Girlanda świąteczna na balkon

Girlanda świąteczna na balkon

Girlanda świąteczna na balkon wspaniale przystroi dom czy mieszkanie od zewnątrz. Będzie to widoczne nie tylko dla domowników, ale i gości czy nawet przechodniów. Jest to wyrazem radości oraz tego, że w danym gospodarstwie szczególnie świętuje się ten wyjątkowy okres w roku. Zachęcamy do wybrania takich dekoracji z naszej oferty, gdyż posiadamy wysokiej jakości asortyment i różne modele, które możesz dobrać pod kątem swoich preferencji.

Spis treści
Specjalna dekoracja
Doskonałe do mieszkań
Sposób umieszczenia
Dodatkowe ozdoby
Wiecznie Żywe Choinki
Zalety sztucznych wersji
Co mamy do zaoferowania w tym zakresie?

Girlanda świąteczna na balkon będzie zachwycającą dekoracją

Girlanda świąteczna na balkon może pomóc w nadaniu nowego wymiaru przy dekorowaniu przestrzeni mieszkalnej, gdyż będzie elementem doskonale dostrzegalnym z zewnątrz. Taka powierzchnia daje zwykle sporo możliwości do przymocowania tego typu ozdoby. Zależnie od wizji z powodzeniem można również wzbogacić ją potem o detale, z których korzysta się choćby przy przystrajaniu choinek.

Świetne rozwiązanie w kontekście mieszkań

Właściciele mieszkań również przystrajają je w okresie Bożego Narodzenia, choć mają rzecz jasna mniejsze pole do popisu od osób mieszkających w domach. Dotyczy to szczególnie dekoracji zewnętrznych. Przy samodzielnych budynkach z ogrodami często jest okazja ozdobić elementy elewacji czy nawet znajdujące się na świeżym powietrzu większe rośliny. Przy mieszkaniach nie ma takiej opcji, ale korzystając z girlandy, można wspaniale przystroić balkon, który będzie się wyróżniał na tle całego bloku czy kamienicy. Taka ozdoba będzie cieszyła oczy domowników za każdym razem, gdy wyjdą na zewnątrz, ale z pewnością docenią ją też okoliczni mieszkańcy.

Jak wykorzystać taki rodzaj ozdoby?

W praktyce możliwości jest naprawdę wiele, a większość balkonów wręcz doskonale nadaje się do umieszczenia takich dekoracji pod względem swoich konstrukcji. Najczęściej dostępne są na nich barierki i to właśnie na nich można przymocować taką ozdobę. Można to zrobić na kilka sposobów. Często można się spotkać z tym, że girlanda jest umieszczona po prostu wzdłuż górnej poręczy. Spokojnie można ją jednak przeplatać pomiędzy poszczególnymi prętami obramowania czy przymocować w dwóch miejscach na poręczy i opuścić swobodnie wzdłuż balkonu. W każdej konfiguracji z pewnością będzie się pięknie prezentować, a jej przymocowanie nie będzie stanowiło najmniejszego problemu, gdyż można skorzystać wtedy z linek czy nawet taśmy.

Ewentualne dodatkowe ozdoby

Choć girlandy mają ogromną wartość wizualną same w sobie, jak najbardziej można pomyśleć o ich dodatkowym ozdobieniu. Sprawdzą się na nich w zasadzie wszystkie te akcesoria, z których korzysta się przy zdobieniu choinek. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać zatem bombki, zawieszki, łańcuchy czy nawet lampki. W przypadku tych ostatnich trzeba oczywiście dobrać takie, które będą optymalne i bezpieczne, jeżeli chodzi o wykorzystanie ich na zewnątrz. Bardzo częstą praktyką jest przyozdabianie girland kokardami i dzwoneczkami, które świetnie do nich pasują.

Girlandy świąteczne w naszej ofercie

Szukasz girlandy świątecznej na balkon? Postaw na egzemplarz z naszego sklepu

Girlandę świąteczną na balkon kupisz w sklepie Wiecznie Żywe Choinki. Oferujemy wysokiej jakości modele sztuczne, które będą bardzo korzystnym rozwiązaniem, ponieważ są bardzo komfortowe w użytkowaniu, a do tego można z nich korzystać wielokrotnie. Dysponujemy przy tym różnymi wariantami, zarówno, jeżeli chodzi o długość, jak i styl wykonania poszczególnych produktów. Z pewnością znajdziesz zatem odpowiednią dekorację do swojej przestrzeni balkonowej.

