Choinka na pniu 150 cm

Choinka na pniu 150 cm

Choinka na pniu 150 cm to średniej wielkości drzewko, które wyróżnia się szczególnie swoją podstawą. Takie warianty stają się obecnie coraz popularniejsze i dużo osób docenia ich unikalną estetykę. W przypadku takich modeli bardzo ważna jest wysoka jakość wykonania, którą gwarantują tylko sprawdzeni producenci. Takie produkty znajdziesz w naszej ofercie, gdyż dysponujemy asortymentem renomowanej marki Adal.

Spis treści:
Nasza oferta
Zalety takiego drzewka
Wygląd
Funkcjonalność
W jakich miejscach?
Prywatnie Publicznie

Co mamy do zaoferowania w zakresie choinek na pniu 150 cm?

Choinka na pniu 150 cm może być wykonana w różnych stylach, co widać po specyfice takich modeli, które są dostępne w ofercie naszego sklepu. W Wiecznie Żywe Choinki możesz je zamówić wygodnie online, bez wychodzenia z domu. Wybrane produkty zostaną dostarczone pod podany adres i to bez dodatkowych opłat, ponieważ oferujemy darmowy transport do wszystkich zamówień. Zachęcamy do zapoznania się również z ofertą innych choinek sztucznych, a także girland, wianków czy pozostałych dekoracji świątecznych.

Nasze propozycje

Bardzo trafioną propozycją będzie choinka sztuczna na pniu Dakota Mix PE 150 cm, która poza drewnianym pniem i krzyżakiem, posiada dodatkowy atut w postaci gałązek z polietylenu. Dzięki temu pokrycie tego drzewka do złudzenia przypomina żywą choinkę, a same gałązki z PE mają jeszcze bardziej ekologiczny charakter, nadając się do recyklingu. Inną propozycją jest choinka sztuczna Świerk Alpejski 150 cm, która wyróżnia się z kolei formą nawiązującą do krajobrazu, jaki można zobaczyć w Alpach. Elementem charakterystycznym są tu przede wszystkim trochę dłuższe i mocno opadające w dół gałązki. W ofercie mamy też choinkę na pniu Świerk Alpejski ośnieżony 150 cm, w której gałązki te zostały dodatkowo ozdobione materiałem, który przypomina śnieg. Dzięki temu całe drzewko wygląda jak wyjęte z zimowej scenerii, delikatnie przyprószone śniegiem, czym mocno zaskakuje, gdy umieści się je w zamkniętej przestrzeni. Wszystkie choinki posiadają certyfikat TÜV Rheinland, który poświadcza ich jakość oraz bezpieczeństwo.

Jakie atuty ma choinka sztuczna na pniu 150 cm?

Choinka sztuczna na pniu 150 cm jest wyborem dość unikalnym, a na pewno odróżniającym się od drzewek świątecznych, które kojarzy się tradycyjnie z własnych domów czy mieszkań. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które łączy w sobie elementy natury z wykorzystaniem dostępnych obecnie technologii. Może to być intrygująca propozycja dla osób, które dopiero przechodzą z korzystania z żywych drzewek, sięgając po pierwsze modele z tworzywa.

Wyjątkowa stylistyka

Taki model prezentuje się bardzo oryginalnie, ponieważ niewielu osobom choinka sztuczna kojarzy się z takim elementem jak pień. Co więcej, u dobrego producenta taki element wykonany zostaje z prawdziwego drewna, co robi już doprawdy ogromne wrażenie. Taki trzon dodaje całości dekoracji wrażenia pewnej solidności, nawet jeżeli ogólny rozmiar drzewka nie jest bardzo imponujący. Całość prezentuje się nietuzinkowo, a w poszukiwaniu jeszcze większej unikalności można postawić na model ośnieżony.

