Choinki sztuczne w naszym sklepie

Choinki sztuczne w naszym sklepie

Choinki sztuczne w naszym sklepie to najwyższej jakości produkty firmy Adal. Funkcjonuje ona na rynku od wielu lat, ciesząc swoim asortymentem zarówno prywatnych nabywców szukających drzewek świątecznych do domów i mieszkań, jak i klientów planujących okazałe oprawy miejsc publicznych. W ofercie znajdziesz różnorodne choinki, a wszystkie będą nie tylko efektowne, ale również trwałe i bezpieczne w użytkowaniu. Działamy w pełni internetowo, zatem zamówienie złożysz nie wychodząc nawet z domu.

Spis treści
Czemu warto wybrać naszą ofertę?
Odnajdziesz u nas nawet ciekawe modele z pniami
Co przemawia za ich wyborem?
Takie warianty w naszej ofercie

Dlaczego warto zdecydować się na choinki sztuczne w naszym sklepie?

W naszym sklepie dostępne są choinki sztuczne Adal. To sprawdzona firma, zatem zyskujesz gwarancję, że nabyte wyroby będą naprawdę wysokiej jakości. Znajduje to odzwierciedlenie w dopracowanej stylistyce oraz fakcie, że są to produkty w pełni bezpieczne, choćby pod względem niepalności. Co ważne proponujemy szeroką ofertę. Możesz dobrać zatem odpowiednie drzewko zarówno pod kątem wymiarów, jak i stylu wykonania. Nasz sklep działa internetowo, co jest bardzo komfortowe z perspektywy klientów. Zyskujesz dzięki temu pełen przegląd oferty, bez obaw o to, że jakiegoś produktu nie ma akurat na ekspozycji. Do tego zamówienie złożysz z dowolnego miejsca, nie ruszając się z domu czy decydując się na zakup mając akurat przerwę w pracy. Choinka zostanie dostarczona pod wyznaczoną lokalizację, zatem nie musisz się przejmować jeżdżeniem po odbiór do sklepu czy magazynu.

Wysokiej jakości produkty Adal

Adal to firma zajmująca się produkcją choinek już ponad 20 lat, a asortyment marki znany jest już nie tylko w kraju, ale i w innych zakątkach Europy, czy nawet Afryki i Australii. To produkty tradycyjne i nowoczesne, które łączy wysoka jakość wykonania, potwierdzona certyfikatami wydanymi przez laboratoria europejskie i amerykańskie. Choinki posiadają choćby potwierdzenie o trudnopalność, świadczące o tym, że są to wyroby w pełni bezpieczne względem późniejszego użytkowania. Proponujemy przy tym choinki z polietylenu, które przypadną do gustu wszystkim osobom dla których ważne są kwestie ekologiczne. Drzewka wykonane z tego materiału nadają się do recyklingu, zatem po latach można oddać je do ponownego przetworzenia, nie obciążając dodatkowo środowiska. W choinkach Adal wykorzystywane są poza tym dwa specjalne systemy, mające na celu ułatwienie składania i rozkładania drzewek. W przypadku hook in system można w prosty sposób montować i demontować gałązki. Z kolei quick distribute system daje możliwość złożenia lub rozłożenia choinki jednym ruchem. Znacząco ułatwia to przygotowania do przechowywania dekoracji poza okresem Bożego Narodzenia oraz samo rozstawienie drzewka, gdy zbliża się czas świąteczny.

Różnorodna oferta

W sklepie Wiecznie Żywe Choinki możesz liczyć na duży wybór jeżeli chodzi o dostępne produkty. Znajdziesz u nas choinki PVCPEżyłkowe w różnych rozmiarach odpowiednich do standardowych domów, mieszkań czy biur. Poszczególne modele różnią się przy tym stylistyką, w tym układem czy ilością gałązek. Proponujemy też duże drzewka od 270 do 500 cm, a także jeszcze większe choinki Gigant do przestrzeni publicznych - w przypadku tych ostatnich prosimy o kontakt, gdyż są to produkty na zamówienie. Poza samymi choinkami proponujemy również girlandywiankiinne dekoracje świąteczne.

