Mała sztuczna choinka na pniu

Mała sztuczna choinka na pniu

Mała sztuczna choinka na pniu to ciekawe rozwiązanie dla osób, które nie mają wiele miejsca, ale chcą postawić na wyrazistą dekorację. Taka wersja ma mocno ozdobny charakter, nawet jeżeli nie imponuje swoimi wymiarami. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dostępna powierzchnia jest mocno ograniczona. Do dyspozycji są różne warianty takich drzewek. Zachęcamy do wybrania tych od sprawdzonej marki Adal, dostępnych w naszym sklepie.

Spis treści:
Wybierz z naszej oferty
Dostępne modele
Jakość
Komfortowy proces zakupowy
Nowoczesne rozwiązanie
Wyjątkowa estetyka
Kwestia ozdobienia

Mała sztuczna choinka na pniu z naszej oferty

Mała sztuczna choinka na pniu sprawdzi się zawsze wtedy, gdy dostępna przestrzeń mocno ogranicza, ale nie chcesz rezygnować z tego bożonarodzeniowego akcentu. W kategorii małych choinek do 80 cm w naszym sklepie, znajdziesz propozycje różnorodnych modeli na takie okazje. Wśród nich znajdują się takie, które posiadają właśnie taką drewnianą bazę. Korzystając z oferty Wiecznie Żywe Choinki, możesz liczyć na sprawną realizację zamówień i pozytywne wrażenia z samych produktów.

Co mamy do zaoferowania?

W poszukiwaniu bardzo kompaktowych choinek, odwiedź kategorię małych choinek sztucznych do 80 cm. W kontekście modeli na pniu znajdziesz tam Świerk Alpejski, czyli wyjątkowe drzewko inspirowane roślinnością Alp. Gałązki są w tym wariancie strzeliste i mocno opadają w dół, a całość jest umieszczona na pniaku i krzyżaku z prawdziwego drewna. Dostępny jest poza tym Świerk Alpejski Ośnieżony, czyli ten sam model, ale w białym wydaniu, z gałązkami pokrytymi imitacją śniegu. W obrębie tej kategorii drzewka te są dostępne w wysokości 60 cm. Jeśli szukasz czegoś mniej typowego w tym rozmiarze, możesz wybrać poza tym model Penny MIX PE - ten nie jest co prawda osadzony na pniu, ale ma niestandardową podstawę w formie eleganckiej juty. Jeśli w swoim wnętrzu możesz sobie pozwolić na coś nieco większego, kolejne propozycje znajdziesz w kategorii choinek na pniu do 240 cm. Dostępne są tam Świerk Alpejski i Świerk Alpejski Ośnieżony w nieco większych wymiarach, a także całkowicie inne drzewka. Ciekawą opcją jest choinka Dakota MIX PE, która zaczyna się od wariantu o wysokości 120 cm. Taka choinka nie jest zatem bardzo duża i wciąż może być doskonała do bardziej kameralnych przestrzeni. Atutem tego modelu są gałązki z polietylenu, które są piękne wizualnie i bardzo wytrzymałe.

Wysoka jakość

W naszym sklepie znajdziesz asortyment marki Adal, czyli wieloletniego producenta choinek sztucznych. Produkty te są znane i szanowane nie tylko w kraju, ale i w skali międzynarodowej, więc możesz mieć pewność, że będą one najwyższej próby. Poświadcza to oznakowanie TÜV Rheinland, które potwierdza, że sprzedawane przez nas choinki przeszły pomyślnie proces certyfikacji, w którego trakcie były weryfikowane według określonych kryteriów w kontekście jakości oraz bezpieczeństwa.

