Choinka sztuczna 120 cm

Choinka sztuczna 120 cm

Choinka sztuczna 120 cm to drzewko w odpowiednim rozmiarze do różnych przestrzeni. Mogą to być obszary prywatne, ale nie tylko, gdyż takie modele będą też wyraziste, a jednocześnie funkcjonalne w wielu miejscach publicznych. Proponujemy najwyższej jakości produkty, w tym szczególnie ozdobne warianty. Wszystkie możesz zamówić, nie wychodząc nawet z domu i z dostawą, zatem w naprawdę komfortowy sposób.

Spis treści:
Gdzie będzie pasować?
Lokale mieszkalne
Punkty handlowo-usługowe i przestrzenie pracownicze
Nasza oferta
Odpowiednia klasa produktów
Wiele dostępnych opcji
Zamów w wygodny sposób
Propozycje z drewnianą podstawą
Dostępne wersje zielone i białe

Gdzie może się sprawdzić choinka sztuczna 120 cm?

Choinka sztuczna 120 cm jest odpowiednich rozmiarów drzewkiem do wielu lokali mieszkalnych o nieprzesadnie dużym metrażu. Na pewno odnajdzie się też dobrze w kameralnych obiektach handlowych, gdzie właściciele często chcą postawić na taki element, lecz nie zabierając cennej przestrzeni użytkowej. Z podobnych względów może to być optymalne rozwiązanie, jeżeli chodzi o pomieszczenia biurowe.

Mieszkania

W większości domów można się spotkać ze swobodą, jeżeli chodzi o wybór rozmiaru choinki, ale w mieszkaniach jest już zgoła inaczej. Dotyczy to szczególnie kawalerek czy mieszkań 2- lub 3-pokojowych o niezbyt dużym metrażu. Przy takiej powierzchni liczy się zwykle każdy kawałek obszaru użytkowego i zwyczajnie nie można sobie pozwolić na obszerne drzewko. Wariant o tej wysokości trochę ponad metra spokojnie jednak pomieści się w wielu lokalach mieszkalnych, a w tych mniejszych można zdecydować się na model, który będzie miał dodatkowo zwężoną średnicę. Plusem choinki o tych parametrach jest też to, że może stanąć na podłodze, ale i ewentualnie na podwyższeniu, takim jak szerokie parapety okienne czy meble typu komody lub stołki.

Sklepy, punkty usługowe i biura

W placówkach handlowo-usługowych w okresie świątecznym nie może zabraknąć bożonarodzeniowych akcentów, które wprowadzają do takich wnętrz odpowiednią atmosferę. Uprzyjemnia to wszelkie wizyty klientom, a do tego zachęca też przechodzące osoby, które widząc takie dekoracje, mogą wstąpić do danego sklepu, a przy okazji coś kupić. Najlepiej będzie zatem postawić na choinkę o rozmiarze 120 cm, która będzie optymalna, ponieważ jest już wyraźnym punktem wystroju, ale nie zabierze zbyt dużo przestrzeni użytkowej. Podobne kryteria dotyczą zwykle wyboru choinek do biur oraz siedzib firm, więc modele o tym wymiarze na pewno odnajdą się i w takich przestrzeniach.

Choinki sztuczne 120 cm jak żywe w naszym sklepie

Choinki sztuczne 120 cm jak żywe to efekt dopracowanej stylistyki i lat doświadczenia marki Adal, której asortyment możesz kupić poprzez naszą stronę. Takie warianty mają przy tym sporo atutów względem swoich naturalnych odpowiedników. Do dyspozycji masz szeroki wybór drzewek, więc na pewno znajdziesz model, który spełni Twoje oczekiwania. Zamówisz go przy tym w pełni internetowo, bez konieczności jeżdżenia do stacjonarnego sklepu.

Perfekt 120 cmLena 120 cm

Wysoka jakość

Firma Adal działa na rynku od wielu lat, podczas których zbudowaliśmy zaufanie i renomę wśród klientów. Był to również czas na dopracowanie szczegółów wykonania i stylistyki samych choinek. Te są zatem absolutnie najwyższej jakości i w niczym nie przypominają słabych sztucznych drzewek, które można kojarzyć z marketów. Są wykonane z odpowiednich materiałów, dzięki czemu będą mogły służyć przez długi czas i prezentują się przy tym bardzo stylowo, więc wręcz trudno jest je odróżnić od naturalnych wariantów, a dzięki kontrolowanej formie są nawet atrakcyjniejsze, gdyż są pozbawione defektów, jakie mogą dotykać żywych drzewek.

