Małe sztuczne choinki

Małe sztuczne choinki

Małe sztuczne choinki spotykają się ze sporym uznaniem. Nie każdy odczuwa potrzebę posiadania dużego drzewka, a takie mimo kompaktowych rozmiarów dobrze się prezentują i są proste w późniejszym przechowywaniu. W niektórych mieszkaniach czy punktach usługowych nie można też sobie pozwolić na modele o większych wymiarach, a te zmieszczą się w zasadzie w każdej przestrzeni. U nas znajdziesz szeroki wybór klasycznych oraz bardziej dekoracyjnych modeli od sprawdzonego producenta Adal.

Spis treści
Czemu są tak popularne?
Efektowny wygląd mimo niewielkiego rozmiaru
Prostota przechowywania
Do małych przestrzeni
W jakich miejscach je ustawiać?
Takie propozycje z naszego sklepu
Od producenta Adal
Przegląd takich modeli

Z czego wynika popularność małych choinek sztucznych?

Małe choinki sztuczne są niewielkie pod względem wysokości, lecz dobrze wykonane wciąż mogą się świetnie prezentować. Przy gęsto ułożonych gałązkach mają równą formę i znajduje się tam sporo miejsca na ozdoby, dzięki którym taki model może cieszyć oko w równie dużym stopniu, jak większe drzewka. Osoby kupujące takie choinki na przynajmniej kilka sezonów docenią to, że nie zajmują one dużo miejsca, dzięki czemu można je bezproblemowo przechowywać między sezonami świątecznymi. W przypadku wielu mieszkań czy punktów usługowych jest to jedyna szansa na umieszczenie w nich choinki, gdyż większe po prostu się tam nie zmieszczą. Takie wersje można z kolei z powodzeniem ustawić na komodzie czy stoliku, nie zajmując samej powierzchni użytkowej czy nie blokując przejścia.

Kompaktowe, ale piękne dekoracje

Choć wielu osobom zależy na możliwie jak największych choinkach, nie oznacza to wcale, że te mniejsze mają mniej walorów estetycznych. W praktyce ważna jest jakość ich wykonania. Starannie zaprojektowane i sumiennie wykonane małe drzewka wciąż będą gęste i regularne, prezentując się naprawdę efektownie. Z powodzeniem można je także przyozdobić dowolnymi dekoracjami, od łańcuchów po bombki. Choinki w takiej formie wciąż mają zatem dużą wartość wizualną, zwłaszcza że można podkreślić ich obecność we wnętrzu, umieszczając je na jakimś podwyższeniu.

Bezproblemowe przechowywanie

Konsumenci wybierający modele sztuczne doceniają to, że są to produkty wielosezonowe. W przeciwieństwie do naturalnych odpowiedników nie trzeba ich zatem wymieniać co roku, gdyż prezentują się nienagannie nawet przez kilka lat. W tym celu trzeba je jednak przechowywać pomiędzy sezonami świątecznymi, a przy większych modelach oznacza to sporo wolnej przestrzeni, która będzie potrzebna. Małe drzewka nie sprawiają kłopotów, gdyż można je schować w szafie czy nawet na niej położyć na niej inne przedmioty, dzięki czemu nie wadzą przez resztę roku i można wręcz zapomnieć, że się je przechowuje.

Choinka mała Lena

Znakomite do małych mieszkań i punktów usługowych

Właściciele mniejszych mieszkań zawsze muszą szukać praktycznych rozwiązań, gdyż często nie mają do dyspozycji dużej przestrzeni. W wielu lokalach nie ma miejsca na podłodze, żeby umieścić tam większą choinkę, gdyż zabierałaby ona cenną powierzchnię czy utrudniała przemieszczanie się. Nie oznacza to jednak, że trzeba wtedy rezygnować ze świątecznego drzewka. Małe modele osiągają zwykle nie więcej niż 80 cm, a można wybrać i wersje do kilkudziesięciu centymetrów, które zmieszczą się nawet w niewielkiej kawalerce. Często sprawdza się to również w przypadku punktów usługowych o niezbyt dużym metrażu, gdzie właścicielom zależy na wprowadzeniu do wnętrza świątecznej atmosfery, ale bez zagracania lokum czy osiągania efektu przytłoczenia przestrzeni przez zbyt wielką choinkę. Kompaktowe warianty nadadzą się wtedy doskonale, podkreślając zbliżające się Boże Narodzenie, ale w subtelny sposób.

