Sztuczna choinka z lampkami LED

Sztuczna choinka z lampkami LED

Sztuczna choinka z lampkami LED to wybór nowoczesny, a przy tym zdecydowanie przemyślany. Tego typu drzewka nie ustępują obecnie niczym swoim naturalnym odpowiednikom, podczas gdy są praktyczniejsze i możesz z nich korzystać przez wiele lat. Oświetlenie w ramach tej technologii jest z kolei kluczem. jeżeli chodzi o najlepsze efekty wizualne i wydajność.

Spis treści:
Czy to dobry pomysł?
Estetyka
Funkcjonalność
Kwestia oświetlenia
Skorzystaj z oferty naszego sklepu
Wysokiej klasy produkty
Duży wybór

Czy sztuczna choinka z lampkami LED będzie dobrym wyborem?

Sztuczna choinka z lampkami LED może się prezentować bardzo atrakcyjnie. Obecne technologie i dbałość o szczegóły sprawiają, że drzewka syntetyczne od dobrego producenta nie tylko dorównują żywym odpowiednikom, ale często wyglądają lepiej. Użytkownicy z pewnością docenią liczne zalety funkcjonalne. Natomiast wybór oświetlenia LED jest obecnie jedynym rozsądnym rozwiązaniem.

Świetna prezencja

Dostępne obecnie drzewka sztuczne przewyższają o kilka klas swoich poprzedników sprzed wielu lat. Wówczas takie choinki często kojarzyły się z mocno wybrakowanymi dekoracjami, które w praktyce nie przypominały za bardzo swoich naturalnych odpowiedników. Teraz nie tylko doskonale je imitują, ale pod pewnymi względami okazują się lepsze. W przypadku żywych choinek zawsze musisz się liczyć z tym, iż drzewko będzie nieregularne, w niektórych rejonach gałązki będą oddalone od siebie lub po prostu połamane, przez co choinka prezentuje się lepiej z jednej strony, ale może pozostawiać sporo do życzenia, gdy spojrzy się na nią z innej perspektywy. Najlepsi producenci wersji sztucznych mają pod tym względem tę przewagę, że posiadają pełną kontrolę nad liczbą i gęstością gałązek, co sprawia, iż całość drzewka wygląda równie dobrze i puszyście. Poprzez odpowiednie uzupełnienie takiej dekoracji elementami oświetleniowymi, można uzyskać oprawę, której nie powstydziłyby się najsłynniejsze reklamy czy hollywoodzkie produkcje.

Choinki sztuczne do 240 cm

Atuty sztucznych modeli

Pomijając nawet kwestie samej stylistyki, drzewka sztuczne są o wiele lepszym wyborem od opcji naturalnych, jeżeli chodzi o praktyczność. Takie drzewka są bardzo wygodne dla użytkowników pod względem tego, że wystarczy je rozstawić i przystroić, bez uciążliwej pielęgnacji czy uzupełniania wody w stojaku. Dodatkowo z takiej dekoracji nie będzie odpadać igliwie. W przypadku naturalnych choinek drzewko z dnia na dzień wygląda coraz gorzej. Takich problemów nie będzie przy choinkach syntetycznych, które mogą stać tak długo, jak chcesz. Koniecznie należy wspomnieć przy tym o atutach ekonomicznych i ekologicznych. Z dobrej jakości choinki sztucznej możesz korzystać przynajmniej kilka lat. Choć jednorazowo zakup takiego produktu może się wydawać nieco bardziej kosztowny, w dłuższej perspektywie zauważysz, że wydasz na niego nieporównywalnie mniej niż na zakup każdego roku żywej choinki. Jest to zatem korzystne dla własnego portfela, a do tego odpowiedzialne ekologicznie, ponieważ będzie się to wiązało również z mniejszą ilością zanieczyszczeń, które przedostaną się do środowiska. Mało tego, obecnie w ofercie znajdziesz choinki przygotowane z polietylenu, czyli materiału, który nadaje się do recyklingu, więc wyroby mogą zostać potem przerobione na kolejne produkty, nie zalegając na składowiskach śmieci.

