Choinki na pniu

Choinki na pniu

Choinki na pniu są preferowane przez wiele osób ze względu na swój naturalny i wyjątkowy wygląd. Modele sztuczne są dostępne w wielu rozmiarach i wariantach stylistycznych, w tym nawet w wersjach ośnieżonych. Mogą być one alternatywą dla klasycznych drzewek lub je dopełniać, będąc dodatkowymi dekoracjami. Wykorzystuje się je w przestrzeniach mieszkalnych, ale i publicznych. Jeśli poszukujesz takiego asortymentu naprawdę wysokiej jakości, to polecamy wybór produktów z Wiecznie Żywe Choinki.

Spis treści
Mniejsze wersje potrafią się wyróżniać
Modele średniej wielkości
Większe modele
Nasza oferta w tym zakresie

Mała choinka na pniu może się wyróżniać. Dostępna wersja biała

Mała choinka na pniu wyróżnia się wyglądem, co jest sporym atutem, gdy chcesz się zdecydować na mniejszy model. Możesz wybrać nawet białą, która doskonale imituje drzewko pokryte śniegiem. To świetny wybór, gdy masz ograniczoną przestrzeń w mieszkaniu i chcesz wstawić kompaktową, lecz bardzo ozdobną dekorację tego typu. Oczywiście może też ona pełnić rolę uzupełniającą. Wersje ośnieżone sprawdzają się dla osób, które chcą osiągnąć szczególnie zaskakujący efekt.

Wyjątkowy charakter

Wyraźnie zaznaczony pień jest czymś, co nadaje tym drzewkom pewnego unikalnego charakteru. Prezentuje się to bardzo efektownie, a przy tym przywodzi na myśl naturę. W naszej ofercie znajdziesz mniejsze choinki na pniu typu Świerk Alpejski, które prezentują się jeszcze korzystniej i bardziej wyjątkowo. Poza samym trzonem, posiadają one niezwykle estetyczne stojaki w formie krzyżaków z drewna, ładnie dopełniających całą dekorację. W kontekście niewielkich modeli taka charakterystyka jest tym cenniejsza, że mimo ograniczonych gabarytów, drzewka bardzo się wyróżniają.

W niewielkim mieszkaniu

Właściciele czy osoby wynajmujące niewielkie mieszkania, borykają się często z problemem w kontekście wyboru choinki. Trudno oczywiście o wstawienie do środka dużego czy średnich rozmiarów drzewka, ponieważ nawet jeśli się ono zmieści, to zajmie zapewne znaczącą część powierzchni użytkowej i utrudni funkcjonowanie w takim lokum. Świetnym rozwiązaniem w takim przypadku są właśnie mniejsze modele, które można z powodzeniem postawić na stoliku czy komodzie. Wybór wariantu na pniu jest o tyle korzystny, że choinka będzie się wyróżniać, nawet stojąc nieco na uboczu. Przy ograniczonym metrażu bardzo cenione są właśnie takie niekonwencjonalne rozwiązania, także w zakresie dekoracji.

Jako dodatkowa ozdoba

Dużo ludzi decyduje się poza główną choinką na większą liczbę dekoracji i takie małe modele na pniu można też z powodzeniem potraktować właśnie jako element dodatkowy. W takiej formie znajdą zastosowanie w domach, gdzie w salonie można ustawić większe, klasyczne drzewko, a takie ozdobne umieścić na którymś z mebli w innym pokoju. Mogą one również posłużyć do przystrojenia lad czy witryn w sklepach, bocznych stolików w restauracjach lub nawet pomieszczeń pracowniczych w kompleksach biurowych.

Wersja ośnieżona

Choinki ośnieżone cieszą się rosnącą popularnością, ponieważ przedstawiają dodatkowe atuty wizualne. Dobrze wykonane modele sztuczne tego typu, do złudzenia przypominają drzewka w lesie, które w grudniu przyprószył pierwszy śnieg. Połączenie wariantu na pniu z białym kolorem na igliwiu, daje powalający efekt, który zachwyci i zaskoczy każdego oglądającego. To także sprawdzony sposób, żeby wprowadzić nieco zimowego klimatu do wnętrza, nawet gdy w okresie świątecznym pogoda na zewnątrz będzie akurat nieco cieplejsza, a zamiast śniegu będzie padał deszcz. To sprawdzony sposób na stworzenie w pomieszczeniu magicznej atmosfery.