Różnorodne modele

W kontekście klasycznych drzewek PVC w tym rozmiarze mamy do zaproponowania naprawdę szeroki wybór. Poszczególne warianty odbiegają od siebie stylem wykonania, a więc liczbą czy długością gałązek, ich rozpiętością, a nawet układem. Z tego względu dostrzegalne są wyraźne różnice estetyczne, a poza tym mimo tej samej wysokości konkretne modele mogą nawet dość wyraźnie różnić się średnicą. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami w katalogu na naszej stronie, a na pewno znajdziesz odpowiednią choinkę do swojej przestrzeni.

Wygodne zakupy

Jesteśmy sklepem internetowym, więc oferujemy możliwość skorzystania z wygodnej formy zakupów w sieci. Dzięki temu unikniesz konieczności jechania do najbliższego sklepu stacjonarnego w określonych godzinach otwarcia placówki. Co więcej, nie ma wtedy ryzyka, że pojedziesz w celu zakupu choinki, a na miejscu nie znajdziesz takiej, którą chciałbyś nabyć. U nas możesz zobaczyć spokojnie cały dostępny asortyment, przejrzeć parametry poszczególnych produktów i podjąć decyzję bez pośpiechu. To wszystko w dowolnym czasie i bez wychodzenia z domu, a sama zamówiona choinka zostanie dostarczona pod wyznaczony adres - trudno o bardziej komfortowe zakupy.

A może klasyczna lub biała choinka sztuczna świerk na pniu 120 cm?

Choinka sztuczna świerk na pniu 120 cm to szczególnie dekoracyjny wariant, który znajdziesz na dodatek w wersji białej. Stanowią one ciekawą alternatywę, jeżeli chodzi o bardziej tradycyjne drzewka. Oprócz tego mogą posłużyć uzupełniająco, jeżeli w jakimś miejscu miałyby się pojawić dwie tego typu dekoracje. W kontekście opcji ośnieżonych mamy do zaproponowania jeszcze jedną, pięknie wyglądającą choinkę.

Ozdobny model

Choinka sztuczna Alpejska ma strzelistą formę, zatem kształtem przypomina drzewa, które można kojarzyć z krajobrazu, jaki napotka się, wyjeżdżając w Alpy. Stanowi to intrygującą wizualnie i zupełnie odmienną opcję od tradycyjnych drzewek świątecznych, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Dodatkowo jej walory estetyczne wzbogaca fakt, że jest przygotowana na pniu i osadzona na krzyżaku, które są wykonane z prawdziwego drewna. Dodaje jej to uroku oraz naturalnego charakteru.

Wersja ośnieżona

Wspomniane drzewko Alpejskie w tym rozmiarze dostępne jest także w opcji ośnieżonej, w której układające się w dół gałązki są do tego przysypane imitacją śniegu. Daje to bardzo zaskakujący efekt we wnętrzach, który pozwoli zachwycić wszystkich gości i odwiedzających czy klientów, gdy mowa o obiekcie sprzedażowym. Całość, podobnie jak wariant z zielonymi gałązkami, osadzona jest na drewnianej, stylowej podstawie. Warto nadmienić, że w przypadku kategorii białych choinek o tej wysokości dostępny jest u nas jeszcze jeden model, a mianowicie Olivia. Jest to już bardziej tradycyjnie wykonana choinka, która też reprezentuje zimowy klimat. Sztucznym drzewkiem o wysokości 120 cm interesuje wiele osób, gdyż nie można już powiedzieć, że jest to małe drzewko, ale jednocześnie nie jest na tyle duże, żeby wywołać problemy praktyczne czy po prostu ze zmieszczeniem takiej dekoracji w konkretnej przestrzeni. Z tego względu świetnie sprawdzi się w mieszkaniach, sklepach czy biurach. Do wyboru są różne warianty, w tym ozdobne z pniami czy imitacją śniegu. Znajdziesz je w naszej ofercie.