Choinka sztuczna 180 cm

Choinka sztuczna 180 cm

Choinka sztuczna 180 cm jest jednym z najczęściej poszukiwanych wariantów drzewek. Choinka o takiej wysokości ma wyrazisty charakter i bez problemu pomieści się w większości pomieszczeń. Z tego względu będzie to faworyt u miłośników klasyki, lecz coś dla siebie znajdą i osoby poszukujące pewnej odmiany w postaci mniej tradycyjnych drzewek świątecznych. W naszym sklepie znajdziesz choćby takie z pniem czy ośnieżone, które zrobią na wszystkich duże wrażenie.

Spis treści:
Przegląd oferty
Dlaczego warto wybrać nasze produkty?
Drzewka z drewnianym trzonem
A może warianty ośnieżone?

Szukasz tanich choinek sztucznych 180 cm? Lepiej postaw na sprawdzone modele z naszego sklepu

Nastawianie się na szukanie tanich choinek sztucznych 180 cm nie zawsze jest najlepszym pomysłem. Na rynku wciąż panuje spore zróżnicowanie, jeżeli chodzi o klasę takich wyrobów. Kierując się tylko ceną, można wybrać dekorację, która mocno rozczaruje estetyką. Optymalne jest rozpatrywanie cen w zestawieniu z proponowaną jakością, mając świadomość, że dobry wyrób będzie się sprawował przez lata. W takim czasie inwestycja zwróci się i to z nawiązką, w porównaniu do kupowania w tym czasie wielu żywych choinek czy słabszej jakości wersji syntetycznych. Wysokiej jakości choinki znajdziesz w naszej ofercie.

Z PVC

Choinki z PVC cieszą się niezmiennym uznaniem, będąc pewnym kompromisem między dobrą jakością a atrakcyjną ceną. Nie może dziwić fakt, że w sekcji choinek sztucznych PVC do 240 cm znajdziesz zatem naprawdę szeroki przegląd dostępnych modeli. Wszystkie widoczne tam choinki możesz zamówić w wariancie o wysokości 180 cm. Choinki Naturalna, Carmen, Millenium, Lena i Verona mają mocno tradycyjną formę, różniąc się delikatnie od siebie, jeżeli chodzi o ułożenie, długość czy gęstość gałązek. Piękną formę mają nasze choinki Exclusive i Perfect. Slim Line to wciąż gęste drzewko, ale ze smukłą, atrakcyjną linią. Warianty Silhouette czy Stożek Cone będą z kolei idealne, gdy poszukujesz wąskiej choinki o 180 cm wysokości.

Mix PE

Polietylen zmienił wiele w branży choinek sztucznych, wprowadzając jeszcze wyższą jakość i możliwość doskonałego wręcz oddania wyglądu prawdziwego igliwia. Takie modele znajdziesz w kategorii choinek sztucznych Premium PE do 240 cm. We wszystkich drzewkach z tej sekcji zewnętrzne gałązki są właśnie z PE, podczas gdy całość jest tylko zagęszczona gałązkami PVC. Choinki PE są nieco droższe od tych z samego PVC, ale są za to jeszcze wytrzymalsze i zachwycają designem. W poszukiwaniu dość tradycyjnych choinek w takim wydaniu można wymienić: Noel MIX PE, Premium MIX PE, Rocky MIX PE, Nevada MIX PE, Venus MIX PE czy wariant Daglezja MIX PE. Modele Tajga MIX PE, Tajga II MIX PE i Tundra MIX PE są inspirowane większą egzotyką, a Gaia MIX PE to z kolei niespotykana choinka w skrzyni. Choinka Silhouette MIX PE spełni z kolei oczekiwania osób szukających efektownej, ale węższej choinki.

Żyłkowe

Choinka żyłkowa dzięki swojej konstrukcji wyróżnia się szczególnie gęstością, a w zasadzie puszystością. Takie modele były popularne przed wieloma laty, choć potem straciły trochę na uznaniu, gdy zaczęto je uważać za bardziej narażone na uszkodzenia. Obecne technologie pozwalają jednak na przygotowanie trwałych wariantów o takiej specyfice, które zachęcają wielu odbiorców. Wśród naszych choinek sztucznych żyłkowych do 240 cm znajdziesz kilka kolekcji, a w obrębie każdej z nich dostępny jest rozmiar 180 cm. Świetnym przykładem jest choinka żyłkowa Diana 180 cm, ale polecamy też modele: choinka żyłkowa PVC Royal 180 cm, choinka PE żyłkowa Rocky 180 cm czy choinka sztuczna żyłka PVC Carmen 180 cm.

Choinki sztuczne PVC

Dlaczego od nas?

