Choinka sztuczna jak naturalna

Choinka sztuczna jak naturalna

Choinka sztuczna jak naturalna będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób, które rozważają rezygnację z kupowania żywych drzewek świątecznych. Dobrze wykonany produkt nie ustępuje w niczym pod względem wizualnym. Taka decyzja przyniesie z kolei wiele korzyści czysto użytkowych, które docenisz od razu, ale i w dłuższej perspektywie czasowej. W naszym sklepie znajdziesz szeroki przegląd takich modeli, więc na pewno wybierzesz wersję spełniającą wszelkie oczekiwania.

SPIS TREŚCI
Przegląd naszej oferty
Małe drzewka
Do 240 cm
Na pniu i ośnieżone
Duże oraz gigant
Czemu warto wybrać takie drzewko?
Bezpieczeństwo
Prostota użytkowania
Oszczędność
Jak o nią zadbać?

Choinka sztuczna jak naturalna? Nasze propozycje

Choinka sztuczna jak naturalna powinna być starannie wykonana. Ważna jest jej estetyka, ale również wytrzymałość. W naszym sklepie online - Wiecznie Żywe Choinki - znajdziesz sprawdzony asortyment marki Adal, który jest wieloletnim producentem choinek sztucznych, znanym w kraju i za granicą. Potwierdzeniem wysokiej jakości jest fakt, że dostępne u nas produkty posiadają prestiżowe oznaczenie TÜV Rheinland, ponieważ przeszły pomyślnie proces testowania i certyfikacji. Wszystkie choinki sztuczne od dobrego producenta prezentują się znakomicie, ale masz przy tym do wyboru szeroki wachlarz modeli. Różnią się one nie tylko stylem, ale nawet materiałami, z jakich zostają wykonane. Do dyspozycji są również różnorodne rozmiary choinek, od takich odpowiednich do przestrzeni mieszkalnych, po te, które sprawdzą się raczej w obszarach publicznych.

Małe drzewka

Większość osób chce wybrać jak największą choinkę, ale te mniejsze też są piękne, a czasem są rozsądniejszym wyborem, zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach. Odpowiednie propozycje znajdziesz w naszym sklepie, w kategorii choinek sztucznych małych do 80 cm. Takie modele nadają się od ustawienia na meblach czy parapetach i można je zmieścić nawet w bardzo kameralnych pomieszczeniach.

Do 240 cm

Najczęstszym wyborem są średniej wielkości drzewka, które wykorzystuje się w szczególności w domach i mieszkaniach. Oprócz tego z powodzeniem nadają się one do biur, urzędów czy punktów handlowo-usługowych. Możesz się zdecydować na model choinek sztucznych PVC do 240 cm, gdzie znajdziesz kilkanaście wariantów różniących się od siebie detalami estetycznymi. Oferujemy także choinki sztuczne żyłkowe do 240 cm. Z kolei w kategorii choinek sztucznych Premium PE do 240 cm znajdziesz warianty, w których do produkcji wykorzystano gałązki z polietylenu. Jest to materiał nadający się do recyklingu, ale przede wszystkim jeszcze lepiej oddający wygląd prawdziwego igliwia. Drzewka z tej kategorii są szczególnie dobrym wyborem, gdy szukasz choinki do złudzenia przypominającej naturalną. Wybrane choinki można zamówić z dobranym oświetleniem LED lub w całej dekoracji. Jeśli szukasz takiej oferty, ale spośród innych modeli niż tych aktualnie dostępnych, zapraszamy do kontaktu.

Na pniu i ośnieżone

Obecnie sporą popularnością cieszą się warianty szczególnie ozdobne. Do takich zaliczają się choinki sztuczne na pniu do 240 cm, które posiadają podstawy i krzyżaki wykonane z prawdziwego drewna. To zdecydowanie podkreśla ich naturalny charakter szczególnie w połączeniu z dobrze odwzorowanymi gałązkami. Ciekawym rozwiązaniem są też choinki sztuczne ośnieżone do 240 cm PVC i MIX PE. Drzewka z imitacją śniegu mogą oczywiście stanąć we wnętrzach domów czy mieszkań, zaskakując wszystkich gości. Daje to efekt naturalności, jakby takie drzewko zostało dopiero przyniesione z ośnieżonego lasu.

Duże oraz gigant

Z myślą o większych przestrzeniach przygotowaliśmy ofertę choinek wykraczających poza standardowe 240 cm. Jeśli szukasz czegoś do kilku metrów, sprawdź propozycje w kategorii dużych choinek sztucznych od 270 do 500 cm. Uwzględniliśmy tam szeroki wybór modeli, zarówno tych wykonanych z PVC, jak i takich w wydaniu MIX PE. Oprócz tego umożliwiamy zamówienie choinek gigant, sięgających od kilku do kilkunastu metrów, a największe z nich przekraczają nawet pułap 20 metrów wysokości. Są to choinki dedykowane już raczej przestrzeniom miejskim i galeriom handlowym. Są to produkty dostępne na zamówienie, zatem w celu ich zakupu zapraszamy do kontaktu.

Choinki sztuczne jak naturalne PVC do 240 cm

Dlaczego choinka sztuczna jak naturalna będzie dobrym wyborem?