Gdzie je ustawiać?

Większe choinki stawia się bezpośrednio na stojaku na podłodze, ale w przypadku małych wersji, które nie osiągają nawet metra, lepiej zrezygnować z ustawiania ich w takiej formie, gdyż nie będą się rzucać w oczy i znikną w takim wnętrzu. Świetnie nadają się jednak do ustawiania ich na meblach. Może to być komoda, boczny stolik, a nawet główny stół czy biurko. Dzięki temu drzewko znajduje się na poziomie oczu i jest dobrze widoczne, a przy okazji nie zabiera tak naprawdę miejsca, co docenią osoby dysponujące niewielkim metrażem, w którym liczy się każdy kawałek powierzchni użytkowej.

Małe choinki sztuczne jak żywe w naszym sklepie

W naszym sklepie znajdziesz małe choinki sztuczne jak żywe, od renomowanego producenta Adal. Firma przygotowuje takie dekoracje od wielu lat, ciesząc się uznaniem w kraju i poza jego granicami. Wiąże się to z wysoką jakością wykonania wyrobów, które świetnie wyglądają, a do tego są trwałe i można się nimi cieszyć przez długi czas. Proponujemy kilka modeli z tej kategorii, od drzewek raczej klasycznych, przez takie na pniu, po wersje ośnieżone i typowo ozdobne.

Produkty Adal

Adal zajmuje się produkcją choinek od ponad 20 lat, wyróżniając się starannością i pasją. To doświadczenie zaowocowało wysoką pozycją na rynku i rozpoznawalnością nawet poza granicami kraju. Producenta charakteryzuje profesjonalne podejście, a przede wszystkim najwyższa jakość oferowanych produktów. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że sztuczne drzewko będzie pozostawiało sporo do życzenia wizualnie, ani przejmować się tym, jak długo będzie ono służyło. Choinki Adal prezentują się w zasadzie jak żywe, a można z nich korzystać przez wiele sezonów, co wiąże się przy okazji z długofalową oszczędnością, gdyż nie musisz się przejmować wydawaniem co sezon pieniędzy na nowe drzewko świąteczne.

Co mamy do zaoferowania w tym zakresie?

Przekrój naszego asortymentu jest bardzo szeroki i nie inaczej wygląda to w kategorii małych choinek, a więc takich do 80 centymetrów. Jeżeli szukasz prostej i dość klasycznej choinki, lecz po prostu w mniejszym rozmiarze, to polecamy model Mini (w wersji 40, 60 i 80 cm) lub Lena (40 albo 70 cm). To dość tradycyjne drzewka, które doskonale dopasują się do przestrzeni mieszkalnych. Jeśli poszukujesz czegoś mniej standardowego, to ciekawym wyborem będzie Świerk Alpejski o wysokości 60 cm, który ma charakterystycznie ułożone gałązki, a jego dodatkowym atutem jest widoczny pień i podstawa w postaci krzyżaka z drewna. Ta strzelista choinka prezentuje się bardzo naturalnie i nawiązuje do alpejskiego krajobrazu. Świerk Alpejski w naszym sklepie jest przy tym dostępny również w wersji ośnieżonej, która świetnie dopasuje się do minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz. W tej kategorii mamy także Drzewka Alpejskie w Jucie, a więc zestaw trzech drzewek osadzonych na jednym stojaku. Ten wariant doskonale komponuje się z innymi choinkami, więc można go potraktować jako dodatkową dekorację. Dużo osób szuka małych choinek sztucznych, dopasowanych do przestrzeni o niewielkim metrażu. Wciąż pięknie się prezentują, a z powodzeniem można je umieścić w kameralnych mieszkaniach i punktach usługowych, ustawiając je na meblach dla lepszego wyeksponowania dekoracji. Polecamy wybór produktów Adal z naszej oferty.