Choinka Slim

Choinka Slim

Choinka Slim jest opcją nadzwyczaj elegancką, a do tego niesie za sobą wiele atutów czysto praktycznych. Takie drzewka naprawdę dobrze się prezentują, jednocześnie nie ograniczając dostępnej przestrzeni, co bywa istotne nie tylko w domach, ale i niektórych miejscach o charakterze publicznym. Wiele wariantów sztucznych drzewek w różnych rozmiarach znajdziesz w ofercie Wiecznie Żywe Choinki. Jesteśmy sklepem internetowym, więc forma zakupów będzie bardzo wygodna.

Spis treści:
Zalety drzewka w tej wersji
Wygląd
Łatwe zdobienie
Nasza oferta
Do przestrzeni prywatnych
Do obszarów publicznych
Większe warianty

Co przemawia za wyborem choinki sztucznej Slim?

Choinka sztuczna Slim Line jest naprawdę efektowna wizualnie i będzie pasowała do gustownie urządzonych wnętrz. Jej specyfika wiąże się tymczasem z ograniczoną szerokością, więc w praktyce nie zajmuje ona tak dużo przestrzeni. Świetnie sprawdzi się dla osób, które cieszy widok przystrojonego drzewka, lecz jednocześnie nie są oni entuzjastami samego procesu zdobienia, który w tym przypadku przebiegnie bez problemów.

Estetyka

Choinki mogą mieć różny styl, a poszczególne osoby preferują odmienne rozwiązania. Niektórzy uwielbiają bardzo rozłożyste i nieregularne drzewka, jednak w tym przypadku mowa o smukłym i dość standardowym wariancie, który wygląda przy tym równie atrakcyjnie. Taka wąska forma i prosta linia dodaje przy okazji dekoracji eleganckiego stylu. Z pewnością przypadnie to do gustu wielu odbiorcom.

Do małych przestrzeni

Drzewko to charakteryzuje się małą średnicą. Oznacza to, że swoją szerokością zajmuje mniej miejsca, co w praktyce bywa bardzo korzystne, jeżeli chodzi o mniejsze przestrzenie. Przestrzeń wokół drzewka może wtedy utrzymać swój funkcjonalny charakter, ale niektórzy korzystają z tego, żeby umieścić wokół jeszcze jakieś dodatkowe dekoracje świąteczne. Taka choinka będzie zatem naprawdę praktyczna i stworzy wiele możliwości aranżacyjnych.

Łatwe zdobienie

Większości osób podobają się choinki, lecz nie każdy jest entuzjastą samej czynności ich strojenia. Dotyczy to szczególnie rozłożystych i gęstych wariantów, gdzie dotarcie do poszczególnych partii gałązek bywa sporym wyzwaniem. W tym przypadku drzewko wciąż jest pełne igliwia, lecz same gałązki są odpowiednio krótsze. Wygodne i proste jest więc osadzenie na nich łańcuchów, bombek czy światełek. To zatem kolejny aspekt praktyczny, który przemawia za wyborem takiego wariantu.

Slim Line

Czy choinka Slim Line 180 cm to odpowiednia dekoracja do domu?

U nas znajdziesz choinkę Slim Line 180 cm, ale i szereg innych wariantów dekoracji świątecznych w postaci sztucznych drzewek różnej wielkości. Z powodzeniem uda się je dopasować do każdych warunków, a takie wysokiej jakości modele sztuczne naprawdę dobrze wyglądają choćby w gospodarstwach domowych. Często są odpowiednim rozwiązaniem w zakresie przestrzeni biurowych oraz sprzedażowych. Dysponujemy również ogromną wersją, dedykowaną raczej na place czy do galerii handlowych.

Parametry

Posiadamy wiele wariantów, jeżeli chodzi o wysokość tego rodzaju dekoracji zimowej. Mogą to być mniejsze i średnie choinki od 150 do 240 cm, czyli w często wybieranych i dość klasycznych rozmiarach. Warto przy tym zwrócić uwagę na ich ograniczoną średnicę. W przypadku standardowego modelu o wysokości 180 cm, średnica wynosi 120 cm, podczas gdy w bardziej rozłożystych wariantach może to być i kilkadziesiąt centymetrów więcej. Jeżeli chodzi o model Slim Line, to dysponujemy także dużymi wariantami od 270 do 500 cm.