Choinka sztuczna jak naturalna będzie równie piękna, jak żywa. Co więcej, pod pewnymi względami może być nawet ładniejsza. Wynika to z tego, że w przypadku prawdziwych odpowiedników, trzeba się zwykle liczyć z pewnymi skazami. Często trzeba ustawiać choinkę w taki sposób, żeby zatuszować jej mankamenty czy przykryć puste połacie przy pniu. W przypadku dobrych modeli sztucznych nie będzie o tym mowy, ponieważ są one gęste i atrakcyjne. Obecne technologie pozwalają odwzorować estetykę igliwia do tego stopnia, że takie choinki trudno odróżnić od naturalnych, nawet z bliska. Za ich wyborem przemawia do tego szereg argumentów funkcjonalnych.

Bezpieczeństwo

Umieszczenie w domu żywej choinki jest często sporym problemem dla rodziców z małymi dziećmi czy właścicieli psów i kotów. Szybko pojawiają się obawy o to czy maluchy lub pupile nie pokłują się ostrym igliwiem. Wersje sztuczne idealnie imitują wygląd igliwia, ale są miękkie i bardziej przyjazne w dotyku. Na uwagę zasługuje też fakt, że drzewko sztuczne nie stwarza takiego zagrożenia choćby w sferze pożarowej, nawet jeśli umieści się je blisko kominka. Rozpatrując kwestie bezpieczeństwa, warto do tego wspomnieć, że choinki sztuczne są idealnym rozwiązaniem dla alergików. Taką choinkę można zatem wstawić nawet do gospodarstwa domowego, w którym żyją osoby o dużych skłonnościach alergicznych. Przy okazji masz gwarancję, że dekoracja będzie w pełni bezpieczna i komfortowa dla wszystkich gości.

Prostota użytkowania

Naturalne choinki są często piękne przez kilka pierwszych dni, ale wkrótce zaczyna odpadać z nich igliwie, a dbając o utrzymanie ich wyglądu, trzeba je regularnie podlewać. W zasadzie codziennie należy do tego zbierać opadające igły, ponieważ w przeciwnym razie szybko rozniosą się po całym domu czy mieszkaniu. W kontekście modeli sztucznych nie ma takich problemów - nie wymagają one podlewania i mogą stać tak długo, jak chcesz, bo cały czas prezentują się równie pięknie. Spokojnie ustawisz je w pobliżu źródeł ciepła bez obawy o to, że gałązki zaczną przysychać czy więdnąć. Z pewnością docenisz fakt, że takie drzewko nie nakłada dodatkowych, codziennych obowiązków. Co równie ważne, decydując się na choinkę sztuczną, możesz się spokojnie wybrać na kilku czy nawet kilkunastodniowy wyjazd na przełomie roku, co robi się obecnie bardzo popularne. Mając żywe drzewko, trzeba poprosić kogoś o podlewanie lub liczyć się z koniecznością jego likwidacji. Sztuczną wersję możesz pozostawić bez żadnych obaw, a po powrocie będzie ono równie piękne, jak przed wyjazdem.

Oszczędność

Mówiąc o choinkach sztucznych, często można nie zwrócić uwagi na ważny aspekt ekonomiczny. Jednorazowo wydaje się to być większy wydatek niż żywe drzewko, ale warto spojrzeć na to jak na pewną inwestycję. Naturalna choinka po sezonie nadaje się tylko do wyrzucenia, podczas gdy z dobrej jakości modelu sztucznego możesz korzystać spokojnie kilka, a nawet kilkanaście lat. W takiej perspektywie czasowej zauważysz, że będzie to spora oszczędność, gdy zestawisz to z kosztem kupowania co sezon nowego, żywego drzewka. W takim długofalowym planie okazuje się to odpowiedzialnym wyborem ekologicznym, szczególnie gdy wybierzesz choinkę PE, ponieważ gałązki z polietylenu można wtedy oddać do dalszego przetworzenia.

W jaki sposób zadbać o choinkę sztuczną jak naturalną?

Choinka sztuczna jak naturalna jest o wiele prostsza w użytkowaniu. Wspomnieliśmy już o tym, że takie drzewko nie wymaga podlewania czy sprzątania igliwia. Jest również łatwiejsze w rozstawianiu. Taka choinka jest prosta, więc nie będzie się przechylać, a do tego kupujesz ją z dopasowanym stojakiem, więc nie masz żadnych obaw o stabilność podstawy. Chcąc cieszyć się nienagannym wyglądem takiej choinki przez wiele lat, warto jedynie pamiętać o jej dokładnym i prawidłowym składaniu oraz przechowywaniu w suchym i przyciemnionym miejscu, najlepiej w pudełku. Rozstawiając drzewko przed kolejnym sezonem dobrym pomysłem jest zawsze odświeżenie go poprzez delikatne odkurzenie. Trzymając się tych zasad, można zachować przepiękną estetykę sztucznej choinki w długiej perspektywie czasowej. Choinka sztuczna jak naturalna jest świetną alternatywą dla prawdziwego drzewka. Będzie równie piękną dekoracją, podczas gdy jest mniej angażująca użytkowo i można z niej korzystać całymi latami. W naszej ofercie znajdziesz szeroki przegląd takich choinek wykonanych w różnym stylu, więc na pewno znajdziesz odpowiednią dla siebie.