Choinki sztuczne 210 cm

Choinki sztuczne 210 cm

Choinki sztuczne 210 cm to warianty, które można zaliczyć do górnego przedziału drzewek świątecznych o średniej wielkości. Takie dekoracje są wyraziste i mocno wyróżniają się w pomieszczeniach, lecz wciąż z powodzeniem zmieszczą się w większości domów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zdecydować się na nie z myślą o biurach, sklepach czy choćby punktach usługowych. Zachęcamy do sięgnięcia po dostępny u nas asortyment renomowanej marki Adal.

Spis treści:
W prywatnych przestrzeniach
Dekoracyjny styl
Wygodne przy strojeniu
Dlaczego warto je wybrać?
W jakich obszarach znajdą zastosowanie?
Biura i sklepy
Jako część opraw
Wybierz nasze produkty

Choinka sztuczna 210 cm do domów i mieszkań

Choinka sztuczna 210 cm to drzewko odpowiednich rozmiarów do większości prywatnych obszarów. Z myślą o takich miejscach wybiera się dekoracje, które będą znaczącym elementem wystroju, ale bez problemu się pomieszczą i nie sprawią problemów w zakresie przemieszczania się. Tak będzie w tym przypadku, a choinka o takich wymiarach będzie też wygodna w kontekście umieszczenia na niej dodatkowych ozdób. Wersje syntetyczne są rozsądnym rozwiązaniem, gdyż nie ustępują w niczym żywym odpowiednikom, jeżeli chodzi o wygląd, podczas gdy są mniej wymagające w kontekście ich utrzymania.

Wyrazista dekoracja

Większość osób stara się wybrać do swoich przestrzeni możliwie jak największe choinki, a na pewno takie, które będą się wyróżniać i sprawiać, że po wejściu do danego pomieszczenia od razu zwróci się na nie uwagę. Wersje ponad dwumetrowe rewelacyjnie sprawdzają się pod tym względem. Jednocześnie w przypadku większości obecnych domów nie powinno być problemu z wysokością stropów, które są zazwyczaj osadzone nieco wyżej, pozostawiając jeszcze trochę wolnej przestrzeni. Sprawdzi się to na pewno w znakomitej większości domów, lecz problemów z pomieszczeniem takiej choinki nie będzie również w średniej i dużej wielkości mieszkaniach.

Optymalna do przystrojenia

Zgodnie z tradycją choinki poddawane są strojeniu, choć warto mieć tutaj na uwadze, że rozmiar drzewka przekłada się w pewien sposób na komfort użytkowników w tym zakresie. Posiadacze domów czy mieszkań z wyższymi piętrami zastanawiają się często nad bardzo dużymi choinkami, lecz muszą wtedy pamiętać, iż potrzebnych będzie sporo ozdób oraz drabina, aby dosięgnąć wszystkich gałęzi. Takiego problemu nie ma w przypadku wersji o wysokości 210 cm, ponieważ osoby średniego wzrostu, wyciągając rękę, powinny sięgnąć szczytu bez specjalnego podwyższenia, ewentualnie wspomagając się zwykłym stołkiem.

Choinki sztuczne od 90 do 240 cm

Dlaczego warto wybrać sztuczną?

Dużo ludzi zastanawia się, czy rezygnować z naturalnych choinek na poczet tych sztucznych. Przed wieloma laty, gdy wyroby tego typu pozostawiały jeszcze sporo do życzenia, rzeczywiście można było mieć wątpliwości. Obecnie drzewka od najlepszych producentów do złudzenia przypominają te żywe, a co więcej, pod wieloma względami są atrakcyjniejsze, ponieważ są gęste i nie mają pustych obszarów na pniach czy połamanych gałązek, które trzeba odciąć. Tymczasem atuty funkcjonalne są ogromne, ponieważ choinki sztuczne nie wymagają podlewania, mogą stać w pobliżu źródeł ciepła i nie opada im igliwie. Do tego mogą stać tyle, ile chcą użytkownicy, bez obaw o to, że drzewko trzeba będzie szybko rozebrać, gdyż utraci ono większość igliwia. Warto wziąć pod uwagę również aspekt finansowy. W perspektywie jednego sezonu model sztuczny może się wydawać większym wydatkiem, lecz należy pamiętać o tym, że z dobrej jakości drzewka korzysta się przynajmniej kilka sezonów, a wtedy okazuje się to bardzo korzystne dla portfela. W takiej perspektywie ujawnia się też atut ekologiczny, gdyż wyprodukowanie i korzystanie z choinki sztucznej generuje mniejszą ilość zanieczyszczeń od prawdziwych drzewek.

