Choinki sztuczne jak żywe małe

Choinki sztuczne jak żywe małe

Choinki sztuczne jak żywe małe to wybór dla osób, które mają do dyspozycji niewiele miejsca, a wciąż chcą umieścić w danej przestrzeni zachwycającą dekorację. Warto postawić na wysokiej jakości modele od renomowanego producenta. Mogą to być klasyczne wersje w mniejszym wydaniu, ale nawet ozdobne drzewka na pniu czy ośnieżone. Zachęcamy do zdecydowania się na któryś z wariantów dostępnych w naszym sklepie, gdzie możesz kupić taką choinkę w pełni online i z dostawą pod wyznaczony adres.

Spis treści:
Do ograniczonych przestrzeni
Gdzie je wykorzystać?
Jakie powinny mieć cechy?
Atuty takich wersji
Skorzystaj z naszej oferty
Dostępne modele
Zakupy internetowe

Małe choinki sztuczne jak żywe do kameralnych przestrzeni

Małe choinki sztuczne jak żywe pojawiają się w prywatnych domach i mieszkaniach, ale nie tylko. Są one popularne również w kontekście niektórych obszarów publicznych, gdzie właściciele muszą się liczyć z koniecznością oszczędnego gospodarowania powierzchnią. Bardzo ważne jest to, żeby takie dekoracje były starannie wykonane, gdyż przy mniejszych modelach jakość ma szczególne znaczenie. Warianty syntetyczne mają wiele atutów, również na tle naturalnych odpowiedników.

Gdzie się je wykorzystuje?

Małe choinki nie mają nawet metra wysokości i zwyczajowo do tej kategorii zalicza się modele do 80 cm. Są one dedykowane przede wszystkim przestrzeniom, w których nie ma miejsca na większe warianty. Niektórzy również nie są zainteresowani dużymi drzewkami, ponieważ jest to dla nich jedynie symbol, więc dekoracja mniejszych rozmiarów jest w ich odczuciu zupełnie wystarczająca. Taką choinkę można oczywiście postawić na podłodze, lecz ze względu na ograniczoną wysokość lepiej sprawdza się ustawiona na meblach czy parapetach, a ogólnie rzecz biorąc, na jakimś podwyższeniu, które sprawi, że znajdzie się ona mniej więcej na wysokości wzroku, dzięki czemu każdy powinien ją bez problemu zauważyć. Takie modele są często wybierane w warunkach prywatnych. Mogą to być bardziej kameralne domy, a przede wszystkim mieszkania. Jest to zdecydowanie odpowiedni wybór w przypadku kawalerek czy lokali dwupokojowych o niezbyt rozbudowanym metrażu. Warto jednak zaznaczyć, że z takich choinek korzysta się także w warunkach publicznych. Mogą się pojawić w urzędach czy biurach, gdzie pomieszczenia nie są zbyt duże, więc ze względu na wygodę pracowników rezygnuje się tam z dużych drzewek. Często jest to świetny wybór, jeżeli chodzi o punkty usługowe i mniejsze sklepy. Taka choinka może wtedy stanąć w witrynie czy na ladzie, nie zabierając tym samym w ogóle miejsca potrzebnego dla komfortu personelu i klientów.

Czym powinny się charakteryzować?

W związku z mniejszym rozmiarem i ustawieniem na podwyższeniach, na takie choinki często patrzy się z bliższej odległości i z większą uwagą, niż w przypadku dużych drzewek, które najlepiej ogląda się z większego dystansu. Z tego względu w tym przypadku jeszcze ważniejsze jest to, żeby wybrać modele sztuczne naprawdę wysokiej jakości. Te wykonane z mniejszą szczegółowością oraz z gorszych materiałów mogłyby pozostawiać u odbiorców pewien niesmak, gdyż z bliska widać wtedy gołym okiem, że drzewko nie jest prawdziwie i nie prezentuje się zbyt korzystnie. Modele od dobrego producenta do złudzenia przypominają jednak te naturalne, nawet gdy spogląda się na nie z kilkudziesięciu centymetrów. Zwróć zatem uwagę na to, żeby choinka była gęsta i miała piękny kolor, dzięki czemu wiele osób z pewnością nie uwierzy wręcz, że jest to wariant sztuczny.

