Malutka sztuczna choinka

Malutka sztuczna choinka

Malutka sztuczna choinka będzie poszukiwana w kontekście mniejszych pomieszczeń, w których i tak chcesz zaakcentować nadchodzący okres Bożego Narodzenia. Można się z tym spotkać w prywatnych obszarach, ale i niektórych przestrzeniach publicznych. W związku ze sporymi potrzebami nabywców przygotowaliśmy obszerną ofertę w tym zakresie. Możesz zatem wybrać tradycyjne drzewko w pomniejszonym rozmiarze lub mniej typową choinkę, która pozytywnie zaskoczy swoim designem.

Spis treści:
Co mamy do zaoferowania?
Jak przystroić?
Nasze propozycje mocno ozdobnych wersji
Uniwersalny wybór
Atuty
W jakich miejscach się sprawdzą?

Klasyczna malutka sztuczna choinka w naszej ofercie

Malutka sztuczna choinka może przyjąć standardową formę, którą kojarzymy z drzewkiem świątecznym, lecz będzie po prostu przygotowana w pomniejszonym rozmiarze. To dobry wybór dla wszystkich fanów tradycji, którzy z jakichś względów nie mogą sobie pozwolić na średniej czy dużej wielkości dekorację. W naszym sklepie zamówisz takie choinki, nie wychodząc z domu, ponieważ działamy w formie internetowej. Zamówione produkty zostaną przy tym dostarczone pod wyznaczony adres w ramach gratisowego transportu.

Proponowane modele

Osoby z takimi oczekiwaniami z pewnością będą zadowolone z modelu mała Lena, która może mieć 40 lub 70 cm wysokości. W tej mniejszej wersji stojak jest opleciony jutą. Wariant Lena ma klasycznie, gęsto ułożone gałązki. Inną propozycją jest model Mini, czyli po prostu choinka sztuczna Mała 40, 60 lub 80 cm. Igliwie jest wykonane ze sprawdzonej folii PVC i dobrze imituje takie naturalne, a całość dekoracji jest umieszczona na dopasowanych kolorystycznie stojakach. W poszukiwaniu czegoś z jednej strony tradycyjnego, ale jednak z delikatnym przełamaniem, możesz postawić na choinkę sztuczną małą Penny MIX PE 60 lub 80 cm. Wyróżnia ją to, że część gałązek jest z polietylenu, który jeszcze lepiej odwzorowuje estetykę żywych drzewek, a do tego nadaje się potem do recyklingu. Gałązki są w tym modelu trochę bardziej rozłożyste, a charakterystyczna jest do tego elegancka juta oplatająca dół drzewka.

Najwyższa jakość

Dostępne u nas produkty to asortyment marki Adal, bardzo uznanej na rynku producentów choinek sztucznych. To firma z wieloletnim doświadczeniem, przekładającym się na duże dopracowanie i najwyższą jakość samych choinek. Daje to pewność, że będą się one pięknie prezentować, ale przy tym będą stosownie wytrzymałe, żeby można się było nimi cieszyć przez wiele lat. Potwierdzeniem klasy dostępnych u nas choinek jest posiadany przez nie certyfikat TÜV Rheinland, który stanowi gwarancję, że wyroby przeszły proces certyfikacji w oparciu o określone normy i kryteria, w tym takie z zakresu bezpieczeństwa.

Choinki do 80 cm

Jak ozdobić takie drzewko?

Wybrałeś raczej klasyczną, zieloną choinkę, ale w niewielkim rozmiarze i zastanawiasz się jak ją przystroić? Co prawda istnieją różne podejścia do dekorowania choinek, ale jedną z podstawowych zasad powinno być zawsze to, żeby nie przesadzić z liczbą ozdób, ponieważ może to przytłoczyć cały efekt, jaki robi samo drzewko. Reguła ta będzie szczególnie ważna właśnie w kontekście malutkich drzewek świątecznych, gdzie proporcje odgrywają jeszcze większą rolę. Dobrym pomysłem może być w tym przypadku mniejsza ilość ozdób, ale za to wybór wyrazistych dekoracji, o ciekawej formie czy intensywnej barwie. Dzięki temu nawet mała choinka może mieć swój charakter i stylowo ozdobi dom czy mieszkanie.