Gdzie jeszcze mogą się sprawdzić choinki sztuczne 210 cm?

Choinki sztuczne 210 cm z pewnością będą pasować do wielu biur i sklepów. Mogą o nich pomyśleć również właściciele przestronnych punktów usługowych. Drzewka o takich wymiarach mogą stanowić nie tylko oddzielny element, ale i fragment całościowej oprawy choćby w galerii handlowej. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór takiego asortymentu, który różni się nie tylko stylem, ale nawet materiałami, z którego zostały przygotowane poszczególne wyroby.

Przestrzenie biurowe i handlowo-usługowe

Średniej wielkości choinki są często poszukiwane w biurach, gdzie kierownictwo chce umilić atmosferę pracownikom, ale bez zabierania nadmiaru miejsca roboczego. Jeżeli przestrzeń biurowa nie jest zatem bardzo rozległa, takie drzewko może być doskonałym wyborem do siedziby firmy. Podobnie jest w przypadku wnętrz sklepów i punktów usługowych, gdzie takie dekoracje są istotne nie tylko w kontekście nastroju personelu, ale i klientów. Jeżeli dany punkt nie jest jednak wielkopowierzchniowy, umieszczanie tam dużej choinki może być problemem w kontekście wygody pracowników i odwiedzających - drzewko o wymiarze 210 cm często jest wtedy najlepszym wyborem, ponieważ mocno zaznaczy się we wnętrzu, nie zabierając jednak dużo miejsca.

W ramach większych opraw

Szczególnie w przypadku galerii handlowych można się często spotkać z większą oprawą z okazji Bożego Narodzenia. Pojawiają się tam różne elementy oświetleniowe czy nawet figury świetlne, ale nie brakuje i tradycyjnych akcentów. Wiele takich miejsc stawia na choinki Gigant, które również możesz u nas zamówić, lecz w większości przypadków towarzyszą im inne, średniej wielkości choinki. Te w wersji trochę ponad dwumetrowej, mogą być świetnym uzupełnieniem takich koncepcji.

Skorzystaj z naszej oferty

Oferujemy asortyment marki Adal, o którego jakości świadczy chociażby certyfikat TÜV. Etap certyfikacji wyrobów ma potwierdzić, że powstają one według najwyższych standardów i spełniają wszelkie kryteria dotyczące bezpieczeństwa. Wspomniane wyróżnienie jest naprawdę prestiżowe i uznawane na całym świecie jako symbol tego, że mowa o produktach wysokiej jakości. Nasz wybór drzewek o wysokości 210 cm jest naprawdę obszerny. W sklepie Wiecznie Żywe Choinki odnajdziesz wiele modeli z PVC oraz wersji Premium PE, a więc z dodatkiem polietylenu, czyli surowca, który świetnie imituje igliwie i może być poddawany recyklingowi. W naszej ofercie znajdziesz nawet ośnieżoną choinkę o takich parametrach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w katalogach, gdzie z pewnością znajdziesz odpowiednie drzewko dla siebie. Drzewka sztuczne o wymiarze 210 cm są średniej wielkości, lecz na tyle wysokie, żeby stanowić mocny akcent dekoracyjny. Będą świetnym wyborem do wielu gospodarstw domowych, ale można o nich pomyśleć także w przestrzeniach biurowych i sprzedażowych. Dużo modeli o takiej wysokości znajdziesz w ofercie naszego sklepu Wiecznie Żywe Choinki.