Atuty sztucznych wariantów

Girlandy są obok choinek i wianków flagowymi dekoracjami świątecznymi. W niektórych miejscach można kupić takie wykonane z naturalnego igliwia, a niektórzy decydują się nawet robić je samemu, lecz jest to czasochłonne i bardzo wymagające. Takie warianty nie są przy tym pozbawione wad, gdyż igliwie może być kłujące, a do tego będzie się sypać. Na tym tle widać duże atuty wersji sztucznych, ponieważ będą one przyjemniejsze w dotyku i nie musisz się obawiać o żadne sprzątanie czy to, że odpadające igliwie spadnie na ulicę lub balkon mieszkającego niżej sąsiada, który mógłby mieć o to uzasadnione pretensje. Co więcej, wybór wariantów sztucznych jest po prostu opłacalny, gdyż można z nich korzystać wiele sezonów. Nie musisz się zatem przejmować kupowaniem nowych dekoracji przed każdym sezonem zimowym. Dużo na tym zaoszczędzisz, ponieważ taki wydatek rozkłada się na tych przynajmniej kilka lat użytkowania, podczas których na pewno wydasz więcej na zakup kilku naturalnych odpowiedników. Jest to również bezpieczne rozwiązanie dla alergików, którzy są uczuleni na żywicę czy pyłki, które mogą się wydzielać z prawdziwego igliwia.

Nasza oferta

Posiadamy naprawdę szeroki wybór tego typu dekoracji. Dostępnych jest kilka wersji, które różnią się szczegółami wykonania. Entuzjastom klasyki z pewnością przypadnie do gustu wariant Świerkowy, doskonale nawiązujący do takiego igliwia. Innym wyborem może być model Standard Apollo, posiadający mniejsze gałązki, co przyczynia się natomiast do wyjątkowej lekkości tego produktu. Alternatywą może być wariant Deluxe Apollo ze zwiększoną ilością gałązek, dzięki czemu girlanda jest naprawdę gęsta i efektowna. W ofercie mamy także girlandę PE i żyłka, która jest połączeniem tych dwóch jakże popularnych obecnie rozwiązań. Wykorzystano w niej wysokiej jakości żyłki, które świetnie się prezentują, a do samych gałązek zastosowano polietylen, który rewelacyjnie imituje kolor naturalnego igliwia. Jest on dodatkowo bardzo korzystny z perspektywy środowiska, gdyż nadaje się do recyklingu. Polecamy ten model osobom poszukującym produktu o najwyższej jakości. Oprócz girland o prostej formie, którym można nadawać różne kształty, oferujemy też modele o konkretnym układzie. Wersja Fason jest zaokrąglona w dół jak rogalik, a boczne elementy przyjmują ozdobną, trójkątną formę. Zawieszona na barierkach balkonowych będzie się na pewno prezentować fantastycznie, przy okazji pozostawiając swobodnie samą górną poręcz, która może być dalej bez problemu użytkowana. Podobnie będzie w przypadku wariantów Rogal, które mają identyczny kształt, lecz nie mają zwisających fragmentów girlandy po bokach. Wszystkie ze wspomnianych produktów dostępne są w różnych opcjach, jeżeli chodzi o rozmiary, zatem dobierzesz optymalny wariant do każdego balkonu, bez względu na jego wymiary i układ.

Opłacalna inwestycja

Girlanda jest zawsze widowiskową dekoracją i z powodzeniem można z niej skorzystać na balkonach. Sprawdzi się to zarówno w domach, jak i w przypadku mieszkań, w których z reguły trudno jest o zewnętrzne ozdoby. Najlepszym wyborem będą sztuczne warianty, które prezentują się równie pięknie co naturalne, podczas gdy można z nich korzystać przez wiele sezonów. Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty sklepu Wiecznie Żywe Choinki.