Choinki sztuczne z gałązek PE

Choinki sztuczne z gałązek PE

Choinki sztuczne z gałązek PE to modele syntetyczne najwyższej jakości. Zastosowanie tego materiału dużo zmieniło na rynku, gdyż wprowadził on zupełnie nową jakość, świetnie imitując naturalne igliwie. Gwarantuje on jednocześnie wysoką wytrzymałość i możliwość późniejszego przerobienia w procesie recyklingu. Zakup takich wyrobów może być inwestycją nawet w perspektywie kilkunastu lat użytkowania. Zachęcamy do wybrania drzewek marki Adal, dostępnych w naszym sklepie.

Spis treści:
Dlaczego wybrać właśnie takie warianty?
Estetyka
Wytrzymałość
Wygoda
Opłacalność
Nasza oferta

Dlaczego warto zdecydować się na choinki sztuczne z gałązek PE?

Choinki sztuczne z gałązek PE posiadają duży atut, jakim jest wysoka ekologiczność. Materiał świetnie sprawdza się jako imitacja igliwia, sprawiając, że drzewka jeszcze bardziej przypominają naturalne. Można przy tym liczyć na ogromną trwałość takich wariantów, które bez żadnych procesów pielęgnacyjnych mogą służyć przez wiele sezonów. W czasie użytkowania choinki łatwo zauważyć, że drzewka te są opłacalne zarówno z perspektywy środowiska, jak i własnego portfela.

Zachwycający wygląd

Choinki, do których produkcji wykorzystano polietylen, bezsprzecznie zaliczają się do tych z kategorii premium. Nie ma w tym przypadku, gdyż jest to surowiec wysokiej klasy. Przy obecnym poziomie technologii już drzewka z PVC wyglądają naprawdę świetnie, tymczasem dodatek gałązek PE sprawia, że dostępne u nas choinki tego typu są jeszcze bardziej gęste i doprawdy trudno odróżnić je od żywych odpowiedników. Jest to w dużej mierze zasługą tego materiału, który swoją formą i kolorem odwzorowuje rewelacyjnie estetykę prawdziwego igliwia. Wybierając te wersje, można mieć zatem pewność, że dekoracja zachwyci wszystkich domowników i gości czy klientów, gdy mowa o obszarach publicznych.

Trwałość

Gałązki z tego tworzywa będą bardzo przyjemne w dotyku, ale do tego producent ma możliwość ich dokładnego wymodelowania, a z kolei w gotowym produkcie takie elementy nie będą miały tendencji do odkształceń. Dotyczy to zarówno wpływu fizycznego nacisku na takie gałązki, jak i oddziaływania temperatury. Dzięki temu zyskujesz pewność, że w toku użytkowania nie dojdzie do sytuacji, w których choinka zacznie się łamać czy tracić swoją formę. Samo trzymanie dekoracji między sezonami jest z kolei mocno ułatwione, gdyż w wielu z dostępnych u nas choinek wykorzystano specjalne systemy, które pomagają w prostym składaniu i rozkładaniu drzewka. Dzięki temu zajmują one mniej miejsca przy przechowywaniu i nie są jednocześnie narażone na ewentualne zniszczenia. Tym samym choinki wykonane z PE można rozpatrywać w perspektywie przynajmniej kilku lat użytkowania.

Choinki sztuczne PE do 240 cm

Bez pielęgnowania

Nieskrywanym atutem naturalnych choinek jest piękny wygląd, lecz żeby go podtrzymać, należy bardzo dbać o drzewko. Często okazuje się to jednak niemożliwe, ponieważ trafiając na ściętą ze sporym wyprzedzeniem roślinę, może się okazać, iż nie dotrwa ona nawet do Nowego Roku, gdyż tuż po świętach zaczną opadać gałązki, a igliwie będzie lądować na podłodze. Wersje sztuczne są pod tym względem nieporównywalnie wygodniejsze. Wystarczy je rozstawić i można je zachować tak długo, jak się chce, nawet przez kilka tygodni, na co decyduje się wiele osób, gdyż jest to piękna dekoracja i pozwala utrzymać w domu pewną atmosferę radości kojarzonej z Bożym Narodzeniem. Z takim drzewkiem nie trzeba nic robić i spokojnie można je ustawić w pobliżu grzejników czy nawet kominka, nie obawiając się o bezpieczeństwo ani ewentualne ususzenie się gałązek, jak ma to miejsce w przypadku żywych wariantów.