Małe choinki sztuczne

Zalety modeli sztucznych

Wybierając wersję, która będzie miała dopracowany wygląd, pod względem prezencji nie traci się w zasadzie nic. Co więcej, sztuczne choinki często są wręcz wtedy nawet ładniejsze od naturalnych, gdyż nie ma w nich żadnych połamanych gałązek czy pustych połaci na pniu, podczas gdy trudno jest znaleźć żywe drzewko, które będzie pozbawione skaz. Opcje sztuczne mają do tego dużą przewagę, gdy rozpatruje się aspekty czysto praktyczne. Nie trzeba ich podlewać czy przejmować się opadającym igliwiem, więc w praktyce po ich rozstawieniu i przystrojeniu nie trzeba już robić nic więcej, a dekoracja może stać tak długo, jak chcesz. W przypadku tych naturalnych wyznacznikiem jest kondycja drzewka, a czasem trafią się choinki, które nie są zbyt świeże i okazuje się, że po kilkunastu dniach nadają się już w zasadzie do rozebrania. Z opcji sztucznej możesz korzystać wielokrotnie, szczególnie gdy mowa o drzewkach niewielkich rozmiarów, które będą bardzo proste w przechowywaniu. Na tle tych kilku sezonów odczujesz korzyści finansowe, gdyż w tym czasie musiałbyś kupić wiele żywych choinek, za które zapłaciłbyś na pewno więcej, niż za jeden model sztuczny, nawet bardzo wysokiej jakości. W takiej perspektywie czasowej staje się to przy okazji odpowiedzialne ekologicznie, zwłaszcza gdy zdecydujesz się na choinkę z polietylenu, który nadaje się do recyklingu.

Małe choinki sztuczne jak żywe w naszym sklepie

Małe choinki sztuczne jak żywe od Adal naprawdę zachwycają swoim designem i trwałością. W naszym sklepie znajdziesz tymczasem asortyment właśnie tego producenta. Nawet w tej kategorii oferta jest bardzo zróżnicowania i do wyboru masz kilka rozwiązań, od dość prostych drzewek świątecznych, po wyjątkowo ozdobne wersje. Bardzo korzystne jest to, że do ich zakupu nie musisz nawet wychodzić z domu, ponieważ cały proces sprzedażowy odbywa się internetowo, a choinkę otrzymasz z dostawą pod wyznaczony adres.

Co mamy do zaoferowania w tym zakresie?

Osobom preferującym klasykę w mniejszym wydaniu polecamy choinki Mini i Lena. Wyjątkowy efekt gwarantuje Świerk Alpejski, czyli drzewko o strzelistej formie umieszczone na drewnianym pniu i stojaku. Bardzo ciekawą propozycją jest choinka Penny Mix PE w jucie, która posiada zewnętrzne gałązki przygotowane z polietylenu, który doskonale oddaje kolor prawdziwego igliwia. W kategorii małych choinek nie brakuje u nas propozycji modeli ośnieżonych. W takim wydaniu do dyspozycji są warianty Mini i Świerku Alpejskiego. Wreszcie w tym dziale proponujemy również Drzewka Alpejskie w Jucie, czyli dekorację złożoną z trzech kameralnych choinek znajdujących się na jednej podstawie. Są one dostępne w klasycznej wersji zielonej oraz w wariancie ośnieżonym.

Wygodne zakupy

W czasach, w których internetowo kupuje się już naprawdę wiele rzeczy, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w ten sposób zamówić także choinkę. Co więcej, jest to ogromnie wygodne, gdyż zakupy robisz w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca, gdy tylko masz dostęp do urządzenia połączonego z Internetem. Nie musisz się do tego przejmować logistyką dotyczącą transportu, gdyż zamówione produkty zostaną dostarczone dokładnie w wyznaczone miejsce. Możesz je zatem zamówić do gospodarstwa domowego, ale i bezpośrednio do biura czy punktu handlowo-usługowego, jeżeli dekoracja ma być przeznaczona do takiej właśnie przestrzeni. Choinki sztuczne jak żywe małe będą naprawdę zachwycać, mimo kompaktowych rozmiarów. Bez problemu zmieszczą się tymczasem nawet do niewielkich pomieszczeń, a przy tym nie wymagają potem żadnych zabiegów pielęgnacyjnych i można z nich korzystać wiele lat. Duży wybór takich drzewek świątecznych znajdziesz w naszym sklepie.