Białe choinki na pniu

Białe choinki na pniu

Białe choinki na pniu cieszą się sporym zainteresowaniem ze względu na swój piękny i nowoczesny wygląd. Wyraźnie podkreślony trzon i pokryte śniegiem gałązki imitujące igliwie tworzą efektowną całość. Umieszczone we wnętrzach zaskakują gości i doskonale dopasowują się do pomieszczeń urządzonych we współczesnym stylu. Warto o nich pomyśleć, jako alternatywie dla klasycznego drzewka świątecznego lub uzupełniającej dekoracji. Różne modele ośnieżone, w tym na pniu, znajdziesz w naszym sklepie.

Spis treści
Czemu warto rozważyć taki zakup?
Zalety estetyczne
Zaskoczenie
Do nowoczesnych aranżacji
W obszarach mieszkalnych, biurowych czy usługowych
Różne warianty ośnieżone w naszym sklepie
Model na pniu
Inne białe wersje.

Dlaczego warto zastanowić się nad białą choinką na pniu?

Biała choinka na pniu to wariant niezwykle efektowny. Dużo osób docenia w sztucznych drzewkach wyraźnie podkreślony pień, który dodaje takim ozdobom naturalnego charakteru. Z kolei ośnieżone igliwie przywodzi na myśl przyprószone śniegiem drzewa, które widzi się, jadąc w góry. Z pewnością jest to bardzo atrakcyjne wizualnie, a dodatkowo taka dekoracja umieszczona we wnętrzach wywołuje zaskoczenie. To efekt, którego nie da się uzyskać w przypadku żywych choinek, które zawsze są zielone. Taka estetyka będzie pasować do różnych pomieszczeń, choć szczególnie dobrze komponuje się z minimalistycznymi, nowoczesnymi aranżacjami. Z takich wariantów z reguły korzysta się w przestrzeni mieszkalnej, ale z powodzeniem mogą one również zdobić biura i punkty usługowe. Można je traktować zarówno, jako alternatywę dla klasycznych choinek, ale i niezależne od nich, w formie dodatkowych dekoracji.

Atuty wizualne

Drzewka na pniu są chętnie wybierane przez wiele osób, gdyż wyraźny pień podkreśla stabilność i solidność choinki. Przy okazji kojarzy się oczywiście z czymś naturalnym. Efekt ośnieżenia jest tymczasem czymś unikalnym, dostępnym tylko dla wariantów sztucznych, gdyż naturalny śnieg oczywiście rozpuści się we wnętrzach. Wstawienie takiego białego drzewka do pomieszczenia daje możliwość wykreowania zimowej atmosfery, nawet jeżeli za oknem brakuje śniegu lub pada deszcz. W praktyce coraz częściej okres Świąt Bożego Narodzenia kojarzy się właśnie z taką pogodą, przez co wiele osób może odczuwać niedobór świątecznego klimatu, co można nadrobić właśnie taką dekoracją. Co istotne, stojak, na którym trzyma się drzewko jest wykonany ręcznie z naturalnego drzewa. Robi to dużo lepsze wrażenie wizualne niż plastikowy lub styropianowy stojak, który często można spotkać wśród choinek innych producentów.

Efekt zaskoczenia

Tradycyjne choinki wciąż potrafią zachwycać wyglądem i przystrojeniem, lecz są obrazkiem, do którego każdy się już przyzwyczaił. Wręcz oczywiste jest, że w większości domów, mieszkań oraz przestrzeni publicznych, od połowy grudnia do przynajmniej połowy stycznia widać zielone drzewka przystrojone łańcuchami i bombkami. Wstawienie do zamkniętego obszaru białego modelu choinki na pniu jest jednak rzadko spotykane i nadaje wnętrzu pożądanego efektu zaskoczenia. Dzięki temu łatwiej jest zachwycić gości, gdyż zobaczą oni dekorację wyróżniającą się na tle wielu innych.

Znakomite do nowoczesnych wnętrz

Przy wielu dostępnych stylach aranżacyjnych dużo osób stawia na te nowoczesne, oparte często na minimalistycznym podejściu i dość stonowanej kolorystyce. Choinki białe bardzo pasują do takich wystrojów, gdyż są dość innowacyjne. W pomieszczeniach sprawiają również wrażenie dostojnych i eleganckich. Świetnie będą pasować do minimalistycznej i jasnej przestrzeni, dodając jej pewnego wysublimowanego chłodu - oczywiście taką choinkę można ocieplić umiejętnym doborem ozdób. Należy jednak dodać, że takie choinki przypominają po prostu świeżo wycięte i przyniesione drzewka, zatem mogą dobrze pasować również do innych aranżacji, nie tylko tych typowo nowoczesnych.