Drzewka na pniu

Praktyczny wybór

Warianty na pniu są o tyle specyficzne, że gałązki siłą rzeczy rozpoczynają się w nich trochę wyżej, żeby trzon był dobrze wyeksponowany. W dostępnych u nas modelach całość wykończona jest estetycznym krzyżakiem zamiast stojaka, co nie tylko dobrze pasuje do całości dekoracji, ale zajmuje przy okazji mniej powierzchni. Na tym tle widać praktyczny wymiar takiego drzewka, które pozwala zagospodarować obszar pod samą choinką. Spokojnie można tam umieścić inne ozdoby, do czego można wykorzystać nawet girlandy czy wianki sztuczne z naszego sklepu. Pod taką choinką świetnie będą wyglądać prezenty - zarówno te prawdziwe, jak i atrapy, które mają posłużyć tylko za dekorację.

Gdzie będzie pasować choinka na pniu 150 cm?

Choinka na pniu 150 cm posiada dość uniwersalne wymiary, które z tego tytułu będą pasować do wielu przestrzeni. Do dekoracji o takich parametrach nie trzeba dużej powierzchni i spokojnie może się ona zmieścić nawet w dość kameralnych pomieszczeniach. Co więcej, można się zdecydować na ustawienie jej na podłodze, lecz równie dobrze sprawdzi się ustawiona na delikatnym podwyższeniu.

Przestrzenie prywatne

Coraz więcej osób szuka odmiany w zakresie drzewek świątecznych do swoich domów i mieszkań, chcąc odejść nieco od klasyki. Wariant o wysokości 150 cm to choinka dość często wybierana do prywatnych powierzchni, które nie są zbyt obszerne. Sprawdza się to doskonale w wielu 2-pokojowych mieszkaniach czy nawet w kameralnych domach. Opcja na pniu jest w tej sytuacji o tyle ciekawa, że choć choinka nie jest bardzo duża, będzie się wyróżniać. Połączenie gałązek ze sztucznym igliwiem z naturalną, drewnianą podstawą, jest mocno współczesna, wpasowując się dobrze do nowoczesnych i minimalistycznych aranżacji. Dużym plusem tej choinki jest przy okazji fakt, że nie wymaga ona dużej ilości ozdób, ponieważ sama w sobie przedstawia dużą wartość dekoracyjną. Na pewno warto o niej pomyśleć w przypadku gospodarstw domowych, gdy poszukujesz drugiej choinki lub takiej, która zastąpi tradycyjne drzewko, wprowadzając w kolejnym sezonie świątecznym pewien powiew nowości i świeżości.

Wybrane obszary publiczne

Takiej średniej wielkości choinka na pniu jest bardzo intrygującym pomysłem nie tylko z myślą o prywatnym użytku, ale i w niektórych obszarach publicznych. Będzie pasować szczególnie tam, gdzie nie można sobie pozwolić na dużą choinkę, ale chcesz, żeby dekoracja wyróżniała się i przyciągała wzrok. Dzięki swojej formie choinka nie zajmie dużo miejsca w poziomie i jest bardzo funkcjonalna. Można to docenić choćby w przypadku drzewek, które mają się znaleźć w biurach. Taka choinka może się pojawić przy recepcji, a nawet w pomieszczeniach pracowniczych. Oprócz tego taki model może być doskonałym pomysłem, jeżeli chodzi o niezbyt duże punkty handlowo-usługowe. W takich obiektach właściciele zawsze chcą zadbać o świąteczny nastrój, ale przy tym liczy się dla nich to, żeby nie zabrać zbyt dużo miejsca potrzebnego na ekspozycję oferty czy zagwarantowanie swobody klientom i pracownikom. Drzewko na pniu o wysokości 150 cm można ustawić nawet na ladzie czy w pobliżu sklepowej witryny, żeby robiło duże wrażenie na wszystkich oglądających, jednocześnie nie przeszkadzając w codziennym funkcjonowaniu. W takich miejscach można też bardzo docenić fakt, że taka choinka może być bardzo delikatnie przystrojona, a nawet można ją pozostawić w podstawowej formie, więc firma nie musi inwestować w dużą liczbę ozdób, które trzeba by było potem przechowywać pomiędzy sezonami. Choinka na pniu o wysokości 150 cm pięknie się prezentuje, nawiązując do tradycji, ale przygotowanej w nowoczesnej formie. Może to być ciekawy wybór do gospodarstw domowych i niektórych rejonów publicznych. Kilka modeli o takiej charakterystyce znajdziesz w ofercie sklepu Wiecznie Żywe Choinki. Zapraszamy do kontaktu.