dekoracji, żeby wprowadzały one świąteczną atmosferę, ale bez przytłaczania gości. Na pewno warto wybrać produkty dobrej jakości, unikając natomiast bardzo intensywnych i mrugających lampek czy głośnej muzyki, które mogłyby przeszkadzać części odwiedzających.

Dlaczego warto skorzystać z wariantów sztucznych?

Zarówno w kontekście choinek, jak i girland, wianków lub innych dekoracji świątecznych, zdecydowanie najlepszym wyborem do hoteli są modele sztuczne. Nie warto sięgać po naturalne wersje, ponieważ przystrajanie nimi przestrzeni wygeneruje dużo zabrudzeń. Do tego takie dekoracje mogą szybko tracić urok, gdy gałązki się przerzedzą lub zaczną opadać. Drzewka sztuczne nie wymagają specjalnej pielęgnacji, są łatwe w ustawianiu czy zawieszaniu, a do tego sprawdzą się nie tylko na jeden sezon, lecz w dłuższej perspektywie czasowej. Osoby odpowiedzialne za przystrojenie hotelu zauważą w ciągu kilku lat, że wybór modeli sztucznych wiąże się dla nich ze sporą oszczędnością finansową w porównaniu do corocznych wydatków na świeże dekoracje. Do tego w takim okresie staje się to odpowiedzialne pod względem ekologicznym, ponieważ zanieczyszczenia związane z hodowaniem i transportowaniem naturalnych roślin są wyższe niż w przypadku produkcji choinek sztucznych. Dekoracje na bożonarodzeniowe wprowadzą do wnętrza hotelu atmosferę świąt, którą docenią pracownicy obiektu, a przede wszystkim jego goście. Istnieje przy tym dużo możliwości, ponieważ w takich przestrzeniach świetnie odnajdują się nie tylko choinki, ale i inne ozdoby charakterystyczne dla tego wydarzenia. Duży wybór dobrej jakości asortymentu o takim charakterze znajdziesz w sklepie Wiecznie Żywe Choinki.