Do domów i mieszkań

Marzysz o wysokiej choince, ale nigdy nie mogłeś sobie na nią pozwolić ze względu na ograniczony metraż poszczególnych pomieszczeń w domu? Omawiany model będzie w tej sytuacji doskonałym wyjściem. Posiadając odpowiednio wysoko osadzone stropy, nie trzeba się ograniczać przy wyborze drzewka, a jego zwężona średnica sprawi, że na pewno uda się je dopasować nawet do niewielkich pomieszczeń. Przy okazji taka choinka nie wywoła wtedy efektu przesytu czy przytłoczenia wnętrza, a przede wszystkim nie ograniczy funkcjonalności strefy mieszkalnej. Przy takiej wersji tuż obok mogą się znajdować inne elementy wyposażenia i na pewno uda się je ustawić tak, żeby w żaden sposób nie zakłócić samego przemieszczenia się po danej przestrzeni. Jest to świetny wybór w kontekście wielu mieszkań, które często sprawiają kłopot, jeżeli chodzi o większe choinki, które zwyczajnie się tam nie mieszczą. Wąski model na pewno dopasowuje się nawet do lokali 2-pokojowych, a zależnie od metrażu być może i do kawalerek, nie zaburzając w żaden sposób komfortu samych lokatorów.

W biurach czy punktach usługowych

Choinki są na tyle znaczącym i umocnionym w naszej kulturze symbolem, że pojawiają się już nie tylko w przestrzeniach prywatnych. Coraz częściej można się spotkać z tym że przystrajają obszary biurowe. Częstym problemem jest jednak to, że właściciele firm nie chcą wstawiać do takich wnętrz obszernych choinek, żeby nie utrudniały one sprawnego funkcjonowania miejsca pracy. Warianty z kolekcji Slim Line będą w tym przypadku doskonałe i mogą być nieco większe, jeżeli chodzi o wysokość, lecz przy ograniczonej szerokości nie sprawią żadnych kłopotów. Można je wtedy umieścić w recepcjach czy nawet w samych pomieszczeniach pracowniczych. Z podobnych względów modele o takiej charakterystyce mogą być świetnym wyborem w zakresie mniejszych i średniej wielkości obiektów sprzedażowych lub usługowych. Taka choinka będzie wyrazistym akcentem, jednocześnie niezajmującym wiele miejsca potrzebnego personelowi oraz klientom.

Model gigant

Wąskie choinki są poszukiwane nie tylko w codziennych wnętrzach, ale i z myślą o szczególnie efektownych oprawach w większej skali. Z tego względu powstał i model Gigant Exclusive Slim, czyli wielkie drzewo świąteczne, które w największych wersjach sięga ponad 15 metrów. Doskonale odnajdzie się choćby w galeriach handlowych, gdzie nie zabierze miejsca po bokach, które mogłoby być przeznaczone na utrzymanie komfortowych korytarzy komunikacyjnych czy z myślą o innych dekoracjach w ramach całości oprawy. Opcja ta łączy ze sobą atuty standardowego modelu Gigant Exclusive z nieco zwężoną podstawą, a co za tym idzie ograniczoną średnicą. Produkt ten, podobnie jak inne choinki z kategorii Gigant jest przygotowywany na zamówienie, więc w celu jego zakupu zachęcamy do kontaktu. Choinka Slim to nowocześnie wyglądające i bardzo efektowne w swojej formie drzewko. Jest przy tym bardzo praktyczne, gdyż można je pięknie przystroić, ale mniejszym nakładem sił. W związku z ograniczoną średnicą takie warianty zajmują mniej miejsca i sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ważna jest oszczędność metrażu. Polecamy wysokiej jakości modele z kolekcji Slim Line dostępne w naszym sklepie.