Mała choinka na pniu


Choinka na pniu 120 lub 180 cm jako ciekawa alternatywa dla tradycyjnych drzewek

Choinka na pniu 120 lub 180 cm może nawet zastąpić tradycyjny wariant, będąc głównym drzewkiem świątecznym w obszarze mieszkalnym. Tego typu modele o średniej wielkości można również wstawić choćby do punktów usługowych czy biur, jako dekorację, która zainteresuje klientów i samych pracowników. Dodatkowo takie choinki mogą uzupełnić większy wystrój, przygotowywany przykładowo w galeriach handlowych.

W przestrzeniach mieszkalnych

Nasze Świerki Alpejskie na pniu o takiej wysokości są godną rozważenia alternatywą dla bardziej tradycyjnego drzewka. Poza wersjami 120 i 180 cm, oferujemy opcję pośrednią, czyli 150 cm. To optymalne rozmiary, gdy chcesz umieścić w domu lub większym mieszkaniu choinkę już dość pokaźną, lecz nie chcesz decydować się na naprawdę duże warianty, który zajmują już wiele miejsca. Jeśli znudziłeś się klasycznymi choinkami i chcesz wyróżnić się na tle sąsiadów oraz znajomych, to taka opcja jest na pewno warta rozważenia.

Gdzie jeszcze znajdą zastosowanie?

Takie choinki o średniej wielkości z powodzeniem mogą posłużyć również do przystrojenia innych miejsc. W okresie bożonarodzeniowym tematyczne dekoracje wykorzystuje się choćby w mniejszych sklepach i punktach usługowych, gdzie taki rozmiar drzewka powinien być bardzo trafiony. Mogą one trafić do biur, w których mają wprowadzić świąteczną atmosferę, jednocześnie nie blokując zbyt dużej przestrzeni. W większych obszarach publicznych zwykle wykorzystuje się już olbrzymie choinki, choć tego typu mniejsze modele wciąż mogą się przydać, jako dopełnienie okazałej oprawy.

Co wybrać, gdy szukasz większej choinki sztucznej na pniu?

W naszej ofercie znajdzie się coś i dla osób zainteresowanych większymi choinkami sztucznymi na pniu. Korzysta się z nich przede wszystkim w kontekście obszarów publicznych, w ramach opraw świątecznych centrów handlowych czy na placach miejskich. Takie wersje sprawdzą się w tym przypadku o tyle dobrze, iż nie zajmują dużo miejsca przy samej podstawie, co może znacząco usprawniać kwestie komunikacyjne czy pozwolić uniknąć sytuacji, w której przykładowo dzieci będą się próbować chować pod takim drzewem.

Co możemy zaoferować?

Przy dużych i ogromnych choinkach sztucznych, wyeksponowany pień prezentuje się szczególnie efektownie, stąd właśnie taki wariant jest wybierany do wielu przestrzeni miejskich i innych obszarów publicznych. Wielkie drzewka pojawiają się na placach, przed budynkami państwowymi czy oczywiście w galeriach handlowych. W naszej ofercie posiadamy i takie modele, które są realizowane na zamówienie, więc w celu ich zakupu prosimy o kontakt. Proponujemy wariant MyTree, o wysokości od czterech do ośmiu metrów lub wersje Pine Giant Tree i Pine Giant Extra - te mogą osiągać już nawet blisko szesnaście metrów i znajdziesz wersje do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego. W Pine Giant Tree gałązki rozpoczynają się wyżej, co szczególnie eksponuje pień, a dodatkowo sprawia, iż powierzchnia pod choinką może być bez problemu odsłonięta, więc nie będzie to blokowało przejścia czy generowało innych problemów. To częsty wybór choćby w centrach handlowych. W kontekście choinek sztucznych widać duże zainteresowanie wariantami na pniu, które są efektowne i mają swój dodatkowy, ozdobny charakter. Mniejsze i średnie wersje sprawdzą się jako zamienniki do przestrzeni mieszkalnych czy dodatkowe ozdoby, a gigantyczne modele mogą przystroić przestrzenie publiczne. Osoby zainteresowane takimi drzewkami zachęcamy do wybrania naszej oferty.