Choinka ośnieżona 150 cm

Choinka ośnieżona 150 cm

Choinka ośnieżona 150 cm to ciekawa alternatywa względem klasycznego, zielonego drzewka świątecznego. Taki model wciąż prezentuje się bardzo naturalnie, lecz nawiązując do estetyki gałęzi przyprószonych śniegiem. W takim rozmiarze dekoracja zmieści się do większości przestrzeni, nawet tych bardziej kameralnych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących średniej wielkości choinki, która będzie jednocześnie mocno zwracała na siebie uwagę.

Spis treści:
Nasz białe drzewka
Oferta Wiecznie Żywych Choinek
Inne propozycje
Zastosowanie
Kwestia rozmiaru
Rosnąca popularność
Jak je przystroić?
Gdzie się sprawdzą?

U nas kupisz choinkę ośnieżoną 150 cm

Choinka ośnieżona 150 cm może być wykonana w różnym stylu. Najlepiej prezentują się takie, które nie będą wyglądały jak na siłę pomalowane na biało, tylko rzeczywiście będą przypominać zimowy krajobraz, z którym można mieć do czynienia w rzeczywistości. Efekt pokrycia śniegiem powinien być zatem wyrazisty, ale jednocześnie na tyle subtelny, żeby użytkownicy mogli docenić estetykę gałązek. Możesz na to liczyć, wybierając asortyment z oferty sklepu Wiecznie Żywe Choinki.

Oferta Wiecznie Żywych Choinek

Jeżeli szukasz czegoś dość tradycyjnego, lecz w białej wersji, polecamy model Olivia, w przypadku którego układ i samo natężenie gałązek są bardzo zbliżone do wyglądu żywych choinek. Wariant ten posiada też charakterystyczny, mocno wyróżniony czubek. Z kolei w poszukiwaniu węższej i bardziej strzelistej formy polecamy wersję Yukon. Jej smukła linia wpływa na niewielką średnicę, więc jest to optymalny wybór do pomieszczeń o niezbyt dużym metrażu, gdy liczy się oszczędne zagospodarowanie powierzchni. Jeżeli oczekujesz naprawdę dużej odmiany od klasyki, wybierz Świerk Alpejski Ośnieżony 150 cm, czyli choinkę o strzelistej formie, którą od razu skojarzysz z obrazkami z urlopu w Alpach. Całość jest osadzona na pniu i atrakcyjnym krzyżaku, które zostały przygotowane z prawdziwego drewna.

Inne propozycje

Jeśli uznasz, że możesz sobie pozwolić na nieco większą choinkę, zdecydowanie godnym polecenia modelem jest Noel MIX PE Ośnieżony, dostępny w rozmiarach 120-240 cm. Takie drzewka są szczególnie gęste i rozłożyste, a same gałązki układają się nieregularnie, w nawiązaniu do prezencji żywych choinek. Gałązki wykonano z udziałem polietylenu, czyli materiału, który wprowadził niejako nową jakość w produkcji choinek sztucznych. Jest on wyjątkowy ze względu na ekologiczny charakter (nadaje się do recyklingu), ale przede wszystkim swoją strukturą i kolorem jeszcze lepiej oddaje wygląd igliwia z prawdziwych drzewek. Jeszcze inną propozycją są Drzewka Alpejskie w jucie ośnieżone, które są nieco mniejsze (w najwyższym punkcie mają 70 cm). W praktyce jest to kombinacja trzech choinek ustawionych na jednej podstawie, co tworzy ciekawą dekorację, która może posłużyć jako alternatywa dla tradycyjnej choinki lub dodatkowa ozdoba. Jeżeli po namyśle wolisz z kolei postawić na zielone drzewko w rozmiarze 150 cm, zapraszamy do zapoznania się z ofertą choinek PVC do 240 cm, choinek Mix PE do 240 cm czy choinek żyłkowych do 240 cm. Bez względu na to, jaki będzie ostateczny wybór, możesz zawsze oczekiwać najwyższej klasy produktu, ponieważ dostępne u nas choinki posiadają prestiżowy certyfikat TÜV Rheinland, co oznacza, że przeszły pomyślnie próby świadczące o jakości i bezpieczeństwie wyrobu.

Gdzie nadaje się choinka ośnieżona 150 cm?

