Choinka do firmy

Choinka do firmy

Spis treści:
Wybierz asortyment z naszego sklepu
Przegląd oferty
Dlaczego modele sztuczne?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze?
Dopasowanie do profilu działalności
Rozmiar a powierzchnia biura
Dlaczego jest to tak istotne?
Wpływ na wizerunek

Choinki dla firm znajdziesz w sklepie Wiecznie Żywe Choinki

W naszym sklepie nie brakuje ciekawych propozycji, jeżeli chodzi o choinki sztuczne dla firm. Odnajdziesz warianty o niemalże dowolnych rozmiarach, ale i różnych stylach wykonania, więc z pewnością uda się znaleźć coś odpowiedniego do każdego biura i punktu biznesowego. W takich miejscach wręcz wskazane jest zrezygnowanie z żywych drzewek na poczet modeli syntetycznych, co ma uzasadnienie zarówno praktyczne, jak i wizerunkowe.

Przegląd oferty

Ze szczegółami dostępnego asortymentu możesz się zapoznać w zakładce z ofertą. Pogrupowaliśmy tam choinki według przejrzystych działów, katalogując je pod kątem parametrów wielkościowych czy materiałów, z których zostały wykonane. W każdym z nich odnajdziesz od kilku do kilkunastu modeli do wyboru, które mają swoją specyfikę estetyczną, dotyczącą choćby ilości czy układu samych gałązek. Wśród choinek sztucznych małych do 80 cm odnajdziesz bardziej kompaktowe, ale piękne drzewka świąteczne, które będą doskonałe do ustawienia ich na meblach. W średniej wielkości siedzibach firm często dobrze sprawdzają się warianty o parametrach zbliżonych do tych, które wybiera się najczęściej do własnych domów czy mieszkań. W poszukiwaniu czegoś bardziej klasycznego polecamy zatem choinki sztuczne PVC od 90 cm do 240 cm czy choinki sztuczne żyłkowe do 240 cm. Z kolei choinki Premium PE do 240 cm to przegląd modeli, w których poza standardowymi gałązkami z PVC uwzględniono na zewnątrz gałązki z PE, które są elastyczne i bardzo trwałe, a przede wszystkim rewelacyjnie imitują naturalne igliwie. Jeżeli przestrzeń biurowa jest duża metrażowo i chcesz wstawić do niej proporcjonalnie większą dekorację, odpowiednie produkty znajdziesz wśród dużych choinek sztucznych od 270 cm do 500 cm. W razie pytań czy niejasności zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego modele sztuczne?

Za wyborem modeli sztucznych przemawia obecnie wiele argumentów, tym bardziej w kontekście przestrzeni takich jak siedziby i biura firm czy obiekty sprzedażowo-usługowe. Przede wszystkim taka choinka będzie prosta w rozstawieniu, a po przystrojeniu nie trzeba się przejmować koniecznością podlewania drzewka czy sprzątania opadającego z niego igliwia. Choinka może stać tak długo, jak chcesz, a potem można ją już złożyć i spokojnie przechowywać z myślą o kolejnych sezonach. Tutaj widać kolejny atut, czyli fakt, że z nowoczesnych choinek sztucznych można korzystać długimi latami, w których trakcie inwestycja ta okaże się opłacalna finansowo i bardziej ekologiczna od kupowania w tym czasie kolejnych żywych drzewek. Tym samym firma może się pochwalić ekonomicznym i proekologicznym podejściem. Dostępne u nas choinki z pewnością sprawdzą się tymczasem w długoterminowej perspektywie, a o ich wysokiej jakości świadczy najlepiej prestiżowy certyfikat TÜV, którym odznaczono te wyroby.

Choinki sztuczne w dekoracji

Na co zwrócić uwagę, wybierając choinkę do firmy?

Choinka do firmy to odpowiedzialny wybór, ponieważ nawet mając dobre intencje, można czasem wybrać dekorację, która niekoniecznie będzie pasowała do danego miejsca. Na pewno trzeba rozważyć dobór ozdoby stosownej do specyfiki prowadzonej działalności. Mowa tu choćby o atmosferze pracy w danym miejscu czy nawet charakterystyce branży. W dalszej kolejności koniecznie zaplanuj rozmiar choinki tak, żeby była ona dopasowana do możliwości, jakie daje konkretne biuro.

Dopasowanie do profilu działalności

Choć często można zapomnieć o takich szczegółach, potrafi to prowadzić do niezbyt korzystnych wpadek. Decydując o takich detalach jak okolicznościowe dekoracje, zawsze bierz pod uwagę specyfikę działalności swojej firmy. W końcu nieco inne rzeczy pasują do kancelarii prawnej czy przedsiębiorstwa ubezpieczeniowego, a zgoła odmienne do agencji reklamowej czy innej firmy o charakterze mocno kreatywnym. W tych pierwszych stawia się raczej na klasykę i prostotę, z kolei w tych drugich można sobie pozwolić na dużo więcej, w tym elementy odważne, zabawne i mocno kolorowe. W okresie Bożego Narodzenia powinno się pod tym kątem dobierać również samą choinkę oraz jej planowane przystrojenie. Podstawą jest to, żeby taka dekoracja pasowała potem do wystroju całego miejsca pracy i samego profilu, jakim charakteryzuje się dany podmiot.

Rozmiar a powierzchnia biura

Poza stylem wykonania choinki kluczowy jest jej rozmiar. Choć często pojawia się pokusa, żeby wybrać po prostu drzewko jak największe, nie zawsze będzie to optymalne rozwiązanie. Ogromna choinka w kameralnym biurze będzie wyglądać groteskowo, a do tego zajmie pewnie większość przestrzeni. Czasem równie trafioną dekoracją może być tymczasem niewielkie drzewko świąteczne ustawione na ladzie recepcji czy biurku pracownika. Zawczasu warto się zastanowić, którym z tych tropów pójść i wybrać choinki, które swoim rozmiarem będą przy okazji pasowały do metrażu danego miejsca, dzięki czemu będą wyglądać w takiej lokalizacji naturalnie i odpowiednio.

Dlaczego choinka w firmie może być tak ważna?

Wbrew pozorom choinka w firmie może mieć bardzo duże znaczenie. Brak takiej dekoracji potrafi być negatywnie odebrany, a w czasach błyskawicznie rozpowszechnianych wiadomości może to nawet nadszarpnąć renomę przedsiębiorstwa w oczach innych. Przede wszystkim takie detale wywierają jednak duży wpływ na atmosferę w zespole pracowniczym, a przez to nawet na wyniki osiągane w tygodniach wokół Bożego Narodzenia.

Wpływ na wizerunek

Na wizerunek firmy w oczach pracowników czy klientów wpływa każdego dnia wiele różnych aspektów, a część z nich może się wydawać mało istotna. W związku z dużą wagą świąt Bożego Narodzenia w naszej kulturze brak choinki w miejscu pracy może być nawet odebrany negatywnie. Jest to szczególnie widoczne w obecnych czasach, gdy większość firm korzysta z mediów społecznościowych, żeby dzielić się na bieżąco wydarzeniami w danym przedsiębiorstwie. Drzewo świąteczne w firmie powinno być dopasowane stylem i rozmiarem do prowadzonej działalności oraz przestrzeni biurowej. Powinno o to zadbać każde przedsiębiorstwo, ponieważ pomaga to budować dobry wizerunek firmy w oczach innych. Wysokiej jakości modele sztuczne zamówisz w sklepie Wiecznie Żywe Choinki.