Decydując się na choinkę sztuczną, chcesz na pewno skorzystać ze wszystkich atutów, jakie posiadają takie modele względem żywych drzewek. Mowa tu przede wszystkim o tym, że z takiej dekoracji można korzystać przez wiele sezonów. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy produkt jest odpowiednio wytrzymały. Warto wybierać zatem choinki od sprawdzonych producentów, a takim jest Adal, który przygotowuje je od wielu lat. W naszym sklepie dostępny jest asortyment tej marki, który posiada oznaczenie TÜV Rheinland, związane z przejściem procesu certyfikacji. To prestiżowe wyróżnienie, które stanowi potwierdzenie, iż sprzedawane przez nas choinki są gwarancją jakości i bezpieczeństwa.

Dekoracyjna choinka sztuczna na pniu 180 cm

Choinka sztuczna na pniu 180 cm to efektowna i charakterystyczna dekoracja świąteczna. Drewniane elementy nie są oczywiście czymś, czego oczekuje się po choinkach, które tylko imitują te naturalne. W oferowanych u nas produktach pień jest tymczasem wykonywany z autentycznego drewna. Daje to znakomity efekt i przyczynia się do tego, że choinki z tej kategorii cieszą się dużą popularnością. Wielu nabywców docenia fakt, że taki trzon dodaje całości uroku i daje pewne poczucie jeszcze większej solidności całego drzewka.

Co proponujemy?

Odpowiednie modele znajdziesz w kategorii choinek sztucznych na pniu do 240 cm. Ciekawą propozycją będzie choinka sztuczna na pniu Olimpia 180 cm, która posiada gęste i efektowne gałązki z PVC osadzone na drewnianej bazie. Jeszcze bardziej intrygującym wyborem może się okazać choinka sztuczna na pniu Dakota MIX PE 180 cm. W tym przypadku zewnętrzne gałązki posiadają igliwie z PE, więc całość dekoracji w jeszcze lepszy sposób odwzorowuje estetykę prawdziwych, żywych drzewek. Propozycją o zgoła innym charakterze może być z kolei choinka sztuczna Świerk Alpejski 180 cm. To drzewko, które nie przypomina najczęściej kojarzonych przez nas choinek, ale skradło serca wielu nabywców przepięknym wyglądem, nawiązującym do krajobrazu spotykanego w Alpach. Jest to zasługa opadających, strzelistych gałązek, lecz nie mniej ważnym elementem dekoracji jest oczywiście pień i krzyżak z drewna.

Biała choinka sztuczna jak żywa 180 cm

Biała choinka sztuczna 180 cm z naszego sklepu będzie się prezentować jak żywa. Oferujemy kilka takich wersji, więc na pewno znajdziesz odpowiednią do swojego wnętrza. Modele ośnieżone bardzo zyskały tymczasem na uznaniu i w wielu gospodarstwach domowych zastępują standardowe, zielone drzewka świąteczne. Zawdzięczają to temu, że drzewko pokryte imitacją śniegu, które znajduje się w zamkniętej przestrzeni, robi ogromne wrażenie i stanowi element zaskoczenia. Do tego białe modele często lepiej pasują do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Takiej choinki warto nie obciążać nadmiernie ozdobami, a na białej bazie często doskonale wyglądają ozdoby w mniej typowych kolorach zieleni czy fioletu.

Wybrane modele

W sekcji choinek sztucznych ośnieżonych do 240 cm odnajdziesz modele, które są dostępne również w popularnym rozmiarze 180 cm. Fanom klasyki, ale w zimowym wydaniu, spodoba się bujna choinka sztuczna ośnieżona Olivia 180 cm czy choinka sztuczna ośnieżona MIX PE Noel 180 cm, której dodatkowym atutem są gałązki z polietylenu. W wysokich, ale niezbyt obszernych pomieszczeniach dobrze sprawdzi się śnieżony Yukon tree 180 cm, czyli węższa choinka o stożkowym kształcie, która ma dzięki temu mniejszą średnicę, więc nie zabierze dużo miejsca. Wreszcie w tej kategorii znajdziesz bardzo dekoracyjny model, jakim jest choinka na pniu Świerk Alpejski ośnieżony 180 cm. Choinka sztuczna 180 cm to popularny wybór, który będzie pasował choćby do większości domów i mieszkań. W kontekście tego rozmiaru mamy do zaoferowania niesamowicie szeroki przegląd oferty, dotyczący drzewek z różnych materiałów czy takich o dodatkowych walorach estetycznych, a więc choćby z pniem czy imitacją śniegu. Zachęcamy do nawiązania kontaktu i wybrania oferty naszego sklepu.