Świerk alpejski

Wygodne zakupy

Wiecznie Żywe Choinki to sklep internetowy, więc produkty możesz zakupić w dowolnej chwili i bez wychodzenia z domu. Nie musisz się do tego przejmować dojeżdżaniem do sklepów czy transportowaniem samodzielne drzewka świątecznego. Dostawa wszystkich produktów i choinek do 5 metrów odbywa się gratis. Dotyczy to zatem nie tylko małych choinek, ale i choinek na pniu do 240 cm, PVC do 240 cm, PE do 240 cm, żyłkowych do 240 cm czy nawet choinek dużych od 270 do 500 cm. Polecamy poza tym nasze girlandy, wianki i inne dekoracje świąteczne. W razie jakichkolwiek pytań w sprawie oferty lub produktów zapraszamy do kontaktu.

Mała sztuczna choinka na pniu to modny i stylowy wybór

Mała sztuczna choinka na pniu będzie optymalnym wyborem dla osób poszukujących tej tradycyjnej dekoracji, ale w nowoczesnym wydaniu. Takie warianty zyskują ostatnimi czasy na popularności. Wynika to w dużej mierze z tego, że dużo nabywców szuka obecnie wyjątkowych rozwiązań i drzewek, które będą pasowały koncepcyjnie do samych aranżacji, często opartych na minimalistycznych wnętrzach. Wersje z pniakiem z pewnością będą odpowiadały wielu nabywcom.

Naturalny wygląd i wyrazisty charakter

Takie drzewko to jednocześnie trochę klasyki, ale podanej w nowoczesnym i niespotykanym wydaniu. W końcu pień wydaje się czymś zarezerwowanym dla naturalnych choinek, tymczasem okazuje się, że z powodzeniem znajduje zastosowanie właśnie w produkcji choinek sztucznych. I mowa tutaj o pniakach rzeczywiście wykonanych z drewna, a nie jego imitacji - z takimi właśnie produktami masz do czynienia w naszym sklepie. W ten sposób dekoracja stanowi pewną hybrydę, jeszcze mocniej nawiązując do estetyki prawdziwego drzewka. W zestawieniu z dobrej jakości gałązkami z PVC czy PE, które do złudzenia przypominają naturalne igliwie, całość dekoracji z pewnością zachwyci wszystkich oglądających. Przy okazji pień sprawia zawsze wrażenie jeszcze większej solidności i stabilności, nawet gdy mowa o drzewkach niewielkich rozmiarów. Planując zakup małej choinki, warto się zatem zastanowić właśnie nad tym wyborem, ponieważ dekoracja wciąż będzie miała swój mocny i wyjątkowy charakter, przyciągając wzrok.

Jak ją ozdobić?

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sięgnąć po tradycyjne ozdoby, w tym lampki, łańcuchy, zawieszki czy oczywiście bombki. Warto przy tym pamiętać, żeby na niezbyt dużym drzewku, nie przesadzić z ilością dekoracji, gdyż można osiągnąć niezbyt dobry efekt. Co ważne modele na pniu mają niejako podniesioną wartość dekoracyjną, przez co sprawdzają się doskonale nawet bez dodatkowego przystrajania. W związku z tym można się ograniczyć do ustawienia takiej choinki w dobrze widocznym miejscu i pozostawieniu jej bez żadnych ozdób. Wciąż zrobi duże wrażenie, a w takich okolicznościach może się umiejętnie odnaleźć w wielu współcześnie, minimalistycznie urządzonych wnętrzach, do których nie pasują za bardzo kolorowe ozdoby, jakie tradycyjnie wiesza się na choinkach. W takich sytuacjach można też ewentualnie pomyśleć o postawieniu na srebrne dekoracje lub zwyczajnie wybraniu choinki ośnieżonej, która może być bardziej spójna z takimi aranżacjami. W przypadku małych modeli na pniu panuje zatem duża dowolność - można zostawić je bez dekoracji, ubrać w nowoczesnym stylu lub postawić na klasykę i tradycję. Jest to tym samym niezwykle uniwersalny wybór. Mała sztuczna choinka na pniu to świetne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają drewniane akcenty w takiej dekoracji, a przy tym mają niewiele miejsca na samo drzewko. W naszym sklepie znajdziesz kilka wariantów takich dekoracji, więc z pewnością znajdziesz wersję odpowiednią do danego wnętrza. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.