Gęsta girlanda świąteczna

Gęsta girlanda świąteczna

Gęsta girlanda świąteczna to jedna z najciekawszych dekoracji, po jakie można sięgnąć w okresie Bożego Narodzenia. Wynika to w dużej mierze z ogromnej elastyczności w jej wykorzystywaniu. Ze względu na swoją formę może być przymocowana w różnych miejscach, wzbogacając wiele pomieszczeń oraz obszarów, zarówno prywatnych, jak i publicznych. Przy takiej charakterystyce ozdoba przedstawia ogromną wartość, a do tego można ją przystroić czy zestawić z innymi produktami.

Spis treści:
Skorzystaj z naszej oferty
Przegląd produktów z tej kategorii
Najwyższa jakość
Dlaczego warto wybrać sztuczną?
Dopracowana estetyka i trwałość
Duże możliwości przystrojenia
Odpowiednia nawet dla alergików

Wybierz gęstą girlandę świąteczną z naszego sklepu

Gęsta girlanda świąteczna to często wybierany produkt, ponieważ takie modele prezentują się wyjątkowo okazale. Poszukując wariantów o takiej specyfice, dobrze jest się skupić na modelach, w których gałązki wyglądają identycznie jak naturalne. Nieco gorzej sprawdzą się zapewne te imitujące pokrycie sosnowe, gdyż igliwie jest na nim rozłożone zdecydowanie rzadziej. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu Wiecznie Żywe Choinki i zapoznania się z atrakcyjną ofertą.

Przegląd produktów z tej kategorii

W kategorii dostępnych u nas girland znajdziesz naprawdę dużo propozycji. Poszczególne wersje odbiegają od siebie detalami wykonania, ale wszystkie łączy przepiękny wygląd. Ciekawą propozycją jest girlanda żyłkowa, która jest bardzo puszysta. Z kolei model Rocky żyłka + PE to całkowicie unikalny wariant łączący w sobie atuty wersji żyłkowej z dodatkiem igliwia z polietylenu, co podkreśla tylko ekskluzywny charakter produktu. Polecamy też inne kolekcje, w których wykorzystano polietylen, czyli girlandy: Nevada MIX PE, Premium MIX PE czy Noel MIX PE (dostępna także w wyjątkowej wersji Noel MIX PE Ośnieżony). Osobom lubiącym klasykę z pewnością spodoba się opcja Standard seria Apollo lub jeszcze bardziej zagęszczona Deluxe seria Apollo. Pięknie prezentuje się również girlanda Świerkowa. Wszystkie wymienione modele są dostępne w różnych rozmiarach i mają prostą formę, więc można je kształtować przy wieszaniu. W ofercie mamy poza tym atrakcyjne girlandy o wyrobionym już kształcie, czyli Rogale i Fason Rogal. Jeżeli poszukujesz girlandy, która jest już dodatkowo przyozdobiona, postaw z kolei na model Fason Rogal z kokardami.

Najwyższa jakość

W sklepie oferujemy produkty marki Adal, czyli renomowanego producenta choinek sztucznych i innych ozdób świątecznych. Dzięki temu zyskujesz pewność, że jest to sprawdzony asortyment, który poza pięknym wyglądem zapewnia długotrwały, wieloletni użytek. O klasie wyrobów świadczy najlepiej fakt, iż dostępne u nas girlandy bożonarodzeniowe mają certyfikat TÜV Rheinland, zatem przeszły pomyślnie testy jakości i bezpieczeństwa.

Girlandy

Szukasz gęstej girlandy świątecznej? Najlepiej wybrać sztuczną

Gęsta girlanda świąteczna może być oczywiście naturalna. Decydując się na taką opcję, można poszukać gotowych, uplecionych już wersji lub zrobić dekorację własnoręcznie. Wbrew pozorom nie jest to jednak proste, szczególnie gdy liczy się na to, że powierzchnia będzie rzeczywiście puszysta i spora objętościowo. Do tego trzeba się wtedy liczyć z pewnymi mankamentami, więc zdecydowanie warto rozważyć zakup dobrej klasy produktu z materiałów syntetycznych.