Kwestia oświetlenia

Oświetlenie LED-owe znane jest co prawda od dawna, lecz dopiero od kilku lat zaczęło się naprawdę mówić o tym, jak dobre jest to rozwiązanie w porównaniu do tradycyjnych żarówek. Jednym z głównych atutów jest energooszczędność - takie oświetlenie zużywa zdecydowanie mniej energii, przy takiej samej intensywności świecenia. Do tego żarówki LED mają zdecydowanie dłuższą żywotność, a przy okazji są bezpieczniejsze, gdyż wymagają niskiego napięcia, co ogranicza ryzyko porażenia czy zwarcia. Należy przy tym zaznaczyć, że zalety oświetlenia LED-owego nie ograniczają się tylko do kwestii technicznych, ponieważ wysoki współczynnik oddawania barw i szerokość gamy kolorów sprawia, iż takie lampki są zazwyczaj bardziej estetyczne od tych tradycyjnych.

Zamów sztuczną choinkę z lampkami LED w sklepie Wiecznie Żywe Choinki

Sztuczną choinkę z lampkami LED możesz zamówić w naszym sklepie. Oferujemy asortyment marki Adal, czyli producenta o ogromnym doświadczeniu, które poskutkowało dopracowaniem sprzedawanych u nas produktów w najmniejszych szczegółach. Do wyboru są przy tym drzewka świąteczne w wielu rozmiarach i o najróżniejszych stylach wykonania. Co ważne, w sklepie Wiecznie Żywe Choinki masz możliwość skorzystania z realizacji oświetlenia LED na zamówienie, wybierając tym samym kompletną dekorację bożonarodzeniową, którą zapamiętasz na długo.

Najwyższa jakość

Adal to wieloletni producent choinek sztucznych o uznanej marce nie tylko w Polsce, ale i w wielu miejscach poza granicami kraju. Doświadczenie skutkuje jednak nie tylko renomą, ale i faktem, że z biegiem lat produkty są stale udoskonalane, dzięki czemu zamawiając u nas choinkę, możesz mieć pewność, że będzie ona znakomita w każdym calu, świetnie się prezentując i gwarantując taką trwałość, dzięki której będziesz się cieszyć drzewkiem świątecznym przez wiele sezonów. Potwierdzeniem najwyższej jakości choinek sztucznych dostępnych w naszym sklepie jest to, że posiadają one oznaczenie TÜV Rheinland, które oznacza, iż przeszły one wymagający proces certyfikacji, któremu mogą sprostać tylko produkty najwyższej jakości.

Przegląd oferty

W Wiecznie Żywe Choinki znajdziesz niezwykle szeroką ofertę drzewek. Dla wygody klientów nasze katalogi podzieliliśmy na przejrzyste kategorie. Zależnie od poszukiwanych wymiarów możesz zatem zapoznać się z drzewkami małymi do 80 cm, średniej wielkości do 240 cm, jak i dużymi choinkami sztucznymi o wysokości od 270 do 500 cm. Oferujemy też jeszcze większe choinki Gigant, które sprawdzają się doskonale w przestrzeniach publicznych, przy czym jest to towar przygotowywany na zamówienie, więc w celu jego zakupu zachęcamy do kontaktu. W każdej z kategorii znajdziesz duży wybór choinek o różnym stylu wykonania, więc polecamy spokojne przejrzenie katalogów, a z pewnością znajdziesz u nas idealną choinkę do swojej koncepcji. Sztuczne drzewka z naszej oferty będą się prezentowały szczególnie znakomicie, jeżeli zostaną połączone z oświetleniem LED. Możesz zatem cieszyć się choinkami, które nie będą wymagały podlewania czy sprzątania igliwia, a same lampki będą efektowne, lecz przy tym efektywne, gdyż pobiorą mniej energii od tradycyjnych żarówek. Wysokiej jakości wyroby znajdziesz w naszym sklepie.