Działamy internetowo

Jesteśmy sklepem internetowym, co stanowi nasz duży atut, gdyż jest to po prostu wygodna forma zakupów. Eliminuje to pewne ograniczenia placówek stacjonarnych, szczególnie w zakresie miejsca do trzymania i eksponowania produktów. Same zakupy w sieci stały się już zresztą normą, gdyż jest to bardzo komfortowe, zwłaszcza przy dynamice obecnego życia. Nie musisz się w tym przypadku przejmować godzinami otwarcia, dojazdami czy logistyką przewiezienia drzewek, gdyż możesz je kupić nie wychodząc z domu i z dostawą pod wyznaczony adres.

Spokojny przegląd oferty

Częstym problemem sklepów stacjonarnych, w zasadzie niezależnie od profilu ich działalności, jest ograniczona przestrzeń. Zwykle sprowadza się do tego, że trudno jest przedstawić pełnię oferty na samych ekspozycjach. Skutkuje to tym, że sprzedawcy zmniejszają wybór produktów lub niektóre trzymają tylko na zapleczu, przez co kupujący mogą pomyśleć, iż dany punkt po prostu ich nie oferuje. Takiego problemu nie masz w przypadku serwisu internetowego, gdzie przedstawione są wszystkie dostępne w sprzedaży wyroby. W Wiecznie Żywe Choinki prezentujemy je w przejrzysty i klarowny sposób, z podziałem na kategorie - z pewnością znajdziesz zatem drzewko świąteczne odpowiadające Twoim potrzebom. Masz także nieograniczony czas na przegląd oferty i poszczególnych produktów, bez presji innych klientów czy czasu otwarcia sklepu.

Zamów wygodnie i oczekuj na dostawę

Kupowanie w sieci jest o tyle wygodne, że nie trzeba się przejmować logistyką - dojechaniem w dane miejsce czy zorganizowaniem sobie pojazdu do przewiezienia zakupów. Zamówienie w Wiecznie Żywe Choinki możesz złożyć w dowolnej chwili i tak naprawdę z dowolnego miejsca, w którym masz dostęp do urządzenia z połączeniem internetowym. Zakupy możesz zrobić nie wychodząc z domu lub będąc w biurze i mając kilka minut przerwy. Aktualnie proponujemy darmową dostawę, a kurier dostarczy przesyłkę pod wyznaczony adres.

Świerk Alpejski

W sklepie internetowym Wiecznie Żywe Choinki znajdziesz również choinki sztuczne na pniu

W naszym sklepie internetowym proponujemy też choinki sztuczne na pniu. Wzbudzają one spore zainteresowanie ze względu na swój wyjątkowy i naturalny wygląd. Z myślą o domu czy mieszkaniu lub jako dodatkowej dekoracji, polecamy Świerk Alpejskidostępny również w wersji ośnieżonej. Poza tym posiadamy w ofercie warianty na pniu w segmencie choinek Gigant, które świetnie sprawdzą się choćby przy świątecznym wystroju galerii handlowych.

Czemu wzbudzają takie zainteresowanie?

O walorach estetycznych choinek decydują w głównej mierze gałązki, lecz nie sposób nie docenić wyglądu wyraźnie podkreślonego, solidnego pnia w takim drzewku. Dekoracja wygląda wtedy bardzo stabilnie i choć jest to sztuczne drzewko, to taki element sprawia, iż można je postrzegać jako jeszcze lepiej imitujące naturalny odpowiednik. Są to zatem naprawdę efektowne modele, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem.

Takie modele w naszej ofercie

Jeżeli planujesz zakup takiej choinki w raczej standardowym rozmiarze, to polecamy Świerk Alpejski, dostępny w kilku wariantach jeżeli chodzi o wysokość. Może to być ciekawa alternatywa dla klasycznego drzewka świątecznego lub dodatkowa dekoracja do wnętrz. Proponujemy też wersje Świerku Alpejskiego ośnieżonego. Choinki na pniu mamy również w segmencie Gigant, a więc produktów bardzo dużych, optymalnych w kontekście opraw galerii handlowych czy placów miejskich. W tym zakresie rekomendujemy warianty My Tree, Pine Giant Tree i Pine Giant Extra. Wiecznie Żywe Choinki to sklep internetowy, w którym zamówisz produkty renomowanej firmy Adal. Możesz liczyć na najwyższą jakość wyrobów, a także ich duży i zróżnicowany wybór. Z pewnością znajdziesz zatem choinkę swoich marzeń i zamówisz ją w wygodny sposób, nie wychodząc z domu i z dostawą. Zachęcamy do wyboru naszej oferty.