Choinka ośnieżona 150 cm będzie oczywiście modelem sztucznym, gdyż taki efekt nie jest osiągalny w warunkach wewnętrznych w przypadku naturalnych drzewek. Przy dobrze wykonanych wariantach, jak te z naszego sklepu, szybko docenisz jednak atuty związane z tym, że dekoracja nie wymaga specjalnej pielęgnacji i może stać tak długo, jak chcesz. Bez problemu skorzystasz z niej poza tym przez przynajmniej kilka kolejnych sezonów świątecznych.

Choinki ośnieżone

Kwestia rozmiaru

Często można się spotkać z teorią, że im większa choinka, tym będzie ona piękniejsza. W praktyce jednak nie zawsze warto się kierować takim podejściem. Wszystko zależy od możliwości, jakie daje konkretna przestrzeń. Szybko można zdać sobie sprawę, że duża choinka, wstawiona do małego pomieszczenia, straci w nim swoje walory wizualne, ponieważ przytłoczy wnętrze, a przy okazji zabierze pewnie zbyt wiele cennego miejsca użytkowego. Opcja o 150 cm wysokości to wariant, który można sklasyfikować jako choinkę o średniej wielkości. Z jednej strony nie jest ona jeszcze bardzo duża, ale z drugiej okazuje się już dekoracją o pokaźnych wymiarach, która będzie łatwo dostrzegalna i wyrazista. Zależnie od samego metrażu pamiętaj także o możliwości wybrania choinki nieco szerszej lub węższej, tak żeby na pewno pasowała do danego pokoju.

Białe drzewka zyskują na popularności

Białe choinki pojawiają się w coraz większej liczbie miejsc. Jest to rozwiązanie nowoczesne, które pozwala trochę wybić się z rutyny. W końcu większości osób od małego towarzyszą zielone drzewka, które z czasem mogą się wydawać czymś zbyt tradycyjnym. Jeżeli masz takie poczucie, postaw na ośnieżoną choinkę.

Jak je przystroić?

Jednym z tematów, który wzbudza na pewno sporo dyskusji i kontrowersji wśród nabywców, jest to, jak można przystroić białą choinkę. Wielu osobom niesłusznie wydaje się, iż trzeba wtedy zrezygnować z wszystkich standardowych ozdób, które wykorzystałoby się w przypadku zielonego drzewka. W praktyce model z ośnieżonymi gałązkami ma dużą wartość wizualną, którą wzbogacą jednak tylko dodatkowe dekoracje. Jeżeli szukasz czegoś bardziej eleganckiego czy pasującego do minimalistycznych aranżacji, możesz się pokusić o dodatki srebrne (z ewentualną domieszką złotych) czy niebieskie, najlepiej skupiając się przy tym na jednym lub maksymalnie dwóch kolorach. Białe choinki prezentują się zaskakująco dobrze również w czerwonych ozdobach. Warto jednak pamiętać, że taki wybór dalej będzie dobry dla tradycjonalistów, którzy stawiają na sporą ilość, wielokolorowych bombek, łańcuchów i zawieszek. Możliwości są zatem niemalże nieograniczone - drzewko można dopasować do swojej koncepcji i własnych preferencji. Całość oprawy mogą dopełnić girlandy, wianki czy inne dekoracje świąteczne z naszej oferty.

Gdzie się sprawdzą?

Taka choinka będzie dobrym wyborem do średniej wielkości domów i mieszkań. Decydując się na takie modele, możesz zadbać o wyraziste akcenty dekoracyjne we wnętrzu, które nie przeszkodzą jednak w codziennym funkcjonowaniu. Warto zastanowić się nad wyborem takich produktów do przestrzeni publicznych. Materiał, z którego korzystamy do pokrycia choinek imitacją śniegu, ma certyfikat niepalności, więc jest w pełni bezpieczny i takie wyroby jak najbardziej można wykorzystać w warunkach komercyjnych. Jest to ciekawy pomysł choćby w kontekście biur, restauracji czy punktów handlowo-usługowych. Białe drzewko o wysokości 1,5 m wygląda jak przyniesione z lasu w zimowej scenerii. Jest to bardzo urokliwy widok, a sama dekoracja wciąż może być przystrojona na różne sposoby, dopasowując się do tradycyjnych i bardziej nowoczesnych wnętrz. Duży wybór takich wariantów odnajdziesz w naszych katalogach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą choinek, dekoracji świątecznych, wianków i girland, a także zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.