Wymiar ekologiczny i ekonomiczny

Wspomniana trwałość, która przekłada się na długoterminowe użytkowanie choinki, sprawia, że jest to zwyczajnie opłacalna inwestycja. Choinki z PE są nieco droższe, lecz ich koszt zwróci się z nawiązką, gdyż w okresie korzystania z takiej dekoracji kupiłoby się zapewne wiele żywych choinek, płacąc za nie znacznie więcej. Z tego względu jest to dodatkowo odpowiedzialne ekologicznie, a już szczególnie w przypadku drzewek z gałązkami z tego właśnie materiału, ponieważ polietylen to tworzywo sztuczne, całkowicie akceptowane, jeżeli chodzi o pełen recykling, więc po zakończeniu użytkowania fragmenty produktów z tego surowca mogą zostać przerobione i znajdą dalsze zastosowanie, powracając w naturalny sposób do obrotu.

Choinki sztuczne z gałązek PE w naszym sklepie

Choinki sztuczne z gałązek PE z Wiecznie Żywe Choinki to asortyment producenta Adal, który zajmuje się tworzeniem drzewek świątecznych od wielu lat. Jest to gwarancją ich wysokiej jakości, czego potwierdzenie stanowi prestiżowy certyfikat TÜV, jaki posiadają oferowane przez nas choinki. Dzięki temu masz pewność, że eksperci z wieloletnim doświadczeniem sprawdzili produkty pod kątem ich jakości i bezpieczeństwa. Proponujemy przy tym szeroki wybór, zarówno jeżeli chodzi o wymiary, jak i styl, w którym przygotowane zostały poszczególne modele.

Drzewka średnich rozmiarów

Proponujemy szereg modeli MIX PE w wymiarze do 240 cm. Część wariantów jest nieco mniejsza, dobrze dopasowując się do kameralnych przestrzeni, natomiast w tej kategorii większość produktów dostępna jest w popularnych rozmiarach 180, 210 lub 240 cm, które należą do najczęściej wybieranych, jeżeli chodzi o gospodarstwa domowe. Zdecydowanie warto rozważyć je również w kontekście biur czy pojedynczych punktów handlowo-usługowych. Wszystkie modele łączy fakt, że baza drzewka wykonana z PVC zestawiona jest z zewnętrznymi gałązkami z polietylenu, które zapewniają spektakularny wygląd tych dekoracji. Poszczególne warianty dość znacząco odróżniają się natomiast detalami, więc zachęcamy do zapoznania się z asortymentem w tej kategorii i wybrania takiej choinki, która najbardziej spełnia określone oczekiwania. Do dyspozycji jest nawet model biały z gałązkami z polietylenu, a mianowicie Noel Mix PE ośnieżony.

Duże warianty

O wysokiej jakości produkty z wykorzystaniem polietylenu zadbaliśmy też w kategorii choinek dużych, czyli od 270 do 500 cm. Odnajdują one zastosowanie szczególnie w dużych domach i biurach, urzędach, sklepach czy galeriach handlowych. W tej sekcji także proponujemy kilka odbiegających od siebie estetyką modeli, w tym: Noel MIX PE, Premium MIX PE, Nevada MIX PE czy Rocky MIX PE. W poszukiwaniu wysokich, ale wąskich choinek o takiej specyfice, polecamy z kolei wariant Silhouette MIX PE. Choinki sztuczne z gałązek PE są świetnym wyborem dla osób wymagających i tych, które cenią po prostu najwyższą jakość. Będą się świetnie prezentować i posłużą wiele lat, co wypada korzystnie dla środowiska i własnych finansów. Różne modele przygotowane z udziałem tego materiału odnajdziesz w asortymencie naszego sklepu i możesz je zamówić internetowo, bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Wiecznie Żywe Choinki.