Dopracowana estetyka i trwałość

Podobnie jak w przypadku choinek sztucznych, tak i w kontekście girland widać sporą przewagę nad żywymi odpowiednikami w kontekście wyglądu. Obecne technologie i wykorzystywane materiały pozwalają doskonale oddać prezencję naturalnego igliwia. Co więcej, takie gałązki będą pozbawione skaz, a kolor będzie cały czas nasycony i zachwycający. Dekoracja może być z kolei zawieszona tak długo, jak chcesz, bez obaw o opadające igiełki, które trzeba będzie sprzątać, a przez które girlanda po kilku dniach przerzedzi się i utraci swoją atrakcyjność. Wersje sztuczne nie tylko dłużej wytrzymują w trakcie jednych Świąt, ale nadają się do wykorzystywania ich w kolejnych latach. Dodatkowym plusem jest ich zwiększona odporność na warunki pogodowe - takie girlandy możesz wykorzystać spokojnie na zewnątrz, a w środku ustawić je nawet w pobliżu źródeł ciepła.

Duże możliwości przystrojenia

Girlandy, podobnie jak choinki, świetnie nadają się do przystrajania. Można tu skorzystać w zasadzie z wszelkich tradycyjnych zawieszek czy bombek, ale również oświetlenia, najlepiej LED-owego. Gęstość i wytrzymałość dekoracji będzie jednak w tym przypadku kluczowa, aby dodatkowe ozdoby rzeczywiście robiły wrażenie, a potem utrzymywały się na girlandzie już po jej zawieszeniu. Puszyste produkty z mocnego tworzywa sztucznego stwarzają przy tym mnóstwo możliwości. W klasycznych wnętrzach często najlepiej sprawdza się piękna girlanda podkreślona jedynie odrobiną zawieszek, z kolei w aranżacjach bardziej nowoczesnych lepszym wyborem może być taka pokryta niemalże w całości światełkami. Wybierając taki produkt, można się jednak zdać już w pełni na swoją wizję, ponieważ uda się na nim zamontować niemalże dowolne elementy ozdobne. Girlanda to fantastyczna dekoracja, przy czym świetnie odnajduje się w ramach większych opraw. Dostępne u nas produkty z tej kategorii rewelacyjnie korespondują z choinkami sztucznymi czy wiankami. Można je również uzupełnić o nasze inne dekoracje świąteczne, które jeszcze bardziej wzbogacą taką aranżację.

Odpowiednia nawet dla alergików

Dekoracje bożonarodzeniowe zachwycają co prawda wszystkich, ale naturalne igliwie jest często problemem dla osób o dużej wrażliwości alergicznej. Niestety znaczna część ludzi nie może przebywać dłużej przy żywych choinkach i to samo będzie się tyczyło naturalnych girland, a te znajdują się często w dość newralgicznych miejscach, a więc przy drzwiach wejściowych czy schodach. W takiej sytuacji nawet przychodzący z odwiedzinami goście nie unikną dość bliskiego kontaktu z dekoracjami. Wybierając girlandę sztuczną, nie trzeba się obawiać o domowników ani odwiedzających, ponieważ nie wydziela ona żadnych pyłków, które mogłyby wywołać niepożądane reakcje. Jest to przy okazji argument przemawiający za wybraniem takich produktów nie tylko do domów, ale i w warunkach publicznych, a więc sklepach, punktach usługowych, restauracjach czy całych galeriach handlowych, gdzie takie girlandy będą piękne, a przy tym bezpieczne dla wszystkich klientów. Girlanda na Boże Narodzenie może być samodzielną dekoracją czy pięknym dopełnieniem aranżacji, w której pojawiła się choinka sztuczna. Zależnie od charakterystyki całej oprawy można ją odpowiednio przystroić zawieszkami lub oświetleniem. Wysokiej jakości girlandy w wielu rozmiarach i o różnych stylach wykonania znajdziesz w naszej ofercie. Poza tym posiadamy szeroką ofertę choinek sztucznych, w tym modeli małych, dużych, gigant, wykonanych z polietylenu, PVC oraz żyłki. Zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.