Alpejski 60 cm ośnieżony flock treeAlpejski 180 cm ośnieżony flock tree

W przestrzeni mieszkalnej, ale i biurowej czy usługowej

Warto mieć na uwadze, że tego typu drzewko można wykorzystać na dwa sposoby. Nieco większy model może zastąpić tradycyjną, zieloną choinkę. To rozwiązanie dla osób, które chcą zaskoczyć czy po prostu odejść nieco od standardu, który można spotkać w większości domów. Takie drzewko z powodzeniem można traktować również, jako dekorację uzupełniającą. W przestrzeni mieszkalnej można więc wybrać klasyczną choinkę do salonu, a wariant biały umieścić w sypialni, kuchni czy korytarzu. Dodatkowo takie ośnieżone wersje są chętnie wybierane także do innych obszarów, niekoniecznie prywatnych. Mogą być bardzo ciekawym wyborem do przestrzeni biurowych, często minimalistycznych i nowoczesnych, z którymi będą się świetnie komponować. Można o nich pomyśleć też w przypadku restauracji oraz obiektów usługowych, gdzie klienci z pewnością docenią ich wyjątkowe walory estetyczne.

W Wiecznie Żywe Choinki znajdziesz białe choinki na pniu i nie tylko

W naszym sklepie proponujemy białe choinki na pniu w formie efektownego Świerka Alpejskiego. Oferta drzewek ośnieżonych jest jednak szersza i obejmuje nie tylko takie z podkreślonym pniem, ale i bardziej klasyczne drzewka świąteczne. Z pewnością znajdziesz zatem model spełniający oczekiwania i odpowiedni do danego wnętrza. Produkty zamówisz internetowo w Wiecznie Żywe Choinki oraz z wygodną dostawą.

Świerk Alpejski Ośnieżony

Jedną z naszych propozycji dla osób szukających takiego drzewka jest Świerk Alpejski Ośnieżony. To choinka o strzelistej i delikatnej formie, z pniem oraz stojakiem wykonanym z naturalnego drewna. Wspaniale nawiązuje do alpejskiego, górskiego krajobrazu, który można przemycić do swojego domu czy mieszkania. Model dostępny jest w kilku wariantach, jeżeli chodzi o rozmiar. Opcje o wysokości 60 czy 90 cm można umieścić na meblach czy nawet parapecie, jako dodatkową dekorację lub po prostu w niewielkich pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na duże drzewko. Dostępne są także wersje o 120, 150 i 180 cm wysokości. Szczególnie dwie ostatnie z powodzeniem sprawdzą się jako alternatywa dla głównej choinki, zwłaszcza w mieszkaniach.

Inne białe choinki w ofercie

W Wiecznie Żywe Choinki posiadamy kilka wariantów choinek ośnieżonych, nie tylko na pniu. Klasycznym wyborem, lecz w ośnieżonej formie jest model Olivia, mierzący od 120 do nawet 240 cm. Jeżeli szukasz klasyki w mniejszym wydaniu, to optymalne będą modele ośnieżone Mini, od 40 do 80 cm. Wśród naszych białych propozycji znajdują się również specjalne dekoracje - Drzewka Alpejskie w Jucie, a więc zestaw trzech ośnieżonych choinek umieszczonych na podstawie przypominającej zmarzniętą i obtoczoną śniegiem glebę. Nasza oferta stale się rozszerza, dlatego wkrótce możesz spodziewać się nowych wariantów białych choinek. Jeśli szukasz zatem białego drzewka, lecz niekoniecznie z wyraźnie podkreślonym pniem, to polecamy wybór któregoś z tych produktów. W naszym sklepie zamówienia są realizowane w pełni internetowo, a wybrany asortyment będzie dostarczony w wyznaczone miejsce i to w ramach darmowej dostawy. W segmencie choinek sztucznych dużo osób szuka modeli na pniu lub ośnieżonych. Wyjątkowo atrakcyjne są zatem warianty łączące te dwa rozwiązania. Będą się one efektownie prezentować, a do tego zaskakiwać, gdy umieści się je w domach, mieszkaniach, biurach czy przestrzeniach sprzedażowych. Polecamy wybór Świerka Alpejskiego Ośnieżonego lub innego z białych drzewek dostępnych w naszej ofercie.