Dekoracyjna malutka sztuczna choinka

Malutka sztuczna choinka może mieć nieco odmienną formę, odbiegając od tego, co kojarzy nam się w pierwszej chwili z drzewkiem bożonarodzeniowym. Przygotowaliśmy kilka takich propozycji, w ramach których zaskakująca może być specyfika gałązek czy choćby pokrycie ich imitacją śniegu. To dobre rozwiązanie dla osób, które są zmuszone wybrać mały model, ale chcą, żeby wciąż stał się on centralnym punktem aranżacji w okresie świąt.

Co mamy do zaoferowania?

W kategorii choinki sztuczne małe do 80 cm w naszym sklepie, poza wspomnianymi już modelami Lena, Mini czy Penny MIX PE, przygotowaliśmy kilka choinek o niestandardowej formie. Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszą się przykładowo białe choinki, więc w tym przypadku świetnym wyborem będzie choinka Mini ośnieżona. Jeśli chcesz odejść całkowicie od klasyki, postaw na drzewko, którego gałązki będą miały trochę inny kształt niż występujące u nas choinki. Mowa tu o Świerku Alpejskim, który ma strzelisty układ, a dekoracja znajduje się na drewnianym pniu. Co więcej, udostępniamy także Świerk Alpejski ośnieżony. Te modele są dostępne w kompaktowym wariancie o 60 cm wysokości. Odchodząc już zupełnie od głównego nurtu, można wybrać Drzewka Alpejskie w jucie lub Drzewka Alpejskie w jucie ośnieżone, czyli dekoracje złożone z kompletu trzech małych choinek na jednej podstawie.

Malutka choinka sztuczna do każdych warunków

Malutka choinka sztuczna ma to do siebie, żeby przy swoim rozmiarze jest niezwykle uniwersalna. To wspaniała opcja, gdy mowa o naprawdę wymagających warunkach, w których nie chce się jednak rezygnować z tego tradycyjnego elementu wystroju. Dla właścicieli małych i średnich mieszkań jest to optymalna alternatywa względem naturalnych choinek, które są szczególnie problematyczne w takich przestrzeniach.

Zalety

Właściciele pomieszczeń o mocno ograniczonych możliwościach stoją zwykle przed dużym wyzwaniem. Wśród naturalnych choinek można znaleźć raczej takie średniej i dużej wielkości, ale ustawiając je w kameralnym mieszkaniu, można zająć sobie pół wolnej przestrzeni. Rozwiązaniem jest mały model syntetyczny, który potem można na dodatek bez problemu złożyć i przechowywać w ustronnym miejscu z myślą o kolejnych sezonach świątecznych. Będzie to przy okazji opłacalne ekologicznie i pod względem skali wydatków na dekoracje świąteczne. Do tego docenisz fakt, że po rozstawieniu choinki nie musisz jej podlewać czy przejmować się odpadającymi igiełkami, które będą potem zalegać w całym pokoju.

Gdzie się sprawdzi i jak ją ustawić?

Będzie dobrym wyborem w małych domach i mieszkaniach, gdzie ważny jest każdy wolny metr powierzchni. Nie warto silić się wtedy na dużą choinkę, przez którą utrudnione będzie codzienne funkcjonowanie. Dobrej jakości mały model też będzie zachwycał wyglądem. Takie choinki są do tego popularne w kameralnych przestrzeniach biurowych czy handlowo-usługowych. Warto przy tym zadbać o to, żeby choinka znalazła się na podwyższeniu, bo jest wtedy po prostu najlepiej widoczna. Jest to jednak wygodne, gdyż ustawione drzewko nie toruje w żaden sposób ciągów komunikacyjnych. Taką choinkę z powodzeniem można tymczasem ustawić na meblach, ladach i witrynach sklepowych czy nawet parapetach. Małe drzewko sztuczne to rozwiązanie praktyczne i dopasowane do potrzeb osób, które mają ograniczoną powierzchnię. Takie drzewko wciąż może być piękne i stanowić wspaniały symbol świąt. Zachęcamy do wyboru kompaktowych wersji z naszego sklepu Wiecznie Żywe Choinki, które przydadzą się w niewielkich metrażowo gospodarstwach domowych, a nawet obszarach komercyjnych.